Sorum var Kizlar bişey sorucam

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 4 çocuklu anne tarafından oluşturulan Kizlar bişey sorucam başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 797 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar bişey sorucam
Konbuyu başlatan 4 çocuklu anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hazall

4 çocuklu anne

Kayıtlı Üye
rank
Benim makatimda yırtık var afedersiniz kabız olduğumda kan geliyor ve saatlerce açısından duramiyorum ameleyat için gün alicaktm ama hamile oldugumu öğrendim benim gibi olan varmı normal doğuma engel olurmu sizce doğum yaparken daha çok yırtılma olurmu çok korkuyorum basurde var

Zeynep 73

Kayıtlı Üye
rank
Amelayattanda çok korkyrm napacagimi bilmiyorum dua edin cnm bana
Dualarım seninle cnm🙏🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ya aslında bende girmiyecem dedim ama maalesef ben buraya görmeden dayanamıyorum ☺️☺️hulyada bana dm den yazdı da biraz psikolojisi bozuldu çok çöktü kızcağız çok yıprattı burası biraz ara vermek istiyorum dedi uygulamaya girmeye ara verdi kafa dinleyecek yani
Anladim cnm

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Amelayattanda çok korkyrm napacagimi bilmiyorum dua edin cnm bana

Normal dogumuydu canm sennki

Normal dogumuydu canm sennki
Çok istedim doktora bekleyelim dedim ama suyum gelse de açılma olmadı bebek de inmedi kanala mecbur yine sezeryan olmak zorunda kaldım

4 çocuklu anne

Kayıtlı Üye
rank
Çok istedim doktora bekleyelim dedim ama suyum gelse de açılma olmadı bebek de inmedi kanala mecbur yine sezeryan olmak zorunda kaldım
Açılma olmadığı icn olmdmadi ama dimi yani istersen yapabiliniyomu

Gecmis olsun canım ağrı oluştuğu sırada ılık suya otur iyi gelicektir eğer hicbisekilde bişey iyi gelmiyor ise mutlaka proktoloji uzmanına görün
Doğum konusunda ise makattaki çatlak durumuna bağlı aslında kuzum senin için sorun teşkil eder mi bunu tamamen doktoruna sorman gerekiyor haliylei normal doğum ıkınma gerektiren bir durum bu ıkınma ile sancın daha mı olur durumun ne olur bilemeyiz onun için doktor kontrolunde olman en doğrusu makatta çatlak olup da normal doğuma da giren ve başarılı olan var bunun sonucunda tabi i
Teskkur ederim canm haklısın doktorumla konuşacağım zaten afedersin normal tuvaletten sonra bile oturamiyorum şimdi doğumdan sonrasını düşünemiyorum doktor tavsiyesiyle harekete geçecem canm

Son düzenleme:

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Açılma olmadığı icn olmdmadi ama dimi yani istersen yapabiliniyomu

Teskkur ederim canm haklısın doktorumla konuşacağım zaten afedersin normal tuvaletten sonra bile oturamiyorum şimdi doğumdan sonrasını düşünemiyorum doktor tavsiyesiyle harekete geçecem canm
Ben operasyon geçirdim hemoroidden 5-6 aylıkken ondan önce kesin olmaz dedi doğumdan sonra daha kötü olur dedi , operasyondan sonra ilaçla da takviye edildi söndü biraz o zaman bekledi.Ama operasyonu da çok az uyuşturarak yaptı neredeyse her şeyi hissettim sonrasında sadece parol kullandırdı 3 gün çok canım yandı ama sonrasında yavaş yavaş rahatladım.Açılma olsaydı normal yapacaktık ama kısmet olmadı

4 çocuklu anne

Kayıtlı Üye
rank
Ben operasyon geçirdim hemoroidden 5-6 aylıkken ondan önce kesin olmaz dedi doğumdan sonra daha kötü olur dedi , operasyondan sonra ilaçla da takviye edildi söndü biraz o zaman bekledi.Ama operasyonu da çok az uyuşturarak yaptı neredeyse her şeyi hissettim sonrasında sadece parol kullandırdı 3 gün çok canım yandı ama sonrasında yavaş yavaş rahatladım.Açılma olsaydı normal yapacaktık ama kısmet olmadı
Hamilelik döneminde çok zor oluyor ben açısından duramiyorum bile bazen oturup ağlıyorum bile okdar acı veriyorki ameliyatta çözüm değil diyorlar doğumda daha zorlandım doğum sonrası nasıl olurum bilemiyorum

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Benim makatimda yırtık var afedersiniz kabız olduğumda kan geliyor ve saatlerce açısından duramiyorum ameleyat için gün alicaktm ama hamile oldugumu öğrendim benim gibi olan varmı normal doğuma engel olurmu sizce doğum yaparken daha çok yırtılma olurmu çok korkuyorum basurde var
Yırtılma olduğunu ne doktorundan öğrendin canım ben de aynı şekilde zorlanıyorum ve kanama geliyor kadın doğum a gittim baktı Bi sıkıntı yok dedi ama başka bölüme de gitmelimiyim acaba

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Hamilelik döneminde çok zor oluyor ben açısından duramiyorum bile bazen oturup ağlıyorum bile okdar acı veriyorki ameliyatta çözüm değil diyorlar doğumda daha zorlandım doğum sonrası nasıl olurum bilemiyorum
Ben günlerce ağladım ne oturdum ne yattım kıvrandım durdum yediğim içtiğime dikkat ettim o kadar bir fayda etmedi artık mecbur gittim operasyona sonra daflon verdi o baya iyi geldi ama hamilelikte kullanılıyormuş, emzirirken kullanılmıyormuş.Şimdi çok oturunca yeniden başladı meğer hareketsizlikten de olurmuş.Tuvalette gitmek ölüm gibi valla tekrardan gidicem genel cerrahiye bakalım ama 2 ay oldu doğum yapalı mastit de oldum kaç kere artık acıya toleransım kalmadı erteleyip duruyorum.

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Teşekkür ederim yok danismadim bayramdan sonra kontrole gidicem canm daha hamileligimi yeni öğrendim sayılır 1 hafta olucak 3 doğumum normal oldu bunu normal istiyorum ama yirtiktan korkuyorum tuvalette otururken zorlanıyorum kaldı bide doğum o kafama takildi
Cok zor kuzum benimde basima gelmişti ameliyat oldum bende bilirim o aciyi kabiz olmamaya dikkat et

4 çocuklu anne

Kayıtlı Üye
rank
Ben günlerce ağladım ne oturdum ne yattım kıvrandım durdum yediğim içtiğime dikkat ettim o kadar bir fayda etmedi artık mecbur gittim operasyona sonra daflon verdi o baya iyi geldi ama hamilelikte kullanılıyormuş, emzirirken kullanılmıyormuş.Şimdi çok oturunca yeniden başladı meğer hareketsizlikten de olurmuş.Tuvalette gitmek ölüm gibi valla tekrardan gidicem genel cerrahiye bakalım ama 2 ay oldu doğum yapalı mastit de oldum kaç kere artık acıya toleransım kalmadı erteleyip duruyorum.
Çok geçmiş olsun rabbim bu acıyı kimseye vermesin bende şuan daflon kullanıyorum beni o rahatlatıyor basur memesi sistimi oturamiyorum saatlerce sobanın yaninda yan uzanıp kendimi sıcak tutmaya çalışıyorum biraz iyi gelyrdu ookadar ama yine sonradan tekrarliyordu peki canm sen doğumda makat acısını hissetinmi oturabildn mi doğum sonrası ben sahura uyanyrm tuvalete gitmeye korkuyorum ya acirsa diye artk yeme iştahım kesildi

Cok zor kuzum benimde basima gelmişti ameliyat oldum bende bilirim o aciyi kabiz olmamaya dikkat et
Teskkur ederim canm doğumda ikinmayla bı sıkıntı olrmu acaba ameliyattan sonra iyi oldnmu peki

Teskkur ederim canm doğumda ikinmayla bı sıkıntı olrmu acaba ameliyattan sonra iyi oldnmu peki

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Çok geçmiş olsun rabbim bu acıyı kimseye vermesin bende şuan daflon kullanıyorum beni o rahatlatıyor basur memesi sistimi oturamiyorum saatlerce sobanın yaninda yan uzanıp kendimi sıcak tutmaya çalışıyorum biraz iyi gelyrdu ookadar ama yine sonradan tekrarliyordu peki canm sen doğumda makat acısını hissetinmi oturabildn mi doğum sonrası ben sahura uyanyrm tuvalete gitmeye korkuyorum ya acirsa diye artk yeme iştahım kesildi

Dogumda sknti olabilir kuzum benim kabiz oldugumda gene az da olsa tekrarliyor tam anlamiyla gecmis sayilmaz açıkçası

Tüm sayfalar yüklendi.