Kızlar Biz Eve Geldik👶

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan Kızlar Biz Eve Geldik👶 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,345 kez görüntülenmiş, 84 yorum ve 20 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar Biz Eve Geldik👶
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şəfəq

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Yaaaa canım benim ya çok duygulandim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Eczanelerde baktım bulamdım normal var diyorlar kilo vermesinden korkorum kalasınıza yapamıyor napsam bilemedim

Inşallah kuzum çok inat ediyor almamakta

Cümlemizden birtanem
Doğrudur alıştı yavrucak ama sen pes etme ben göğsüme biraz mama damlattım o şekilde tutmuştu göğsümi birkaç kez yaptım aldı ilk zamanlar 20 cc bile gelmezdi sütüm geçen sağdım 100 cc geldi tek göğüs yani sen de yap gece emzir özellikle çok faydası oluyor şimdi tam vakti ya alacak ya bırakacak bıraktırma derim beni dinlersen

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Doğrudur alıştı yavrucak ama sen pes etme ben göğsüme biraz mama damlattım o şekilde tutmuştu göğsümi birkaç kez yaptım aldı ilk zamanlar 20 cc bile gelmezdi sütüm geçen sağdım 100 cc geldi tek göğüs yani sen de yap gece emzir özellikle çok faydası oluyor şimdi tam vakti ya alacak ya bırakacak bıraktırma derim beni dinlersen
Çok deniyorum ama çok inat almıyor bakalım nolacak

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar