Kızlar Biz geldik 😍😍

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Kızlar Biz geldik 😍😍 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,661 kez görüntülenmiş, 56 yorum ve 28 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Kızlar Biz geldik 😍😍
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beyza🥰

👼👼1995👼👼

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba annişler ve güzel hamileler... Biliyorsunuz geçen hafta bir konu açmıştım Kayra dan baya tahlil ultrason vs istediler diye 2 gündür onlarla uğraşıyorum hep doktorların yanına girerken korkarak ve tedirginlikle girdim rabbim kimseyi evladı ile sinamasin inşallah 🤲🏻. Sonuçların hepsi temiz kızlar göz ve kulak testş iyi. Kafa ve karın ultrasonu şükür ki temiz sarılık sıkıntı yapmamış. İkimiz kan sonucu da çıkmış Kayra da hala enfeksiyon var doktorumuz belirli bir seviye üstüne ilaç veriyoruz enfeksiyon değeri şuan düşük dedi 1 ay sonra tekrar göz ve kulak testıne gidecez. Vücudunda bulunan enfeksiyon göz ve kulağa sıkıntı uapaniliyormuş doktor 1 ay sonra azalmasını bekleyeceğiz dedi inşallah azalır hatta geçer. Sağlam çocuk polikliniği ise sarılık için takibe devam dedi değer bugün 14 çıkmış çocuk büyük ileriye doğru geçer sarılığı dedi cuma tekrar kontrol var...
Yanımda olan ve dua eden bütün arkadaşlarına teşekkür ederim 😍😍.
İyi ki varsınız ❤️
çok şükür kuzm.Kayamızı merak etdik.Allah hep sahlıklə etsin şekerimi❤

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ya çok sevindim kuzum bak bı sıkıntı yok umarım bu satten sonra da hiç olmaz 🥰🤲🏻
İnşallah balım 🤲🏻
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gözün aydın canım kayranin vücudu düzelir dedim ya 40 çıkana kadar vücut oturmuyor az kaldı normale döner öptüm yakışıklıyi rabbim şifa versin tez zamanda normale döner inşallah
İnşallah balım sarılık sadece yüzünde var anlamadım bende ama inşallah oda gececek 🤲🏻

Çok şükür kuuzm benim çok sevindim her zaman dualarımdasınız sizi cok seviyorumm kayramı kokla öp annesi🧿🧿🧿:love:💓💓💓❤️
Öperim balımm😍😍

çok şükür kuzm.Kayamızı merak etdik.Allah hep sahlıklə etsin şekerimi❤
Amin kuzum 🤲🏻

Ponçik surat

Kayıtlı Üye
rank
Allah razı olsun balım amin 🤲🏻😍

Allah razı olsun kuzum inşallah Rabbim ne hastaneye düşürsün miniklerimiz nede orasız bıraksın 🤲🏻

Hemen öpüyorum teyzesi 😍😍. Amin kuzum 🤲🏻
Amin inşallah canım 🥰❤️

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba annişler ve güzel hamileler... Biliyorsunuz geçen hafta bir konu açmıştım Kayra dan baya tahlil ultrason vs istediler diye 2 gündür onlarla uğraşıyorum hep doktorların yanına girerken korkarak ve tedirginlikle girdim rabbim kimseyi evladı ile sinamasin inşallah 🤲🏻. Sonuçların hepsi temiz kızlar göz ve kulak testş iyi. Kafa ve karın ultrasonu şükür ki temiz sarılık sıkıntı yapmamış. İkimiz kan sonucu da çıkmış Kayra da hala enfeksiyon var doktorumuz belirli bir seviye üstüne ilaç veriyoruz enfeksiyon değeri şuan düşük dedi 1 ay sonra tekrar göz ve kulak testıne gidecez. Vücudunda bulunan enfeksiyon göz ve kulağa sıkıntı uapaniliyormuş doktor 1 ay sonra azalmasını bekleyeceğiz dedi inşallah azalır hatta geçer. Sağlam çocuk polikliniği ise sarılık için takibe devam dedi değer bugün 14 çıkmış çocuk büyük ileriye doğru geçer sarılığı dedi cuma tekrar kontrol var...
İyi ki varsınız ❤️
Gözün aydın kuzum cok şükür İnşaAllah en yakın zamanda da sarılık tamamen gider 🙏🥰🤗

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Ebuşşş

Kayıtlı Üye
rank
İyi ki varsınız ❤️
Çok şükür kuzum bununla geçmiş olsun 😘🙏💕

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar