Sorum var Kızlar bu çocuk beni çıldırttı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Minik prensim tarafından oluşturulan Kızlar bu çocuk beni çıldırttı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,027 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar bu çocuk beni çıldırttı
Konbuyu başlatan Minik prensim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Minnakkız

Kayıtlı Üye
rank
Herkese günaydın hayırlı sabahlar kızlar benim oğlan 7 aylık hatta 7 bçuk aylık katı gıdaya başladık ama hiç bişey yediremiyorum miğdesi çok bulanıyo yumurtayı rafadan yaptım yine tiksindi elma rendeledim kustu muz yine aynı şekilde patates püre yaptım yine kustu ben napcam şimdi yaa sürekli emiyo ama ben yemek yedirmek istiyorum şuan aç ama yine tiksindi artık nolur yalvarıyorum bana yardım edin 😔😔
Canım zaten ilk 1 yaş sadece anne sütü öneriliyor tam ek gıda olarak yedirmesende sen yerken ara ara tattir kaşıkla hem daha tam yemesi için küçük

Minik prensim

Kayıtlı Üye
rank
Canım zaten ilk 1 yaş sadece anne sütü öneriliyor tam ek gıda olarak yedirmesende sen yerken ara ara tattir kaşıkla hem daha tam yemesi için küçük
Ya doğru ama etrafımdakilerden resmen baskı uyguluyolar oyüzden de acaba benim mi hatam diye tereddüttte kalıyorum yemiyo diye benim hatam olduğunu düşünüyorum hatta kızıyorum kendime niye erken başlamadım yedirmeye diye

Minnakkız

Kayıtlı Üye
rank
Ya doğru ama etrafımdakilerden resmen baskı uyguluyolar oyüzden de acaba benim mi hatam diye tereddüttte kalıyorum yemiyo diye benim hatam olduğunu düşünüyorum hatta kızıyorum kendime niye erken başlamadım yedirmeye diye
Ben biraz erken başlamıştım canım tattirmaya sende önüne biseyler koy siz yemek yerken yanınızda heveslenir belki illa yiyecek şimdi yemek yerken az az tattir üstüne gitmeden sonra sonra tam yedirmeye başla

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
İnşallah yer yaa bide kendi yürümeye çalışıyo sürekli ayakta durmak istiyo emeklemesi için yüz üstü bırakıyorum geri dönüyo popişini kaldırıyo ayağa kalkmak için daha çok erken değil mi bunun için
Yok kuzum het cocuk bir degil emeklemeden yürüyeyecek belki bilemeyiz 8 aylik yürüyen cok bebek var saglikla buyusun annesi masallah

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Herkese günaydın hayırlı sabahlar kızlar benim oğlan 7 aylık hatta 7 bçuk aylık katı gıdaya başladık ama hiç bişey yediremiyorum miğdesi çok bulanıyo yumurtayı rafadan yaptım yine tiksindi elma rendeledim kustu muz yine aynı şekilde patates püre yaptım yine kustu ben napcam şimdi yaa sürekli emiyo ama ben yemek yedirmek istiyorum şuan aç ama yine tiksindi artık nolur yalvarıyorum bana yardım edin 😔😔
Bizde ayniyiz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Maasallah canım kuzuya bizim hala diş yok 10 aylık oldu🙄
Bizdede dış yok hala

Son düzenleme:

Minik prensim

Kayıtlı Üye
rank
Maasallah canım kuzuya bizim hala diş yok 10 aylık oldu🙄
Maşallah bizimki 6 aylık oldu 2 tane birden geldi alttakiler şimdide üstekiler zorluyo vallahi çok yoruldum insalıktan çıkmış durumdayım 😏😏

Bizde ayniyiz

Bizdede dış yok hala
Benim oğlan biraz aceleci galiba herşeyi çok çabuk yapim diyo şimdi de oturtamıyorum popişi üstüne sürekli kalkma derdinde 😅😏😏

Bizde ayniyiz

Bizdede dış yok hala
Benim oğlan biraz aceleci galiba herşeyi çok çabuk yapim diyo şimdi de oturtamıyorum popişi üstüne sürekli kalkma derdinde 😅😏😏

Yok kuzum het cocuk bir degil emeklemeden yürüyeyecek belki bilemeyiz 8 aylik yürüyen cok bebek var saglikla buyusun annesi masallah
Amin Allah razı olsun hepimizin evladı sağlıklı sıhhatli huzur içinde büyüsün inşallah 🥰❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar