Sorum var kızlar bugun 10 haftalık oldu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde sibelkoc tarafından oluşturulan kızlar bugun 10 haftalık oldu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 394 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı kızlar bugun 10 haftalık oldu
Konbuyu başlatan sibelkoc
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

mavi mavi88

Kayıtlı Üye
rank
kızlar bugun 10 haftalık olduk en son 8 haftalıkken dokdora gıttım tekrar nezman gıtmem gerek acada
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

kızlar bugun 10 haftalık olduk en son 8 haftalıkken dokdora gıttım tekrar nezman gıtmem gerek acaba
Daha 1.5 aylık gebelik ikili test için bile çok erken yorumları okudum da önce Bir kalp atışını duy bakalım ben 2 ay dolana kadar gitmedim sonra 2.5 ay oldu gittim kalp atışını dinledim sonra 13 . 14. Haftanda gel ikili test yapalım dedi senin nezaman gideceğini doktor söyleyecek canım burdan ben sana sadece sıralama yazdım önce Bir kalp atışıni duyun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

kızlar bugun 10 haftalık olduk en son 8 haftalıkken dokdora gıttım tekrar nezman gıtmem gerek acaba
Ayyy pardon 2.5 aylık yanlışlıkla klavye 1.5 ay yazmış aynıyız bende 10.haftaya girdim 3 hafta sonra randevu alicam ikili test için sonra t8 T9 testleri yapılacak doktor söylüyor zaten 2 hafta yada 3 hafta sonra ge diye

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar