Sorum var Kizlar buraya bakarmisiniz lutfen çok kotuyum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bebeyimin annesi tarafından oluşturulan Kizlar buraya bakarmisiniz lutfen çok kotuyum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 989 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar buraya bakarmisiniz lutfen çok kotuyum
Konbuyu başlatan Bebeyimin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Teşekkur ederim hepinize
Canım bende öyleyim aşırı derecede duygusalim zaten birde gebelikten daha çok duygusal oldum ve ilk kez gebeyken herşeye stres ve sinir oluyorum herşey de üst üste geldi zaten 🥺😔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım ben hamileyken eşim benden habersiz çikolata yemiş diye ağlamıştım ve çok sinirliydim eşime bile tahammül edemez olmuştum zamanla geçiyor
Aayy Allah seni güldürsün eşin sende. Habersiz çikolata yedi diye ağladı mi ya🤭

Zeynep'in annesii

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende öyleyim aşırı derecede duygusalim zaten birde gebelikten daha çok duygusal oldum ve ilk kez gebeyken herşeye stres ve sinir oluyorum herşey de üst üste geldi zaten 🥺😔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aayy Allah seni güldürsün eşin sende. Habersiz çikolata yedi diye ağladı mi ya🤭
Eşim vardiyalı çalışıyor gece işe giderken acıkmış çikolatayı yemiş bende sabah balkondaki çöpe çöp atacaktım baktım çikolata ambalajı eşime uzun bir mesaj yazdım ama ağlıyorum sen beni sevmiyorsun bensiz çikolata yemişsin filan gibi adam ne olduğunu anlamadı bir poşet çikolata ile geldi bu sefer de o yediğin çikolatadan yok diye ağlamıştım 😂😂

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Eşim vardiyalı çalışıyor gece işe giderken acıkmış çikolatayı yemiş bende sabah balkondaki çöpe çöp atacaktım baktım çikolata ambalajı eşime uzun bir mesaj yazdım ama ağlıyorum sen beni sevmiyorsun bensiz çikolata yemişsin filan gibi adam ne olduğunu anlamadı bir poşet çikolata ile geldi bu sefer de o yediğin çikolatadan yok diye ağlamıştım 😂😂
Ay inanmıyorum ya ben böyle olsam düşünemiyorum bile

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar