Kızlar çıktım ultrason san az sancı çıktı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mamı Sibel tarafından oluşturulan Kızlar çıktım ultrason san az sancı çıktı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 935 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar çıktım ultrason san az sancı çıktı
Konbuyu başlatan Mamı Sibel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mamı Sibel

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar şimdi odadan çıktık kendimi çok yormuşum agır taşımişsün dedi doktor birşey yok dedi sadece hafıf sancı geliyor bbide 31 +2 gğnlügüz 3 kilo dedi o yüzden iş yapma bebek kilolu daha 45gün var daha alır bebek yürüyemezsin dedi dinlen serum verdi iyiyiz şimdi

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Gecmıs olsun canım dikkat et kendine masallah tombik bi prenses olacak kızın Allah saglıkla kucagına almayı nasip etsin kendini yorma bi daha 🤗🥰😃

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar şimdi odadan çıktık kendimi çok yormuşum agır taşımişsün dedi doktor birşey yok dedi sadece hafıf sancı geliyor bbide 31 +2 gğnlügüz 3 kilo dedi o yüzden iş yapma bebek kilolu daha 45gün var daha alır bebek yürüyemezsin dedi dinlen serum verdi iyiyiz şimdi
Çok şükür canım dedim sana bir anda o kadar iş yapınca yoruldun demek ki dinlen bırak işi gücü 🤲

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Tamam o zaman eve gidince odanın şeklini değiştirirsin artık yine 😡

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar