Kızlar çıktım ultrason san az sancı çıktı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mamı Sibel tarafından oluşturulan Kızlar çıktım ultrason san az sancı çıktı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 940 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar çıktım ultrason san az sancı çıktı
Konbuyu başlatan Mamı Sibel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mamı Sibel

Yasemin 🤰

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar şimdi odadan çıktık kendimi çok yormuşum agır taşımişsün dedi doktor birşey yok dedi sadece hafıf sancı geliyor bbide 31 +2 gğnlügüz 3 kilo dedi o yüzden iş yapma bebek kilolu daha 45gün var daha alır bebek yürüyemezsin dedi dinlen serum verdi iyiyiz şimdi
Ay çok geçmiş olsun canım bu aylarda fazla yorulmamak gerekiyor dikkat et dinlen bebeğin sağlıkla gelsin inşallah Maşallah bebeğin kilosu iyi normal doğum nasıl olucak😊

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Kaşınıyosun sen
Aynen valla herif diyorb en sana dokunamıyorum ama sen şu çocugu erken doguracam imkanı yok
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ay çok geçmiş olsun canım bu aylarda fazla yorulmamak gerekiyor dikkat et dinlen bebeğin sağlıkla gelsin inşallah Maşallah bebeğin kilosu iyi normal doğum nasıl olucak😊
Sezeryan canim olacak

Sezeryan canim olacak

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar şimdi odadan çıktık kendimi çok yormuşum agır taşımişsün dedi doktor birşey yok dedi sadece hafıf sancı geliyor bbide 31 +2 gğnlügüz 3 kilo dedi o yüzden iş yapma bebek kilolu daha 45gün var daha alır bebek yürüyemezsin dedi dinlen serum verdi iyiyiz şimdi
Bırak işi gücü cnam prensesi düşün maşallah kilolu bir prenses olucak yat dinlen uzan sağlıkla zamanı gelince inşallah alırsın kucağına canm

Linanka

Kayıtlı Üye
rank
Dikkat et cnm az kalmis, benimde iki ay once kendimi yormaktan sancilarim tuttu, iki uc gun serum aldim, simdide cok sey yapmaya canim istiyor, etrafta is cok, esim yardimci oluyor, ama benim yaptigim baska tabi, fakat fazla yapmamaya calisiyorum, bebisin sagligi icin biraz daha pasif olmaliyiz, insallah tekrarlanmaz ❤️

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Dikkat et cnm az kalmis, benimde iki ay once kendimi yormaktan sancilarim tuttu, iki uc gun serum aldim, simdide cok sey yapmaya canim istiyor, etrafta is cok, esim yardimci oluyor, ama benim yaltigim baska tabi, fakat fazla yapmamaya calisiyorum, bebisin sagligi icin biraz daha pasif olmaliyiz, insallah tekrarlanmaz ❤️
Hiç deme bacım

Evet canm maşallahı var aman aman iyi olsunda ben bu kiloyu doğurana kdar anca yaparım 🙈🙈
Mız sucuk süt iç

Tüm sayfalar yüklendi.