Kızlar çıktım ultrason san az sancı çıktı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mamı Sibel tarafından oluşturulan Kızlar çıktım ultrason san az sancı çıktı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 938 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar çıktım ultrason san az sancı çıktı
Konbuyu başlatan Mamı Sibel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mamı Sibel
F

Fatma346

Guest
Kızlar şimdi odadan çıktık kendimi çok yormuşum agır taşımişsün dedi doktor birşey yok dedi sadece hafıf sancı geliyor bbide 31 +2 gğnlügüz 3 kilo dedi o yüzden iş yapma bebek kilolu daha 45gün var daha alır bebek yürüyemezsin dedi dinlen serum verdi iyiyiz şimdi
Masllah benimki o haftada 1500 kiloydu butun cocuklarm zayf dogdu buda dogcak herlde zayf

~canan~

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar şimdi odadan çıktık kendimi çok yormuşum agır taşımişsün dedi doktor birşey yok dedi sadece hafıf sancı geliyor bbide 31 +2 gğnlügüz 3 kilo dedi o yüzden iş yapma bebek kilolu daha 45gün var daha alır bebek yürüyemezsin dedi dinlen serum verdi iyiyiz şimdi
Çok geçmiş olsun dikkat edin ev işi gücü sizden önemli değil sağlıcakla alin kucağınıza. Peki bebis dönmüş mü veya aşağı inmiş mi doktor söyledi mi. Ben de yordum kendimi agrim oldu gittim bebek aşağıda dinlen dedi ve igne magnezyum falan verdi. Şimdilik dinleniyorum. Siz de dinlenin

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun dikkat edin ev işi gücü sizden önemli değil sağlıcakla alin kucağınıza. Peki bebis dönmüş mü veya aşağı inmiş mi doktor söyledi mi. Ben de yordum kendimi agrim oldu gittim bebek aşağıda dinlen dedi ve igne magnezyum falan verdi. Şimdilik dinleniyorum. Siz de dinlenin
Dönmüş dedi zaten magnezyum alıyorum sadece dikkat et açılma olmasın sezeryan olacağım zaten
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Masllah benimki o haftada 1500 kiloydu butun cocuklarm zayf dogdu buda dogcak herlde zayf
İlk oglum da beş kilo dofdu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İlk oglum da beş kilo dofdu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar