Kızlar cinsiyet tahmini yapar mısınız 17 haftalık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde EMINE en tarafından oluşturulan Kızlar cinsiyet tahmini yapar mısınız 17 haftalık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 507 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kızlar cinsiyet tahmini yapar mısınız 17 haftalık
Konbuyu başlatan EMINE en
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iki kız annesi💕🌺

EMINE en

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar biz şuanda 17+4 olduk 5 gün önce dr a gitmiştim bacaklarıyla kapatmıştı dr cinsiyetini göremedi ayrıntılı ultrason yaptır ordan öğrenirsin dedi 1 kızım var 2 yaşına girecek 🥰 çok merak ediyorum tahminlerinizi bekliyorum

Ekli dosyalar

• Screenshot_2024-06-30-15-27-52-173_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2024-06-30-15-27-52-173_com.miui.gallery.jpg
    736.9 KB · Görüntüleme: 65

zeynomBerat

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar biz şuanda 17+4 olduk 5 gün önce dr a gitmiştim bacaklarıyla kapatmıştı dr cinsiyetini göremedi ayrıntılı ultrason yaptır ordan öğrenirsin dedi 1 kızım var 2 yaşına girecek 🥰 çok merak ediyorum tahminlerinizi bekliyorum
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah canım benimde hep kapalıydı bacakları 27 haftalıkken öğrendik kız olduğunu ☺️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Allah bağışlasın canım .Rabbim hayırlısını versin inşallah 🙏🏻.

EMINE en

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah canım benimde hep kapalıydı bacakları 27 haftalıkken öğrendik kız olduğunu ☺️
Amin inşallah canım. Hadi ya maşallah sizin bebişe bizimkisi de bize naz yaptı işte
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin inşallah canım 💞
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin inşallah canım 💞
Hayır canım hiç tahmin bile edemedi

Bager duha 👼🤍

Kayıtlı Üye
rank
Canım içimden kız geçti ama erkeğe benzetim Allah gönlüne göre versin inşallah 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar