Kizlar cinsiyete bakarmısiniz 💕🤗l

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Aysegulay tarafından oluşturulan Kizlar cinsiyete bakarmısiniz 💕🤗l başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,813 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kizlar cinsiyete bakarmısiniz 💕🤗l
Konbuyu başlatan Aysegulay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Selda mas

Dilann

Kayıtlı Üye
rank
Ekli dosyayı görüntüle 949
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kızlar bugunki ultrasonum Dr daha çok. Küçük diye diretti bende lütfen bir tahminde bulunun diye diretti kız gibi duruyor ama çok küçük erken dedi 12+2 anlayan varmı 🤗💕
Canım erkek bebeğin rabbim sağ salim kucağına Almayı nasip etsin inşallah 🤲

Ekli dosyayı görüntüle 949

Kızlar bugunki ultrasonum Dr daha çok. Küçük diye diretti bende lütfen bir tahminde bulunun diye diretti kız gibi duruyor ama çok küçük erken dedi 12+2 anlayan varmı 🤗💕
Ultrason kağıdı beyaz ise bebek kızdır siyah ise erkektir senin de siyah erkek öğrenince mesaj at bana 😊

Ayşenur 12

Kayıtlı Üye
rank

Ultrason kağıdı beyaz ise bebek kızdır siyah ise erkektir senin de siyah erkek öğrenince mesaj at bana 😊
O nasıl oluyo cnm

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank

Benimde siyahtı ama kız dediler 😁

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Bir dahaki kontrol de baktır tekrar haber ver
Valla ilki oğlan fotolarida aynı belirtileri aynı kız çocukları seviyorum fakat erkek hissettim ama 2 doktor dan bıri kız gibi dedi sonuncu 19 haftada kız dedi 😂😂 cumartesi ayrıntılı var bakalım 20+4 haber ederim cnm 🤲🏻

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Tamam canım haber bekliy

Tamam canım haber bekliyorum
Kesin kız dedi doktorumuz ☺️ sağlıkli olsunda şaka bı yana hissettiğimden rüyalardan testlerden vs. Hatta ilk çocuğumla aynı geçti yediklerim falan ama kızım oluyo hatta doktor dediki çok hareketli abiden daha hareketli olacak ☺️ bende kız olursa akıllı olacak diyordumm seviniyordum ya bakalım

Tüm sayfalar yüklendi.