Kızlar cocugum 10 gunluk uyanmıyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Esoşnur tarafından oluşturulan Kızlar cocugum 10 gunluk uyanmıyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,914 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Kızlar cocugum 10 gunluk uyanmıyor
Konbuyu başlatan Esoşnur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sabriye

Evlatlarim ❤️❤️

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 10 gunluk bebegım var bugun banyo yaptı ilk defa gobegı düşünce banyo yaptırdık ogleden beri uyuyo 10 dk uyanık kaldı bir bonyodan dolayımı uyuyo
İlk önce çocuğu arada bir kontrol et canim nefesini takip et elinle. Hemen telaslanma hareket etmiyorsa felan değil. Daha 10 günlük bebek uykuyu severler heleki banyudan sonra ama sen her 15/20 dakka da bir kontrol etmelisin bebeği. Allah korusun. Kotu şeyler de düşünme ve böyle 2 saat uyusa bile. Emziriyorsan kesin emzirmek için uyandır. ❤️🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Dünden beri girmemiş arkadaş aklım onda kaldı 🤦🏻‍♀️
Aslında bu tip olaylarda anne daha dikkat etmesi gerwk bizlerde aynı zaten bebek rutin 2 saate bir emmesi gerekiyor uyusa bile ama 15/20 dakka da bir kesinlikle nefesini dinlemek gerek çünkü daha 10 günlük bebek. Birde ben. Yarı kırk ve diğer kırk çıktığında yikandigini biliyorum ilk defa. Göbek şeyi düşünce banyu yaptırmayı duydum normalde yarı kirkda ilk yikanirlar çünkü inşallah kötü bişey yoktur
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Dünden beri girmemiş arkadaş aklım onda kaldı 🤦🏻‍♀️
Evet. Girmemiş abla. Aslında bu tip olaylarda anne daha dikkat etmesi gerwk bizlerde aynı zaten bebek rutin 2 saate bir emmesi gerekiyor uyusa bile ama 15/20 dakka da bir kesinlikle nefesini dinlemek gerek çünkü daha 10 günlük bebek. Birde ben. Yarı kırk ve diğer kırk çıktığında yikandigini biliyorum ilk defa. Göbek şeyi düşünce banyu yaptırmayı duydum normalde yarı kirkda ilk yikanirlar çünkü inşallah kötü bişey yoktur

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 10 gunluk bebegım var bugun banyo yaptı ilk defa gobegı düşünce banyo yaptırdık ogleden beri uyuyo 10 dk uyanık kaldı bir bonyodan dolayımı uyuyo
Canim yaa 40 ciksin duzelecek benim iglanda oyleydi ne gecem vardi ne gunduzum gece ile gunduzu sehv saliblar ondan oyleler duzelecek inwallah sabirli ol 2 ayinda tamamen duzelir benim oglan yavaw yavaw duzeliyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar