Kızlar çok acil

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Derya33 tarafından oluşturulan Kızlar çok acil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,852 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar çok acil
Konbuyu başlatan Derya33
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sedef

Derya33

Kayıtlı Üye
rank
6 aydır evliyim ve çocuk sahibi olmak istiyorum adetim bu ay çok karışık oldu normalde 6 gün olurdum biterdi bu ay 6 gün oldum iki gün durdu bı gün geldi tekrar iki gün durdu ve bugün bidaha geldi bu arada çocuğum olsun diye 4 gündür soğan kürü yapiyorm lütfen yardım edin sizce neden

Merve.

Kayıtlı Üye
rank
6 aydır evliyim ve çocuk sahibi olmak istiyorum adetim bu ay çok karışık oldu normalde 6 gün olurdum biterdi bu ay 6 gün oldum iki gün durdu bı gün geldi tekrar iki gün durdu ve bugün bidaha geldi bu arada çocuğum olsun diye 4 gündür soğan kürü yapiyorm lütfen yardım edin sizce neden
Soğan kürü nü neden yapıyorsunuz. Enfeksiyon felan mi var

melolem

Kayıtlı Üye
rank
Ben yok diye biliyorm ama çok kişi çocuk olsun diye bir iki hafta yap dedi
adetteki düzenszlik soğan kürüyle alakladr.adetken yapılmaz bu arada.ben de yaptm o ay hamile kaldm.ama adetm bitince yaptm ve ovulasyonda bıraktm akşam içerdim ac karna sabah da brokoli suyu ac karna

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Doktora gittim kontrol olmadan lütfen Saçma sapan kürler kullanmayın çünkü anlatılan her kür bi hormonun seviyesini yükseltiyor yada düşürüyo bunun yerine doktora gidip muayene olun gerekli görürse ultrason ve hormon testi isteyip önce onları kontrol ediyo ayrıca bitkisel içerikli ilaçları da gerekli görürse kullandırıyorlar yanlış anlamayın işinize karışmak degil amacım bende çok kür yaptım kendimce ama bu kürler normal olan değerlerim de tavan yaptı

Derya33

Kayıtlı Üye
rank
adetteki düzenszlik soğan kürüyle alakladr.adetken yapılmaz bu arada.ben de yaptm o ay hamile kaldm.ama adetm bitince yaptm ve ovulasyonda bıraktm akşam içerdim ac karna sabah da brokoli suyu ac karna
İşte adetim biti sanıp içiyorum tekrar kanamam oluyor 2 gün arayla
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Anladım ama doktora gittim geçen ay herşeyin normal diyor isteigin zaman olur ama çok istediğim için yaptim

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank

Anladım ama doktora gittim geçen ay herşeyin normal diyor isteigin zaman olur ama çok istediğim için yaptim
Allah gönlünüze göre versin o zaman yumurtlama günlerinizi mutlaka değerlendirin ve ilişkiden sonra hemen kalkmayın bi kaç saat uzanın İnşAllah anne olursunuz en yakın zamanda 🙏

Merve.

Kayıtlı Üye
rank

Sogan kürü uygulamaniz bence yanlış çünki gebelik olusacaksa bile bu kür engel oluyor hatta düşük yapmaniza neden oluyor. Bana doktorum sadece enfeksiyon varken yaomami onermisti sadece 2 hafta. Bebek olsun diye kullanilmaz bildigim kadariyla. Belkide kanamalariniz bebek oluşumu engellendigi icin oluyordur. Bence doktora gidin

Derya33

Kayıtlı Üye
rank
Sogan kürü uygulamaniz bence yanlış çünki gebelik olusacaksa bile bu kür engel oluyor hatta düşük yapmaniza neden oluyor. Bana doktorum sadece enfeksiyon varken yaomami onermisti sadece 2 hafta. Bebek olsun diye kullanilmaz bildigim kadariyla. Belkide kanamalariniz bebek oluşumu engellendigi icin oluyordur. Bence doktora gidin
Teşekürler

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar