Kizlar çok bunaldım artik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Nisaa tarafından oluşturulan Kizlar çok bunaldım artik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,768 kez görüntülenmiş, 70 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar çok bunaldım artik
Konbuyu başlatan Nisaa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Esim öyle bana karşı öyle soguk davranınca bende ona karsi soguk davranıyorum istemsisce mesala komsularim arkadaşım hep bana derlerki sen eşinden daha güzelsin derler ama demekki güzel olmakda pek ise yaramiyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim eşimde afadersinide tam odun gibi adam
Ne bilim yorumsuz

Nisaa

Kayıtlı Üye
rank
Bazen kendi kendime diyorumki ben bunun gibi odun gibi birine nasıl varmisim diyiyorum çok zit kutuplariz çok o yanlizgi sever bende tam tersi ben sen şakrak biriyim oda tam tersi ben gezmeyi eğlenmeyi çok severim oda tam tersi ben ailemle vakit geçirmeyi severim özel günleri düşünürüm oysa benim tam tersi
çok zittim

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bazen kendi kendime diyorumki ben bunun gibi odun gibi birine nasıl varmisim diyiyorum çok zit kutuplariz çok o yanlizgi sever bende tam tersi ben sen şakrak biriyim oda tam tersi ben gezmeyi eğlenmeyi çok severim oda tam tersi ben ailemle vakit geçirmeyi severim özel günleri düşünürüm oysa benim tam tersi
çok zittim
Ben ve eşimi anlatmışsın aynen bizde öyleyiz o yüzden hiç anlaşamıyoruz

Ben kendim yer içer gezerim çocuklarımla sende öyle yap

Nisaa

Kayıtlı Üye
rank
Ne bileyim sigara vs diyor ama benim de eşim içiyor ama bir kere ayrı yatmadı bizden
Esim sigaranın dumanı kiza giderdiye ayrı yatiyormus hem o daha daha rahmis o odada bide televizyon koymuş onu izlerken daha çabuk uyuyormus yani anlican hep bir bahane benim esim biraz keyfine düşkün kisacasi

Nisaa

Kayıtlı Üye
rank

Ben kendim yer içer gezerim çocuklarımla sende öyle yap
Canim bende oylevyapiyorum ama bu adamın bana karşı böyle soguk davranmasinida hazmedemiyorum kaç senedir maden kendisi gibi gidipde birini bulaydi kendisi gibi soğuk nebala daha iyi anlasirlardi ozaman niye bana da sebep oldu

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Esim sigaranın dumanı kiza giderdiye ayrı yatiyormus hem o daha daha rahmis o odada bide televizyon koymuş onu izlerken daha çabuk uyuyormus yani anlican hep bir bahane benim esim biraz keyfine düşkün kisacasi
Keyfine düşkün de ne bileyim bana çok saçma geldi ilişkiye gelirken sıkıntı yok ama en nefret ettiğim şey söz konusu cinsellik olunca bazı erkekler de akan sular duruyor ama söz konusu başka şeyler olunca tık yok

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Sanki dünyadan kopmuş tekbasinaymis gibi büyük oglumda saten odasından çıkmıyor hep bilgisayarının başında anlicaniz koca evde tekbasimayim bide kizim
Ay bende aynıyım maşallah siz 20 yıldır evliymişsiniz biz 2,5 senedir evliyiz şimdikten başladı hep bi bahane hep bi bahane hani erkek dediğin karısını çeker sever benim adam da böyle bişeyde yok yani benim kocamamı anlatıyorsun hani bi başkası var diye düşünüyorum mesala düşünemiyorum telefonu bende kayıtlı whatsappı falan olsa gördüm kendisin haberinde yok 😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Deme ayni fikirdeyim
Bence al karşına adam akıllı konuş bu böyle olmaz de evliyiz dinimizde bile uygun değil kadın ve erkeğin ayrı yatması ayrı yatmayı bırak erkeğin yada kadının eisne arkasını dönmesi bile caiz değil iken ayrı yatmak daha da kötü. Al cidden konuş sorumluluğu var ailesiniz o çocuklar sizden gördüğü kadarı ile ileride aile yuva kuracak önemli swyker

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar