Kizlar çok bunaldım artik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Nisaa tarafından oluşturulan Kizlar çok bunaldım artik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,819 kez görüntülenmiş, 70 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar çok bunaldım artik
Konbuyu başlatan Nisaa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Nisaa

Kayıtlı Üye
rank
Yani onsonunda dicemki sen yoluna ben yoluna oda rahat eder bende sabrediyorum bakalım daha nereye kadar sabrede bilirsen artik

Nisaa

Kayıtlı Üye
rank
Ay bende aynıyım maşallah siz 20 yıldır evliymişsiniz biz 2,5 senedir evliyiz şimdikten başladı hep bi bahane hep bi bahane hani erkek dediğin karısını çeker sever benim adam da böyle bişeyde yok yani benim kocamamı anlatıyorsun hani bi başkası var diye düşünüyorum mesala düşünemiyorum telefonu bende kayıtlı whatsappı falan olsa gördüm kendisin haberinde yok 😂
Demekki bi ben değilmişim ama en azından senin yataklari ayirmamis
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ama ilk konuş de bu böyle yürümez en azından ilişkiyi neden bitirmek istediğini bilsin
Doru soyluyoncanim

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Demekki bi ben değilmişim ama en azından senin yataklari ayirmamis
Tehdit ediyorum artık çocuğumu alırım giderim diye yaparım da yani ben öyle düşünmüyorum çocuğum babası büyümesin etmesin diye bana saygısı olmayan bir adamın kızıma ne saygısı olacak ne kadar olacak yani kusura bakma lütfen lafım asla sana değil kendi düşüncelerim. Oda biliyor beni dediklerimi yapıyor ☺️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Tehdit ediyorum artık çocuğumu alırım giderim diye yaparım da yani ben öyle düşünmüyorum çocuğum babası büyümesin etmesin diye bana saygısı olmayan bir adamın kızıma ne saygısı olacak ne kadar olacak yani kusura bakma lütfen lafım asla sana değil kendi düşüncelerim. Oda biliyor beni dediklerimi yapıyor ☺️
Allah'ım bu düşüncede ki kadınlara hemcinslwrime bayılıyorum ya 😍😍

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Allah'ım bu düşüncede ki kadınlara hemcinslwrime bayılıyorum ya 😍😍
Öyle ama cidden canım ya tamam eşim hayat arkadaşım ama beni kırıp üzerse neyse de ileriye giderse yapacağımı biliyor çünkü biz evlenirken bile ailemi karşıma aldım 1 yıl boyunca konuşmadık kismeyle nikahınım da kismem yoktu benim doğumda eşim ve ailesi vardı bi tel annem vardır oda ablam babam o bu yoktu yani zor gelmiyor insana bazen gitmek ☺️

Nisaa

Kayıtlı Üye
rank
Bence al karşına adam akıllı konuş bu böyle olmaz de evliyiz dinimizde bile uygun değil kadın ve erkeğin ayrı yatması ayrı yatmayı bırak erkeğin yada kadının eisne arkasını dönmesi bile caiz değil iken ayrı yatmak daha da kötü. Al cidden konuş sorumluluğu var ailesiniz o çocuklar sizden gördüğü kadarı ile ileride aile yuva kuracak önemli swyker
Doğru söylüyorsun bak 19 yaşında oglumvar oda ayni babası gibi oldu oda odasından cikmiyor bilgisayarin başına oturuyor hep odasinda hiç odasından çıkmıyor pek gelipde bizle vakit gecirmiyor cocuklarida kendisi gibi yapti

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Öyle ama cidden canım ya tamam eşim hayat arkadaşım ama beni kırıp üzerse neyse de ileriye giderse yapacağımı biliyor çünkü biz evlenirken bile ailemi karşıma aldım 1 yıl boyunca konuşmadık kismeyle nikahınım da kismem yoktu benim doğumda eşim ve ailesi vardı bi tel annem vardır oda ablam babam o bu yoktu yani zor gelmiyor insana bazen gitmek ☺️
Aynen öyle canım erkeklerin bu konuda gözünü korkutmak iyi aslında gözünü korkutmak da değil senin cidden böyle bir şey yapacağıni bilmesi şart benim öküzde bilir beni mesela ona göre davranır. Baştan her şeyi dedim . Bunu bunu yaparsan ben olmam benim olmadığım yerde evladım varsa eğer oda olmaz diye 😂😂şükür sıkıntı yok şimdilik

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Doğru söylüyorsun bak 19 yaşında oglumvar oda ayni babası gibi oldu oda odasından cikmiyor bilgisayarin başına oturuyor hep odasinda hiç odasından çıkmıyor pek gelipde bizle vakit gecirmiyor cocuklarida kendisi gibi yapti
Rabbim yardımcın olsun kuzum esinide oglunuda karşına al ve konusun hep birlikte inşallah sorunlariniz hallolur🤲🤲🤲❤️

Tüm sayfalar yüklendi.