Kızlar çok kötüyüm. 😔😔😔😔😔😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Çocuklarm benim herşeyim tarafından oluşturulan Kızlar çok kötüyüm. 😔😔😔😔😔😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,557 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar çok kötüyüm. 😔😔😔😔😔😔
Konbuyu başlatan Çocuklarm benim herşeyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk
Kızlar naber? Ben iyi deyilim. Dün doktora gitdim. Tansiyonumu ölçdü 140 /90 geldi ve bütün gün düşmedi tansiyon gemoglobin 88 oldu. Kanımda az yani. Bide altdan bakdı bana altımda yani vajinamda iri kocaman carislerim var onları gördü doguşda ıkınırsam patlarsa varisler öle bileceyimi söyledi. Ve bide bebeyimin hereketleride zayıf kendide zayıf. 28 agustos dolduruyorum zamanı 7 eylüle kadar vakit koydu. Çok kötüyüm yaaa

Miyase olgun

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar naber? Ben iyi deyilim. Dün doktora gitdim. Tansiyonumu ölçdü 140 /90 geldi ve bütün gün düşmedi tansiyon gemoglobin 88 oldu. Kanımda az yani. Bide altdan bakdı bana altımda yani vajinamda iri kocaman carislerim var onları gördü doguşda ıkınırsam patlarsa varisler öle bileceyimi söyledi. Ve bide bebeyimin hereketleride zayıf kendide zayıf. 28 agustos dolduruyorum zamanı 7 eylüle kadar vakit koydu. Çok kötüyüm yaaa
Bi doktor bukadar acımasız olamaz neden bu şekilde davranırlar anlamış değilim korkma Allah büyük dualarım seninle inşallah hayırlısı ile ikinizde sağlıklı bir şekilde kurtulursunuz peki sezeryan felan demedimi bu zamana kadar alt muayene yapmadımı ve hala sezeryan olma şansın var neden normal doğum

Zümrüş

Kayıtlı Üye
rank
Sağsalim sağlıklı bir şekilde doğumunuz gerçekleşsin inşAllah ama gerçekten vajinadaki varisleri göz aradı etmeyin benim ablamın doğumda patladı doktor farketmemiş ölümlerden döndü kan kaybı yaşadı .aksine sizi bilgilendirdiği için teşekkür etmelisiniz doktorunuza elbet sağlık bu herzaman doktorlardan pozitif şeyler duyamıyoruz , moralinizi bozmayın herşey güzel olur inşAllah 🤲🏻🤲🏻

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Hiç
Korkma hiç cmm sezeryan olursun cnm benim doktorunu degiştir bence uslubu güzel degil

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kıyamam canım benim ya geçmiş olsun başka bi dra daha görünseydin keşke ne biçim konuşmuş o dr öyle 🙄

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun cnm e böyle bi durum varsa sezeryana alması gerekmiyor mu başka bi doktora daha görünsene

Geçmiş olsun cnm e böyle bi durum varsa sezeryana alması gerekmiyor mu başka bi doktora daha görünsene
Kıyamam canım benim ya geçmiş olsun başka bi dra daha görünseydin keşke ne biçim konuşmuş o dr öyle 🙄
Hiç

Korkma hiç cmm sezeryan olursun cnm benim doktorunu degiştir bence uslubu güzel degil
Sağsalim sağlıklı bir şekilde doğumunuz gerçekleşsin inşAllah ama gerçekten vajinadaki varisleri göz aradı etmeyin benim ablamın doğumda patladı doktor farketmemiş ölümlerden döndü kan kaybı yaşadı .aksine sizi bilgilendirdiği için teşekkür etmelisiniz doktorunuza elbet sağlık bu herzaman doktorlardan pozitif şeyler duyamıyoruz , moralinizi bozmayın herşey güzel olur inşAllah 🤲🏻🤲🏻
Bi doktor bukadar acımasız olamaz neden bu şekilde davranırlar anlamış değilim korkma Allah büyük dualarım seninle inşallah hayırlısı ile ikinizde sağlıklı bir şekilde kurtulursunuz peki sezeryan felan demedimi bu zamana kadar alt muayene yapmadımı ve hala sezeryan olma şansın var neden normal doğum
Ya arkadaşlar sezeryan söyledi ama 2 oglum var. Küçük oglum benden hiç ayrılmaz. Bir yardımım bile yok annemle konuşmuyoz ablam desen düşman.. kaynana görümce beni hiç umursamaz. Nasıl yaparım. Hem 2 dogum yapıp sonra sezeryan istemedim. Ben varisden korkmuyomda tansiyondak korkuyom dün hiç düşmedi tansiyonum hem doguma az kala tandiyonum böyle oluyor bide zayıf hareketli bebeyim. 9 aylık 2.500 kq . Çok küçük acaba bir sorunu mu var bebeyimin anlamadım öyle mutsuzumkii😭

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Ya arkadaşlar sezeryan söyledi ama 2 oglum var. Küçük oglum benden hiç ayrılmaz. Bir yardımım bile yok annemle konuşmuyoz ablam desen düşman.. kaynana görümce beni hiç umursamaz. Nasıl yaparım. Hem 2 dogum yapıp sonra sezeryan istemedim. Ben varisden korkmuyomda tansiyondak korkuyom dün hiç düşmedi tansiyonum hem doguma az kala tandiyonum böyle oluyor bide zayıf hareketli bebeyim. 9 aylık 2.500 kq . Çok küçük acaba bir sorunu mu var bebeyimin anlamadım öyle mutsuzumkii😭
Bazı bebekler zayıf korkma o konuda cnm keşke korona olmasa senin memleketinde olsam yanına gelirdim

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
Gecmis olsun cnm. Benimde tansiyorunum bu sekilde cikmisti hastaneye yatirdilar 4 gün gozetim altinda tuttular. Hergun surekli gunde 5 kez felan olctuler. Doktor bu olcumleri begendi. Ama bir aket taktilar 17 saat bende kaldi. 15 dk da bir olcuyordu onun sonuclarini begenmeyince ilaca basladi. Simdi normal tansiyonum. Ama evde olcuyorum surekli yasiyorum doktor kontrol ediyor. Sende ölç mutlaka belki ilac vs baslar.b

Busrasencanamal

Kayıtlı Üye
rank
Maddi imkanınız varsa özel bir hastanede spinal sezeryan yapmanızı öneririm ben bu şekilde doğum yaptım ve ertesi gün evde kendi işlerimi yapabilecek durumdaydım zaten yanımda ablam 3 gün kaldı o da bana fazlasıyla yetti eğer öyle bi imkanınız yoksa da sizin sağlığınızdan daha önemli değil eşinizin zaten doğumdan sonra 5 gün idari izni olacaktır böyle bir durumda size destek olur muhtemelen sezeryan öyle korkulacak bir şey değil sizin durumunuzda normal doğumdan korkmalısınız hamilelikte tansiyon bu şekilde çıkabilir doktor kontrol altında tuttuğu sürece bu çok büyük sıkıntı yaratmaz bebeğiniz de varsın biraz minik olsun dünyaya gelen büyüyor Allah'ın izniyle

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar