Kızlar çok kötüyüm. 😔😔😔😔😔😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Çocuklarm benim herşeyim tarafından oluşturulan Kızlar çok kötüyüm. 😔😔😔😔😔😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,625 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar çok kötüyüm. 😔😔😔😔😔😔
Konbuyu başlatan Çocuklarm benim herşeyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Zümrüş

Kayıtlı Üye
rank
Hiç canınızı sıkmayın ❤️hasbinallah ve nı mel vekil ❤️Diyin bol bol Rabbim ne büyük yardımcı kurban olduğum Allahım gün doğmadan neler doğar neler . Annem yok kardeşim yok kimsem yok demeyin hepimizin yanında Rabbim var . Rahmine sabi bebeği veren rabbim onun her kolaylığını sana nasip eder inşAllah . Dualarım seninle ❤️🥰

Kızlar naber? Ben iyi deyilim. Dün doktora gitdim. Tansiyonumu ölçdü 140 /90 geldi ve bütün gün düşmedi tansiyon gemoglobin 88 oldu. Kanımda az yani. Bide altdan bakdı bana altımda yani vajinamda iri kocaman carislerim var onları gördü doguşda ıkınırsam patlarsa varisler öle bileceyimi söyledi. Ve bide bebeyimin hereketleride zayıf kendide zayıf. 28 agustos dolduruyorum zamanı 7 eylüle kadar vakit koydu. Çok kötüyüm yaaa
Bu doktorlara ne kadar kolay geliyor herşeyi acımasızca söylemek ya bence 1 doktora daha git inşallah bişey yoktur korkma Allahın izniyle bi skıntı olmaz canım

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Ya arkadaşlar sezeryan söyledi ama 2 oglum var. Küçük oglum benden hiç ayrılmaz. Bir yardımım bile yok annemle konuşmuyoz ablam desen düşman.. kaynana görümce beni hiç umursamaz. Nasıl yaparım. Hem 2 dogum yapıp sonra sezeryan istemedim. Ben varisden korkmuyomda tansiyondak korkuyom dün hiç düşmedi tansiyonum hem doguma az kala tandiyonum böyle oluyor bide zayıf hareketli bebeyim. 9 aylık 2.500 kq . Çok küçük acaba bir sorunu mu var bebeyimin anlamadım öyle mutsuzumkii😭
İnşallah bi sorun yoktur canım benim ya. Drlar öyle uygun görürse sezaryen ol canım ne olacak riske atma kendini hiç. Bikaç güne yine ayaklanırsın zaten

Busrasencanamal

Kayıtlı Üye
rank
Keşke gele bilseydin. Hiç bi desteyim yok. Çevremdekiler hepsi keşke zamanında kürtaj etseydin diyor . Başına iş açdın diyor çok üzülüyorum

Ya ilaç falan yazdı doktor ama işte bende tansiyon sorunu zaten vardı. Yani ben korkdugumda heyecanlandıgımda daha da yükseliyor işte doguma girdiyim zaman endişe korku varislerim falan yine firliycak tansiyon😔

Hayır canım benim ailem öyle deyil hayatım çok zor eşim öyle şeylere bakmaz. Ben sezeryan istemiyorum çünki yardımım yok. 2 çocugum daha var 3 ve 2 yaşlarında daha küçükler bebeyiminküçük olması deyil zayıf hareketli olması beni üzüyor bir sorunu mu var acaba düşünüyorum. Az kaldı dogumuma çok tedirginim. Nolur dua edin bana
İnşallah sağlıkla gelir dünyaya sıkma canını rabbim bebeğini sana bağışlasın korkma bu kadar zayıf olabilir dünyada milyonlarca zayıf doğan çocuk var yakın çevremde bile var şimdi gayet sağlıklılar Allah büyük biraz tevekkül et yeter o sana yardım eder

Hiç canınızı sıkmayın ❤️hasbinallah ve nı mel vekil ❤️Diyin bol bol Rabbim ne büyük yardımcı kurban olduğum Allahım gün doğmadan neler doğar neler . Annem yok kardeşim yok kimsem yok demeyin hepimizin yanında Rabbim var . Rahmine sabi bebeği veren rabbim onun her kolaylığını sana nasip eder inşAllah . Dualarım seninle ❤️🥰
Allah razı olsun çok saol. Yalnız olmak çok kötü. Benim annem bi kere bile benim çocuklarma bir yemek bile yapmamış uyutmamış. Ablalarım zaten pek ugramaz annem yılda bir gelir. Zaten o gün eşim kovdu annemi. Ablam eltim çocuklarm onun çocuklarnı itdiyinde bile benimkilerini spvüyor itiyor.
Kaynanam evet bakar ama pek yok . İşte o da bana nefret eder. Gitdiyim doktor yaşadıgım şehirin baş hekimi. O söyledi . 😔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşallah sağlıkla gelir dünyaya sıkma canını rabbim bebeğini sana bağışlasın korkma bu kadar zayıf olabilir dünyada milyonlarca zayıf doğan çocuk var yakın çevremde bile var şimdi gayet sağlıklılar Allah büyük biraz tevekkül et yeter o sana yardım eder
İnşallah bi sorunu yok çünki 3cü bebeyim birini 3 kilk 2cini 3.400 dogurdum 3cü biraz büyük olmsı gerekirken 2.500 oldu içte çok üzgünüm acaba sorunumu var diye
İnşallah bi sorun yoktur canım benim ya. Drlar öyle uygun görürse sezaryen ol canım ne olacak riske atma kendini hiç. Bikaç güne yine ayaklanırsın zaten
Sezeryan olamam evde bile razı deyiller parası çok çıkıcak diye . Bende hiç istemiyorum evdekilere inat . Sonra başıma kakacaklar bu çocigu pek lazımdı şimdi de sezeryan diyorlar 😔
Bu doktorlara ne kadar kolay geliyor herşeyi acımasızca söylemek ya bence 1 doktora daha git inşallah bişey yoktur korkma Allahın izniyle bi skıntı olmaz canım
Yok ya ben azerbaycanlıyım. Yaşadıgım şehirin baş hekimi söyledi kadın dogum evinin baş hekimi. Sonra demedi deme dedi varislermi kaynanama bile söyledi ama onun umrunda bile deyil tabi

İnşallah bi sorunu yok çünki 3cü bebeyim birini 3 kilk 2cini 3.400 dogurdum 3cü biraz büyük olmsı gerekirken 2.500 oldu içte çok üzgünüm acaba sorunumu var diye
Sezeryan olamam evde bile razı deyiller parası çok çıkıcak diye . Bende hiç istemiyorum evdekilere inat . Sonra başıma kakacaklar bu çocigu pek lazımdı şimdi de sezeryan diyorlar 😔
Yok ya ben azerbaycanlıyım. Yaşadıgım şehirin baş hekimi söyledi kadın dogum evinin baş hekimi. Sonra demedi deme dedi varislermi kaynanama bile söyledi ama onun umrunda bile deyil tabi

Sen canini sikma bolca dua et allah oyle bir yardim ediyor ki doğumdan sonra nasil yaotim benbunu diyorsun inşallah sag salim doğumunu yapar kurtulursun canimm❤❤❤😍😍

Askim kiz çocukları zaten küçük doguyof seninki 2.5 kilo benimki 2 kilo ya vardi ya yiktu erkekler kizlara gore daha kilolu doğarlar sen canini sikma tansiyonunda yükselmez allah büyük😍
Dogdugundamı 9 aylık mı??2 kilomu?
Allah evlatlarına sağlık sana da mutluluk versin boşver cahil kız desin erkek desin muhatap olma kafana da takma Rabbim hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin onlar konuşur dururlar sen kafana takma
İnşallah ama eşim bile destek deyil. Dolduruyorlar onuda . Çok üzülüyorum. Allah razı olsun senden de
Canım bence hiç korkma. Normal dogum yapabilirsin aynı sıkıntı Bende de var idi hatta ayak bileklerimden başlayıp vajinam kadar uzanan varisler ama 4 gün önce normal dogum yaptım. Hiç bir problemde yaşamadım sende inşallah sag saglim bebegin kucagına alırsın
Ya çok motive oldum mesajınla gerçekden dogum nasıl geçdi. Kaç kilo dogdu. Vajinanın içindede varmıydi varis?
Dualarımız seninle olacak inşallah canım kendini üzme rabbim yardım edecektir sende bebeğinede sağ salim evinize döneceksiniz allahın izni ile 🤲🤲🤲
Çom saol teşekkür ederim hepinize uzakda olsanız bile çok motive ediyonuz beni Allah hepinizden razı olsun.
Gerçekden ben azeriyim siz türk. Ama kendi kardeşlerimden ablalarımdan daha iyisiniz azeri türk gerçekdende kardeşmiş çok seviyorum sizleri

Son düzenleme:

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Allah razı olsun çok saol. Yalnız olmak çok kötü. Benim annem bi kere bile benim çocuklarma bir yemek bile yapmamış uyutmamış. Ablalarım zaten pek ugramaz annem yılda bir gelir. Zaten o gün eşim kovdu annemi. Ablam eltim çocuklarm onun çocuklarnı itdiyinde bile benimkilerini spvüyor itiyor.
Kaynanam evet bakar ama pek yok . İşte o da bana nefret eder. Gitdiyim doktor yaşadıgım şehirin baş hekimi. O söyledi . 😔

Dogdugundamı 9 aylık mı??2 kilomu?

İnşallah ama eşim bile destek deyil. Dolduruyorlar onuda . Çok üzülüyorum. Allah razı olsun senden de

Ya çok motive oldum mesajınla gerçekden dogum nasıl geçdi. Kaç kilo dogdu. Vajinanın içindede varmıydi varis?

Çom saol teşekkür ederim hepinize uzakda olsanız bile çok motive ediyonuz beni Allah hepinizden razı olsun.
Gerçekden ben azeriyim siz türk. Ama kendi kardeşlerimden ablalarımdan daha iyisiniz azeri türk gerçekdende kardeşmiş çok seviyorum sizleri
Sizinkiler bir alem zaten canım. Bi sorun olmaz da sağlıkla alırsın bebeğini kucağına İnşallah

Tüm sayfalar yüklendi.