Sorum var Kızlar çok mutluyum ve mutluluğumu sizlerle paylaşmak istedim 😍😍

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dilek47 tarafından oluşturulan Kızlar çok mutluyum ve mutluluğumu sizlerle paylaşmak istedim 😍😍 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,716 kez görüntülenmiş, 57 yorum ve 11 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar çok mutluyum ve mutluluğumu sizlerle paylaşmak istedim 😍😍
Konbuyu başlatan Dilek47
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilek47

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Kızlar annem hamileydi ve dün doğum yaptı bı erkek kardeşim daha oldu yine evin tek kızı olarak kaldım ve bugün doğum günüm kardeşim yeni yaşımda en güzel hediyem oldu mutluluğumu sizlerle paylaşmak istedim 😍🥰❤️
Oyyyy maşallah kuzum gözünüz aydın Allah'ım analı babalı büyütsün kuzum Allah'ım kardesime uzun ömürler versin inşallah ♥️♥️♥️♥️💞💞

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar annem hamileydi ve dün doğum yaptı bı erkek kardeşim daha oldu yine evin tek kızı olarak kaldım ve bugün doğum günüm kardeşim yeni yaşımda en güzel hediyem oldu mutluluğumu sizlerle paylaşmak istedim 😍🥰❤️
Hayırlı uğurlu olsun canım Allah Analı babalı büyüsün inşallah. Dogum günün kutlu olsun 🎂

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Hayirli olsun kuzum gözünüz aydın rabbim anali babalı büyütmeyi nasip etsin insallah en guzel hediyeyi kapmissin rabbim.ikinizde uzun ömür versin sende iyiki doğmuşsun 💐💐💐❤❤❤🤗🤗🤗🤲🤲🤲🥰🥰🥰🌸🌸🌸💜💜💜

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar