Kızlar çok mutsuzum 😔😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 3Oğul1Anne tarafından oluşturulan Kızlar çok mutsuzum 😔😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,903 kez görüntülenmiş, 69 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar çok mutsuzum 😔😔
Konbuyu başlatan 3Oğul1Anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 3Oğul1Anne

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kuzu kayinpederin kaynananla konuşsan onlar konuşsun birde evin Barkın var bekar adamla bir degilsn diye
Onlardan hayır gelmez canım onlar çok başka kafadalar. Geçen eşime dedim ama bunlarla takıla takıla bekar sanmaya başladın sen kendini böyle giderse hakikaten bekar kalacaksın rahat rahat takılırsın ondan sonra diye

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Onlardan hayır gelmez canım onlar çok başka kafadalar. Geçen eşime dedim ama bunlarla takıla takıla bekar sanmaya başladın sen kendini böyle giderse hakikaten bekar kalacaksın rahat rahat takılırsın ondan sonra diye
Anlamadı tabii hala devam ne diyim rabbim yavrularimizin yüzü suyu hürmetine akıl versin kocalarımıza

Keziban 🦋

Kayıtlı Üye
rank
Bu ara artık dayanamıyorum ya moralim bitik güçsüz hissediyorum yalnız hissediyorum.6-7 haftalık gebeyim Midem bulanıyor yanıyor iştahım yok ve yani ara ara değil sürekli sabit artık dayanamıyorum buna 19 aylık bebeğimin bezini değiştirmek bile kabus oldu bu ara zorlanıyorum. Soru sormak için değil sadece içimi dökecek kimse yok buraya yazmak istedim hatta şuan ağlıyorum. Neden hep kadınlar çekiyor herşeyi 😭😭☹️☹️😔😔
Canim benim bende o yollardan gectim ve seni oyle anliyoruz ki. Ama haftalar gectikce bunlari atlatacaksin hele onu kucagina aldigin gun o cektigin tum acilar bir anda bulut misali ucup gidecek acilar cekerken cektigin gozyasi mutluluk gozyaslarina donusecek bunu unutma ve Rabbime dua et ❤ (insallah rabbim hayirlisiyla kucagina almayi nasip eder❤)

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Canim benim bende o yollardan gectim ve seni oyle anliyoruz ki. Ama haftalar gectikce bunlari atlatacaksin hele onu kucagina aldigin gun o cektigin tum acilar bir anda bulut misali ucup gidecek acilar cekerken cektigin gozyasi mutluluk gozyaslarina donusecek bunu unutma ve Rabbime dua et ❤ (insallah rabbim hayirlisiyla kucagina almayi nasip eder❤)
Amin inşallah çok teşekkür ederim 🤗🥰

Tüm sayfalar yüklendi.