Kızlar çok mutsuzum 😔😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 3Oğul1Anne tarafından oluşturulan Kızlar çok mutsuzum 😔😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,877 kez görüntülenmiş, 69 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar çok mutsuzum 😔😔
Konbuyu başlatan 3Oğul1Anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 3Oğul1Anne

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Bu ara artık dayanamıyorum ya moralim bitik güçsüz hissediyorum yalnız hissediyorum.6-7 haftalık gebeyim Midem bulanıyor yanıyor iştahım yok ve yani ara ara değil sürekli sabit artık dayanamıyorum buna 19 aylık bebeğimin bezini değiştirmek bile kabus oldu bu ara zorlanıyorum. Soru sormak için değil sadece içimi dökecek kimse yok buraya yazmak istedim hatta şuan ağlıyorum. Neden hep kadınlar çekiyor herşeyi 😭😭☹️☹️😔😔

Son düzenleme:

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Bu ara artık dayanamıyorum ya moralim bitik güçsüz hissediyorum yalnız hissediyorum. Midem bulanıyor yanıyor iştahım yok ve yani ara ara değil sürekli sabit artık dayanamıyorum buna bebeğimin bezini değiştirmek bile kabus oldu bu ara zorlanıyorum. Soru sormak için değil sadece içimi dökecek kimse yok buraya yazmak istedim hatta şuan ağlıyorum. Neden hep kadınlar çekiyor herşeyi 😭😭☹️☹️😔😔
O kadar iyi anlıyorum ki seni kuzum 2 gün önce yasadm aynısını kocamın ailesi yapmadığını bırakmadı ama sakın kendini bırakma bebeğine sarıl kokla sütün kesilmesin yalniz değilsen biz variz burda yardimlasiriz

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
O kadar iyi anlıyorum ki seni kuzum 2 gün önce yasadm aynısını kocamın ailesi yapmadığını bırakmadı ama sakın kendini bırakma bebeğine sarıl kokla sütün kesilmesin yalniz değilsen biz variz burda yardimlasiriz
Okudukça üzülüyorum sinir oluyorum keşke elimden bişey gelseydi ne istiyorlar anlamiyorum saygısız arsız olsaydın emin ol yaranirdin

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Okudukça üzülüyorum sinir oluyorum keşke elimden bişey gelseydi ne istiyorlar anlamiyorum saygısız arsız olsaydın emin ol yaranirdin
Biz kendimizi bozmayalım diyoruz ama bu salaklar susmamizi korktuğumuzdan cekindigimizden sanıyorlar ver cevabını otur benm kocam anasıyla bacisiyla bir oldu dayanamadım al çocuğu gidiyoruz kimse böyle konuşamaz benle dedm görümcem arkamdan bağırıyordu sen görümce görmemişsin diye arkmdan birde rahatsinlanms o yüzden hiç takma bebeğine bak ye iç yat başka türlü yaşanmaz yoksa

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Bu ara artık dayanamıyorum ya moralim bitik güçsüz hissediyorum yalnız hissediyorum. Midem bulanıyor yanıyor iştahım yok ve yani ara ara değil sürekli sabit artık dayanamıyorum buna bebeğimin bezini değiştirmek bile kabus oldu bu ara zorlanıyorum. Soru sormak için değil sadece içimi dökecek kimse yok buraya yazmak istedim hatta şuan ağlıyorum. Neden hep kadınlar çekiyor herşeyi 😭😭☹️☹️😔😔
Yalnız hissetme kendini sana yardım edemesekte dinleriz anlarız seni kadın olmak zor ama Allah dayanma gücü veriyor bize çok şükür bak benim kocamın ailesi çok iyi arada eltilerden çekiyorum ama onlarla küs barış devam ediyor benimde sınavım hastalığım kanım durmuyor doğumum riskli bebeğimi kucağıma alabilme umuduyla yaşıyorum yinede şükür ediyorum şuan iyi tekme atıyor yetiyor bana herşeye rağmen hayata tutunma nedeni buluyorum seninde çocukların var sabret herşey gelir geçer
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Biz kendimizi bozmayalım diyoruz ama bu salaklar susmamizi korktuğumuzdan cekindigimizden sanıyorlar ver cevabını otur benm kocam anasıyla bacisiyla bir oldu dayanamadım al çocuğu gidiyoruz kimse böyle konuşamaz benle dedm görümcem arkamdan bağırıyordu sen görümce görmemişsin diye arkmdan birde rahatsinlanms o yüzden hiç takma bebeğine bak ye iç yat başka türlü yaşanmaz yoksa
Görümcen sana ne yapıyorsa aynısını oda kaynana gorumceden çeksin inşallah 🤲 yasattigini yaşamadan ölmez

Görümcen sana ne yapıyorsa aynısını oda kaynana gorumceden çeksin inşallah 🤲 yasattigini yaşamadan ölmez

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Benim 19 aylık bebeğim var bide üstüne 6-7 haftalık gebeyim
Kocan döndü mü eve senle konuşmuyordu çocukla ilgilenmiyordu

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Yalnız hissetme kendini sana yardım edemesekte dinleriz anlarız seni kadın olmak zor ama Allah dayanma gücü veriyor bize çok şükür bak benim kocamın ailesi çok iyi arada eltilerden çekiyorum ama onlarla küs barış devam ediyor benimde sınavım hastalığım kanım durmuyor doğumum riskli bebeğimi kucağıma alabilme umuduyla yaşıyorum yinede şükür ediyorum şuan iyi tekme atıyor yetiyor bana herşeye rağmen hayata tutunma nedeni buluyorum seninde çocukların var sabret herşey gelir geçer

Amin kuzum inşallah 😘😘😘

Benim 19 aylık bebeğim var bide üstüne 6-7 haftalık gebeyim

Kocan döndü mü eve senle konuşmuyordu çocukla ilgilenmiyordu
Ablası gitti o da u dönüşü yaptı kuzum şuan sorma çok iyi davranıyor anasıyla bacisinin yanında şişiyor

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canımsın lohusalık döneminde oluyor hayatım desteğe ilgiye ihtiyaç duyuyor insan ben de ilk doğum da eve geldik bebekle kaldım eşimin annesi aradı o ne yapıyor sana yemek yapiyormu kalktım evi temizledim bebek bana bakıyor dedim kendi kendime kalk adam ayı gibi yardim da etmiyor oturmuş anasıyla telefonda konuşuyor sanki ben değil de o doğurmuş o lohusa depresyon un da bı triplerde hiç umursa madim Allah a sığındım dua ettim rabbim yardım ediyor güç veriyor Allah sana güç kuvvet versin canım

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum bende aynıyım psikolojik olarak çok bitik hissediyorum kendimi. Mutsuzum hiçbir şeyden memnun, mutlu olmuyorum. Ki olacak birşey de yok zaten orası da ayrı da. Sıkıldım bunaldım iyice nasıl geçer bilemiyorum 😔

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum bende aynıyım psikolojik olarak çok bitik hissediyorum kendimi. Mutsuzum hiçbir şeyden memnun, mutlu olmuyorum. Ki olacak birşey de yok zaten orası da ayrı da. Sıkıldım bunaldım iyice nasıl geçer bilemiyorum 😔
Normal değil mi iki senedir kapaliyiz sabah kalkiyorz çocukla ilgilen ev işi yap akşam adam gelince onla ilgilen eee biz bize napiyoruz aslında ihtiyacımız olan güzel bir yürüyüş bir fincan çay hoş sohbet

Tüm sayfalar yüklendi.