Kızlar çok mutsuzum 😔😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 3Oğul1Anne tarafından oluşturulan Kızlar çok mutsuzum 😔😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,177 kez görüntülenmiş, 69 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar çok mutsuzum 😔😔
Konbuyu başlatan 3Oğul1Anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 3Oğul1Anne

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Hamile 6 haftalık sütü yokki
Süt veriyorum ama bu saatten sonra ağlamak sütümü etkilemez küçük oğlum hala emiyo sanki anlamış gibi bu ara hiç bırakmak istemiyor uyurken bile emmek istiyor o zaten ayrı bir sıkıntı ona nasıl sütü bıraktırcam ona nasıl kiycam bakalım doktor emzirmeye izin verdiği sürece emzireceğim ama açım yemek yiyemiyorum su içemiyorum bu şekilde bide emzirmek yoruyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Seni çok iyi anlıyorum ben benimde kızım 20 aylık 32 haftalık oldum o kadar zorlanıyorum ki 😞
Allah'ım sana da yardım eylesin inşallah 🙏 gerçekten çok zor bide destek olacak kimse yoksa tamamen zor

Gökçe Gökçek 🤰

Kayıtlı Üye
rank
Süt veriyorum ama bu saatten sonra ağlamak sütümü etkilemez küçük oğlum hala emiyo sanki anlamış gibi bu ara hiç bırakmak istemiyor uyurken bile emmek istiyor o zaten ayrı bir sıkıntı ona nasıl sütü bıraktırcam ona nasıl kiycam bakalım doktor emzirmeye izin verdiği sürece emzireceğim ama açım yemek yiyemiyorum su içemiyorum bu şekilde bide emzirmek yoruyor

Allah'ım sana da yardım eylesin inşallah 🙏 gerçekten çok zor bide destek olacak kimse yoksa tamamen zor
Benim bildiğim ama hamileyken emzirmek iyi değilmiş yani öyle şeyler duymuştum

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah su virüs biter yazın parka çıkarız bebelerle
İnşallah eşim çıkarıyordu bizi aslında ama arabasıyla kaza yaptı arabası tamirde ondan bayadir çıkarmıyor hadi çıkarmıyor bu ara evde de durmuyor evde dursa sürekli Facebook'ta geziniyor film izliyor yani zaten yalnız hissediyorum bide o tamamen varla yok gibi

Bende internette okudum şimdi sütun vitamini aynı devam ediyormuş ama çocuk aniden istemiyormuş memeyi reddediyormus sütun tadı değişiyormuş
Ay inşallah kendisi bırakır çünkü çok üzülüyorum nasıl bıraktırcam diye 😣😣

Gökçe Gökçek 🤰

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah eşim çıkarıyordu bizi aslında ama arabasıyla kaza yaptı arabası tamirde ondan bayadir çıkarmıyor hadi çıkarmıyor bu ara evde de durmuyor evde dursa sürekli Facebook'ta geziniyor film izliyor yani zaten yalnız hissediyorum bide o tamamen varla yok gibi

Ay inşallah kendisi bırakır çünkü çok üzülüyorum nasıl bıraktırcam diye 😣😣
Esinle konuş bana biraz vakit harca de ihtiyacım var de

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Normal değil mi iki senedir kapaliyiz sabah kalkiyorz çocukla ilgilen ev işi yap akşam adam gelince onla ilgilen eee biz bize napiyoruz aslında ihtiyacımız olan güzel bir yürüyüş bir fincan çay hoş sohbet
Ne kadar doğru ah ahh😔 mesela ben bugün ekmek yaptım tandır ekmeği bilir misiniz bilmem. 1 kızım var 5 aylık hamileyim sabah 7 buçuktan kalktım 12 de bitirdim tek başıma hamile hamile. Bitirdikten sonra geldim çocukla ilgilen kahvaltı hazırla ev işi bitir duş al namaz kıl derken bu saat oldu yeni uzandım 10 dk oldu ya olmadı uzanma gözüne battı heralde eşimin diyo ki acıktık ha kalk ne yemek yapacaksan yap diyo gelde delirme 😔😔😔

Tüm sayfalar yüklendi.