Kızlar çok mutsuzum 😔😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 3Oğul1Anne tarafından oluşturulan Kızlar çok mutsuzum 😔😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,179 kez görüntülenmiş, 69 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar çok mutsuzum 😔😔
Konbuyu başlatan 3Oğul1Anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 3Oğul1Anne

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bu ara artık dayanamıyorum ya moralim bitik güçsüz hissediyorum yalnız hissediyorum.6-7 haftalık gebeyim Midem bulanıyor yanıyor iştahım yok ve yani ara ara değil sürekli sabit artık dayanamıyorum buna 19 aylık bebeğimin bezini değiştirmek bile kabus oldu bu ara zorlanıyorum. Soru sormak için değil sadece içimi dökecek kimse yok buraya yazmak istedim hatta şuan ağlıyorum. Neden hep kadınlar çekiyor herşeyi 😭😭☹️☹️😔😔
Ben bu hamilegim i öğrendiğim de küçük kızım 15 aylık di emiyor du diş çıkarıyor du canım üstelik mide bulantısı gece gündüz kendi diş ağrım dişlerime dolgu kanal tedavisi çekme gibi işlemler yapılacaktı çoğu kaldı onlar ağrıyordu hâlâ da ağrıyo akşamları yemeği bile yiyemiyorum anlıyorum seni küçük kızım bu ara bide ateşli öksürüyor büyük kızım da aynı oda 3.5 yaşında çok zor oluyor bana bakacak kimse de yok du kendimde grip oldum çocukların derdinden kendi mi dinlendirmek bile mümkün olmadi eşim çalışıyor ev işi yemek bulaşık küçük kızın altı değişiyor büyük WC gidiyor onu da ben temizliyom herşey bize bakıyor erkekler hiç bir şey den haberi yok geldiği zaman kızlar kavga ettiklerinde iki dakika otura miyor um der yemek yiyeceğimiz de kızlar sofraya oturmadığı da yemek bile yedirtmeyolar diye bana söylenir ben alıştım bu erkeklerin durumuna her işi bizden beklerler sonrada iki soluk oturduğumuz da laf demeye başlarlar benim durumda senden pek farklı değil yani 🙄🙄🤪

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Ne kadar doğru ah ahh😔 mesela ben bugün ekmek yaptım tandır ekmeği bilir misiniz bilmem. 1 kızım var 5 aylık hamileyim sabah 7 buçuktan kalktım 12 de bitirdim tek başıma hamile hamile. Bitirdikten sonra geldim çocukla ilgilen kahvaltı hazırla ev işi bitir duş al namaz kıl derken bu saat oldu yeni uzandım 10 dk oldu ya olmadı uzanma gözüne battı heralde eşimin diyo ki acıktık ha kalk ne yemek yapacaksan yap diyo gelde delirme 😔😔😔
Adamları oklava ile dövmek lazm yada çocukları bırakıp iki saat evden gitmek lazm biz yaoamiyoz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşallah eşim çıkarıyordu bizi aslında ama arabasıyla kaza yaptı arabası tamirde ondan bayadir çıkarmıyor hadi çıkarmıyor bu ara evde de durmuyor evde dursa sürekli Facebook'ta geziniyor film izliyor yani zaten yalnız hissediyorum bide o tamamen varla yok gibi

Ay inşallah kendisi bırakır çünkü çok üzülüyorum nasıl bıraktırcam diye 😣😣
Tek değilsin çoğumuzun kocası öyle ben sinir olup başka odaya gidiyorm

Mircan11

Kayıtlı Üye
rank
Bu ara artık dayanamıyorum ya moralim bitik güçsüz hissediyorum yalnız hissediyorum.6-7 haftalık gebeyim Midem bulanıyor yanıyor iştahım yok ve yani ara ara değil sürekli sabit artık dayanamıyorum buna 19 aylık bebeğimin bezini değiştirmek bile kabus oldu bu ara zorlanıyorum. Soru sormak için değil sadece içimi dökecek kimse yok buraya yazmak istedim hatta şuan ağlıyorum. Neden hep kadınlar çekiyor herşeyi 😭😭☹️☹️😔😔
Hepsi biter üzülme Allah yardımcın olsun birşey merak ettim ailene söyledinmi bebegi

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Esinle konuş bana biraz vakit harca de ihtiyacım var de
Tamam diyor haklısın diyor ama anlık sonra yine aynı 😕

Ben bu hamilegim i öğrendiğim de küçük kızım 15 aylık di emiyor du diş çıkarıyor du canım üstelik mide bulantısı gece gündüz kendi diş ağrım dişlerime dolgu kanal tedavisi çekme gibi işlemler yapılacaktı çoğu kaldı onlar ağrıyordu hâlâ da ağrıyo akşamları yemeği bile yiyemiyorum anlıyorum seni küçük kızım bu ara bide ateşli öksürüyor büyük kızım da aynı oda 3.5 yaşında çok zor oluyor bana bakacak kimse de yok du kendimde grip oldum çocukların derdinden kendi mi dinlendirmek bile mümkün olmadi eşim çalışıyor ev işi yemek bulaşık küçük kızın altı değişiyor büyük WC gidiyor onu da ben temizliyom herşey bize bakıyor erkekler hiç bir şey den haberi yok geldiği zaman kızlar kavga ettiklerinde iki dakika otura miyor um der yemek yiyeceğimiz de kızlar sofraya oturmadığı da yemek bile yedirtmeyolar diye bana söylenir ben alıştım bu erkeklerin durumuna her işi bizden beklerler sonrada iki soluk oturduğumuz da laf demeye başlarlar benim durumda senden pek farklı değil yani 🙄🙄🤪
Kadın olmak zor bu dünyada bu kesin net. Bu arada çok geçmiş olsun Allah'ım acil şifalar versin inşallah 🙏

Hepsi biter üzülme Allah yardımcın olsun birşey merak ettim ailene söyledinmi bebegi
Diyemedim hala bide o var onun stresi var 😕😣

Nedense diyemiyorum telefonla konuşurken diyeceğim olmuyor kelimeler dökülmüyor dilimden hele Perşembe gideyim kalp atışını alayım bakalım ama cidden aşırı sıkıntı stres yapıyorum çok kizacaklar bir sürü laf kıyamet ve benim bunları kaldıracak gücüm yok. Ders çalışmam lazım çalışmaya gücüm yok annem sürekli arıyor aman derslerine çalış ihmal etme diyor o ayrı bir dert eşim okumama karşı ders çalışmam konusunda huysuz o ayrı dert çok yorgunum ne yapacağım bilmiyorum

Son düzenleme:

Güneşşş

Kayıtlı Üye
rank
Yalnız değilsin canısı biz varız. Malesef kadın olmak zor hele birde yalnzsan daha zor. Eşin yardmcı oluyor mu canm?

Tüm sayfalar yüklendi.