Kizlar çok stresliyim bir fikir verin ne yapım 😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Asel'in annesi ❤️ tarafından oluşturulan Kizlar çok stresliyim bir fikir verin ne yapım 😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 13,395 kez görüntülenmiş, 228 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Kizlar çok stresliyim bir fikir verin ne yapım 😔
Konbuyu başlatan Asel'in annesi ❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur123
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Fatma pp

Kayıtlı Üye
rank
O açık kızlara bakıyor ilgisini çekiyor diye evde görsen hep açığım hani bebek var diye salmadim kendimi hiç bakimima giyimime dikkat ederim düşün ikinci ameliyat oldum karnimda dikişlerim.vae hala ama asla bunu magana edip cocgu magana edip adamı geride çevirmiyorum niye hala böyle anlamadım
Ya sen gerekeni fazlasıyla yapıyor mussun zaten sorun onlarda bende şuan 13 haftalik hamileyim daha yeni evli sayılırız ve bende yaşıyorum aynı sorunu..

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Canım Allah yardımcın olsun ilk once esinin telefonundan youtubeda ızledıgı yeri kaldır Esinle konus bazı hatalar yapıyorsun farkındayım bırsey soylemıyorum kendini duzeltmenı istiyorum diye kaynanana gelince ne yaparsan yap kaynanan seni dinlemez sana akıl verir cocuguna karısır esin annesine duskun biri olmasa konusur Baska yere giderdin ama o konuda Isın cok zor 🙏🙏🙏
Gecen sosyal medya açısından laf açıldı işte sisyal medya iyi değil falan dedi instgram face kalması lazım bir tek youte watsap olması lazım dedi bende dedim YouTube kalması lazım orası da iyi değil oda diyor ki youte ahlaksız birşey yok ki bende dedim kullanmayi bilmeyen için ahlaksızın kitabı orda dedim senin yotuebe çok mu temiz ben sanki ne izliyorsun bilmiyormuyum dedim ama herşeyin bir zamanı var ufak bir kivilcima bakar dedim ona göre dedim anam adam bir bağırmaya geçti dedim ne oldu ben şaka yapmıştım demek ki bu kdar bağırıyorsan sende de var birşeyler dedim sustu

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Bizde yiyip oturuyoruz ben yoruldum diye kızımı alıyor bakıyor yardım ediyor muhabbet ediyoruz gülüyoruz eğleniyoruz herşey güzel tuvalete giriyor saatlerce çıkmıyor bakıyor onun YouTube bnm diğer telefonda açık bende o girince bakıyorum ki izlemiş hele dukkandayken çok bakıyor geçmişi bilmediği için silemiyr da ben bu adamı nasıl dondurcem gözü dışarda olmasın öyle şeylere bakmasın diye valla anlamadım yetmez gbi birde anasi var deli olmamak elde değil
Canim sen bagli kadinmisin yani baş örtun varmi?

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Ya sen gerekeni fazlasıyla yapıyor mussun zaten sorun onlarda bende şuan 13 haftalik hamileyim daha yeni evli sayılırız ve bende yaşıyorum aynı sorunu..
Ama bu sekilde de çok zoruma gidiyor ara ara laf söylüyorum ayağını denk al diye ama adam laftan anlamıyor ki Allah yardımcimiz olsun gerçekten ya 😔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canim sen bagli kadinmisin yani baş örtun varmi?
Var cnm dışarda kapaliyim ama evde hep şort mini elbiseler taytlsr falan giyerim evimde petekli olduğu için kışında bu şekilde oluyorum

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
1 aylık kızım var Allah'a şükür eşim beni çok seviyor bunu çok iyi biliyorum banada kızında düşkündür hele kızına çok düşkündür ama geçen telefonuna bakarken yotuebe geçmişinde açık kızlari izlediğini gördum ve aşırı derece de üzüldüm ve eşime hiç birsey diyemeidm telefonu alır tuvalete girer saatlece çıkmaz demek ki onlara bakıyor hayır ben neyi anlamıyorum benle yatakta olsun evde olsun sorunu yok ne zaman istese yatıyorum da öyle uzun arayla boş bırakmıyorum ama yinede gözü dışarda dışarda ki açık giyinen kızlara çok bakıyor beni kapattı tesetturluyum bu yetmez gbi kayanannam bir alt katımda çoğunuz bilirsiniz kadını açık ve net sevmiyorum yalan yok istemiyorum sürekli bize gelmesini sürekli bebeğimi almasını o kucagina alınca ben çok sinir oluyorum çünkü günde iki paket sigarayı yiyen kadın o şekilde çocuğumu kucagina alınca tepki veriyorum ama anlamıyor lafdan yinede alıyor bu apartmanda oturmak istemiyorum kendi evimiz biliyorum ki bu evden çıksak ben daha hzuurlu olucam esimnde o şekilde gördüğüm zaman içime attım dert oldu kimseye söyleyemiyorum derdimi size anlatmak istedim ben şimdi eşimi bu yoldan nasıl dondure bilirim bu kaynanaylada mesafeyi nasıl aca bilirim bu arada annesine çok düşkün eşim ?
Böyle birşey başıma gelse bende bilemiyprum naparım ama fikir amaçlı aklıma gelen evde açık kadınlar gibi giyiniyormuydun şimdi bebek var imkan varsa yine giyin de bide zırt pırt kaynananın gelebileceğini hesaba katarsak zor bir durum bilemedim Allah yardımcınız olsun araştır zamana yay umarım düzelir birde aklında başka derdi yok monoton ve düzenli giden bir hayatınız varsada kafayı böylr şeylere götürüyordur

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Gecen sosyal medya açısından laf açıldı işte sisyal medya iyi değil falan dedi instgram face kalması lazım bir tek youte watsap olması lazım dedi bende dedim YouTube kalması lazım orası da iyi değil oda diyor ki youte ahlaksız birşey yok ki bende dedim kullanmayi bilmeyen için ahlaksızın kitabı orda dedim senin yotuebe çok mu temiz ben sanki ne izliyorsun bilmiyormuyum dedim ama herşeyin bir zamanı var ufak bir kivilcima bakar dedim ona göre dedim anam adam bir bağırmaya geçti dedim ne oldu ben şaka yapmıştım demek ki bu kdar bağırıyorsan sende de var birşeyler dedim sustu
Soylesen uste cıkacak demek ki canımm kendini savunmaya calısacak Allah akıl fikir versin karın yanında cocugun olmus milletin daha izlersin anlamıyom valla

Böyle birşey başıma gelse bende bilemiyprum naparım ama fikir amaçlı aklıma gelen evde açık kadınlar gibi giyiniyormuydun şimdi bebek var imkan varsa yine giyin de bide zırt pırt kaynananın gelebileceğini hesaba katarsak zor bir durum bilemedim Allah yardımcınız olsun araştır zamana yay umarım düzelir birde aklında başka derdi yok monoton ve düzenli giden bir hayatınız varsada kafayı böylr şeylere götürüyordur
Aynen kafa rahat olan bos islere kosuyor

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Ama bu sekilde de çok zoruma gidiyor ara ara laf söylüyorum ayağını denk al diye ama adam laftan anlamıyor ki Allah yardımcimiz olsun gerçekten ya 😔

Var cnm dışarda kapaliyim ama evde hep şort mini elbiseler taytlsr falan giyerim evimde petekli olduğu için kışında bu şekilde oluyorum
Canim ya ben dedim belki evdede kapalisin evde aciksan neden bu adam böyle ediyo bence sen bir hesab sor

Fatma pp

Kayıtlı Üye
rank

Hım evet bende ne diyeceğimi şaşırdım artık hep sildiği için bisey dedigimde hani göster diye üste cikiyo bide

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Kendi işi kendi dükkanı akşam eve evden işe gider öyle çok arkadaşlarla zirt pırt gezmez arada çıkar ama onun dışarı çıkma ihtiyacı yok ki kendi dükkanı olduğu için bütün arkadaşları dükkana gelir çay kahve içerler zaten çocuğunlukla dukkanda izliyor birde evde telefonla tuvalete girince evde hep acigim evde giymek için özel açık kıyafetler aldım

Canim ya ben dedim belki evdede kapalisin evde aciksan neden bu adam böyle ediyo bence sen bir hesab sor
Sordum bir kere kıyameti kopardı vurdu bana hatta o zaman hamilyedim ve hamileliğim ilk başından son 3 gününe kadar ilişkimiz de oldu

Hım evet bende ne diyeceğimi şaşırdım artık hep sildiği için bisey dedigimde hani göster diye üste cikiyo bide
Aynen öyle huylarida var ne yapicaz bende bilmiyorum ya

Soylesen uste cıkacak demek ki canımm kendini savunmaya calısacak Allah akıl fikir versin karın yanında cocugun olmus milletin daha izlersin anlamıyom valla

Aynen kafa rahat olan bos islere kosuyor
Babannemin bir lafı vardır aldatmayan erkegin ya uckurugunda sorun vardır ya parası yoktur yada vakti diye valla doğru demiş vakti var ya bol bol dükkanda bakıyor tuvalette kapı kilitli Cat kapı girilicek bir yer değil rahat

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
1 aylık kızım var Allah'a şükür eşim beni çok seviyor bunu çok iyi biliyorum banada kızında düşkündür hele kızına çok düşkündür ama geçen telefonuna bakarken yotuebe geçmişinde açık kızlari izlediğini gördum ve aşırı derece de üzüldüm ve eşime hiç birsey diyemeidm telefonu alır tuvalete girer saatlece çıkmaz demek ki onlara bakıyor hayır ben neyi anlamıyorum benle yatakta olsun evde olsun sorunu yok ne zaman istese yatıyorum da öyle uzun arayla boş bırakmıyorum ama yinede gözü dışarda dışarda ki açık giyinen kızlara çok bakıyor beni kapattı tesetturluyum bu yetmez gbi kayanannam bir alt katımda çoğunuz bilirsiniz kadını açık ve net sevmiyorum yalan yok istemiyorum sürekli bize gelmesini sürekli bebeğimi almasını o kucagina alınca ben çok sinir oluyorum çünkü günde iki paket sigarayı yiyen kadın o şekilde çocuğumu kucagina alınca tepki veriyorum ama anlamıyor lafdan yinede alıyor bu apartmanda oturmak istemiyorum kendi evimiz biliyorum ki bu evden çıksak ben daha hzuurlu olucam esimnde o şekilde gördüğüm zaman içime attım dert oldu kimseye söyleyemiyorum derdimi size anlatmak istedim ben şimdi eşimi bu yoldan nasıl dondure bilirim bu kaynanaylada mesafeyi nasıl aca bilirim bu arada annesine çok düşkün eşim ?
Ya kendini bebeğini düşün be kardeşim herkes kendine yakışanı yapar kaynanan da seviyor torun baldan tatlıymış madem eşinin seni sevdiğini biliyorsun neyi dert ediyorsun evin ayrı Barkın ayrı kirasını ödeyemeyen kaynana kayınpeder yanında oturan bir sürü sıkıntı çeken kadın var hayatta daha ciddi sorunlar sıkıntı lar var bebeği yoğun bakım da olan yokluk içinde yaşamak zorunda olan bir sürü aile var incir çekirdeğini doldurmayan konular için kendine dert sorun yaratma ve kardeş im senin yerinde olmak isteyen nice kadın vardir belki yaşadığımız şartların kötülüğü yerine bide iyi yönünden bakın bak seni seven bı eşin varmış ne istesem yapar diyorsun annesi de özlüyordur bebeği takma kafana takma be kardeşim

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar