Kizlar çok stresliyim bir fikir verin ne yapım 😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Asel'in annesi ❤️ tarafından oluşturulan Kizlar çok stresliyim bir fikir verin ne yapım 😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 13,593 kez görüntülenmiş, 228 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Kizlar çok stresliyim bir fikir verin ne yapım 😔
Konbuyu başlatan Asel'in annesi ❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur123
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Canım kusura bakmada srni srvdiğinden nasıl emin olabiliyorsun yaptığı şeyi kenara koy birde gebe kadına vurması hayır yenilir yutulur şey değil birde bir defada değil böyşr olmaz burada daha büyük sorun sana vurması 🤬
Ya öyle bir hale geldim ki vurmasi bile artık canımı yakmıyor o hale geldim yeter ki o pis işleri yapmasin sevdiğini nerden alınıyorsun dersen ne bilim her dediğimi yapar hastalansam korkar ilgilenir her istediğimi yapmasi dediğim de eve ne lazımsa alır arada yemge götürür benm hiç bir arkadaşım yok evde tekim kimseye göndermez hiç bir arkdasimda gelemiyor ben girmiyorum diye öyle bir arkadaşa kahve içmeye gdiicem eveine biraz oturup geliyim desem kıyameti koparıyor ben çıkarıyim seni arada neyine yetmiyor diyor innan burda sizlerle konuşuyorum da zaman geçiyorum arkadaşlarıma gitmiyorum diye hepsi mesafe koydu bana şu çati katında kızım ve ben varım he birde dili kopasica kaynanam inip çıkıyor onunda gelmesini istemiyorum ama gelme desem var ya eşim benim annemide asla almaz konusturmaz onun annesini istemesem

İklim

Kayıtlı Üye
rank
1 aylık kızım var Allah'a şükür eşim beni çok seviyor bunu çok iyi biliyorum banada kızında düşkündür hele kızına çok düşkündür ama geçen telefonuna bakarken yotuebe geçmişinde açık kızlari izlediğini gördum ve aşırı derece de üzüldüm ve eşime hiç birsey diyemeidm telefonu alır tuvalete girer saatlece çıkmaz demek ki onlara bakıyor hayır ben neyi anlamıyorum benle yatakta olsun evde olsun sorunu yok ne zaman istese yatıyorum da öyle uzun arayla boş bırakmıyorum ama yinede gözü dışarda dışarda ki açık giyinen kızlara çok bakıyor beni kapattı tesetturluyum bu yetmez gbi kayanannam bir alt katımda çoğunuz bilirsiniz kadını açık ve net sevmiyorum yalan yok istemiyorum sürekli bize gelmesini sürekli bebeğimi almasını o kucagina alınca ben çok sinir oluyorum çünkü günde iki paket sigarayı yiyen kadın o şekilde çocuğumu kucagina alınca tepki veriyorum ama anlamıyor lafdan yinede alıyor bu apartmanda oturmak istemiyorum kendi evimiz biliyorum ki bu evden çıksak ben daha hzuurlu olucam esimnde o şekilde gördüğüm zaman içime attım dert oldu kimseye söyleyemiyorum derdimi size anlatmak istedim ben şimdi eşimi bu yoldan nasıl dondure bilirim bu kaynanaylada mesafeyi nasıl aca bilirim bu arada annesine çok düşkün eşim ?
Senin kocan pislik midesiz sen kendini niye sucluyosun ki milletin ahlaksızlığın sebebini kendinize yuklemeyin artık bu kadar mı aklınız yok siktir et gitsin yarın video izleyen konuşur görüşür sonra vay efendim kocam kaçtı etti otur TV programlarinda mletin zamanında yapmadığı pişmanlığı izle

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Senin kocan pislik midesiz sen kendini niye sucluyosun ki milletin ahlaksızlığın sebebini kendinize yuklemeyin artık bu kadar mı aklınız yok siktir et gitsin yarın video izleyen konuşur görüşür sonra vay efendim kocam kaçtı etti otur TV programlarinda mletin zamanında yapmadığı pişmanlığı izle
Küçük yeni doğan bebeğim var bir kere dedim seni en sonunda bosucam dedim kızımı vermem asla sen gidersin ama nereye biliiyormsun televizyonda ki kadinlsr gbi olur sonun kızımı alicak insan daha çıkmadı karışma diyor birde ikinci evliligim ailem asla almaz ki sucum olsada olmasa da akrabalar laf eder ele günü rezil oluruz derler zaten diyorlar sabret diye

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Küçük yeni doğan bebeğim var bir kere dedim seni en sonunda bosucam dedim kızımı vermem asla sen gidersin ama nereye biliiyormsun televizyonda ki kadinlsr gbi olur sonun kızımı alicak insan daha çıkmadı karışma diyor birde ikinci evliligim ailem asla almaz ki sucum olsada olmasa da akrabalar laf eder ele günü rezil oluruz derler zaten diyorlar sabret diye
Canım esinin sevgisinden emin misin resmen tehdit etmıs seni seven insan ne pislik yapar ne bu konuları konusur ya sesini cıkaracan ne olacaksa olacak yada susup kabullenecen karar senin

Fatma pp

Kayıtlı Üye
rank
Ya oyle seymi olur rezil olmakmi bu ulkede kadınlar boş boşuna olmiyor ailesi kabul etmez diye piskopat kocasının evinde ölümü bekleyen bir sürü kadın var malesef.

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ya öyle bir hale geldim ki vurmasi bile artık canımı yakmıyor o hale geldim yeter ki o pis işleri yapmasin sevdiğini nerden alınıyorsun dersen ne bilim her dediğimi yapar hastalansam korkar ilgilenir her istediğimi yapmasi dediğim de eve ne lazımsa alır arada yemge götürür benm hiç bir arkadaşım yok evde tekim kimseye göndermez hiç bir arkdasimda gelemiyor ben girmiyorum diye öyle bir arkadaşa kahve içmeye gdiicem eveine biraz oturup geliyim desem kıyameti koparıyor ben çıkarıyim seni arada neyine yetmiyor diyor innan burda sizlerle konuşuyorum da zaman geçiyorum arkadaşlarıma gitmiyorum diye hepsi mesafe koydu bana şu çati katında kızım ve ben varım he birde dili kopasica kaynanam inip çıkıyor onunda gelmesini istemiyorum ama gelme desem var ya eşim benim annemide asla almaz konusturmaz onun annesini istemesem
Hayatim senin sosyal hayatın olsa mesela dışarı çıksan bebekle gezsen bı kafede oturup bı kahve icsen kıyamet i koparır çünkü kendisi Pasif senin kendine olan öz güvenini kırmaya çalışıyor ona bağımlı olmanı istiyor bak bence ufak bı kumbara yap kendine mutfak masrafından herkesten gizli para biriktir Dünya hali kimseye güvenme seni koreltmeye çalışıyor hayat bu hepimizin başına ne gelecek bilemeyiz biriktir kardeşim az deme bak ben Atina daydim markete giderken 50cent 1euro en küçük paraları bile kumbara yaptım biriktirdim eşimden habersiz dönüp geldim İstanbul a ve kimse demediki ne yedin ne içtin yanımda 13yasinda bı çocuk 14haftalik hamileyim o biriktirdiğim ve ufak gördüğüm parayla İstanbul da 2ay idare ettim sende bugünden itibaren biriktir bak 50 kuruş 1lira gösterme sakın bı kavanoz yap pirinç makarna kavanozlarınin arkasına koy sana vuran yarın bir gün video için tartış san kapı gösterir lütfen kimseye deme para biriktir

İklim

Kayıtlı Üye
rank
1 aylık kızım var Allah'a şükür eşim beni çok seviyor bunu çok iyi biliyorum banada kızında düşkündür hele kızına çok düşkündür ama geçen telefonuna bakarken yotuebe geçmişinde açık kızlari izlediğini gördum ve aşırı derece de üzüldüm ve eşime hiç birsey diyemeidm telefonu alır tuvalete girer saatlece çıkmaz demek ki onlara bakıyor hayır ben neyi anlamıyorum benle yatakta olsun evde olsun sorunu yok ne zaman istese yatıyorum da öyle uzun arayla boş bırakmıyorum ama yinede gözü dışarda dışarda ki açık giyinen kızlara çok bakıyor beni kapattı tesetturluyum bu yetmez gbi kayanannam bir alt katımda çoğunuz bilirsiniz kadını açık ve net sevmiyorum yalan yok istemiyorum sürekli bize gelmesini sürekli bebeğimi almasını o kucagina alınca ben çok sinir oluyorum çünkü günde iki paket sigarayı yiyen kadın o şekilde çocuğumu kucagina alınca tepki veriyorum ama anlamıyor lafdan yinede alıyor bu apartmanda oturmak istemiyorum kendi evimiz biliyorum ki bu evden çıksak ben daha hzuurlu olucam esimnde o şekilde gördüğüm zaman içime attım dert oldu kimseye söyleyemiyorum derdimi size anlatmak istedim ben şimdi eşimi bu yoldan nasıl dondure bilirim bu kaynanaylada mesafeyi nasıl aca bilirim bu arada annesine çok düşkün eşim ?
Sizin birbirinizi sevdiğinizden eminmisin bence sevgi denen bişey yok aranızda birinci seven insan eşini ALDATMAZ ikincisi Aldatilgini gören kadında susmaz kıskanır bir kere tepki gösterir

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Sizin birbirinizi sevdiğinizden eminmisin bence sevgi denen bişey yok aranızda birinci seven insan eşini ALDATMAZ ikincisi Aldatilgini gören kadında susmaz kıskanır bir kere tepki gösterir
Hayatım sen yazılan diğer yazıları oku sana kocası şiddet uyguluyor ve bebeği vermemekle tehdit ediyor ayrılırsa ve ailesi de 2.evliligi yaptığı için sahip çıkmıyor akrabalar ne der el neder diye çekiyor çaresiz bı kadın var karşında iklim bide o taraftan bak

İklim

Kayıtlı Üye
rank
İYi ki seviyomus kocan seni ya sevmese nasıl tehdit ederdi aceba birde yazmışsın seviyo diye dalga geçiyon heralde bizle ya madem boşanmak istemiyon bize ne soruyon otur adam seni aldatsin sende sus ey Allah'ım yarebbim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hayatım sen yazılan diğer yazıları oku sana kocası şiddet uyguluyor ve bebeği vermemekle tehdit ediyor ayrılırsa ve ailesi de 2.evliligi yaptığı için sahip çıkmıyor akrabalar ne der el neder diye çekiyor çaresiz bı kadın var karşında iklim bide o taraftan bak
Neyine çaresiz yahu bir cocuk var çalışabilir essek gibi karşı taraf nafakayı ödeyebilir valla o videoları çeksin tehtiti ses kaydı etsin alacağı nafakanın haddi hesabı yok gül gibide yaşar yani şahsen boynuzlanmaktansa tek başıma yaşamayı ayaklarımın üstünde durmayı yeğlerim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ailesi sahip çıkmıyor diye her kadın o zaman dayağa igrencliklerde sussun o zaman böyle saçmalık olur mu otursun birde kendini suçlu hssetsin kendini suçlu hissede hissede hastalandım yatağa düşsün sence öyle kocalar yatağa düşmüş kadına ömür boyu bakarmi iki gün sonra atar kapıya yine aynı kapıya çıkıyor yani böyle durumlarda yapılacak tek şey kendi ayaklarının üstünde duracaksın ailende olsa kimsue muhtaç olmadan nasıl birşey yapabilirim ona bakacaksın biraz aklını kullanacaksin alacaksın nafakani ev eşyalarını kendine miss gibi düzen kuracaksın

Son düzenleme:

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Psikolojik olarak öyle düiünebilirsin ama bunları izlemesinden daha yanlış bişey vurması sevse seni eve kapamaz her insanın eşe dosta ata ihtiyacı vardır belki bemde öyle birine denk gelebilirdim büyük konuşmayayım ama Allaha şükür eşim kız arkadaşlarıma hiç karışmaz o akşam işteyken hep istesem görüşürüm o evdeyken zaten gitmem eşimle vakit geçireyim diye yanlış bişeyler var bu evlilikte bir değil bir kaç umarım düzelir

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...