Kizlar çok stresliyim bir fikir verin ne yapım 😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Asel'in annesi ❤️ tarafından oluşturulan Kizlar çok stresliyim bir fikir verin ne yapım 😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 13,308 kez görüntülenmiş, 228 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Kizlar çok stresliyim bir fikir verin ne yapım 😔
Konbuyu başlatan Asel'in annesi ❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur123
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sana diyorum ki insan ol insan gibi yorum yap sen gittikçe daha da aşıyorsun kendini, dengesiz olan sensin kes sesini. Ayrıca fazla kınama insanları da başına gelmesin. Bir bok bildiğin yok salak salakta yorum yapma. Dayak konusunda benim tepkim nettir zaten. Benim Ayşe ile ayrıyetten muhabbetim olduğu için buraya yazmaya gerek duymadım ona yapabileceklerini tek tek saydım zaten ben zamanında. Ayrıca sana mı kaldı benim hayatımı yaptıklarımı sorgulamak seni hiç alakadar etmez istersem adama çip takar öyle gezdiririm SANANEE!
Alemsin valla😀😀😀
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Senin yazdıklarının yanında benimkiler de normal be. Sen bana saydırırken ben sana güller çiçekler mi atacaktım. İnsan gibi yorum yap kimse senin o dengesiz yorumlarını okuyup sinir olmak zorunda değil anlıyor musun?? Bence biraz sıkıntı var senin anlayışında da ondan belirttim.. Bende diyorum ki daha iyi takip et eksik, yanlış bilgi kalmasın.
Boş ver kuzummmm mevzu uzar

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Senin hayal dünyan bayangenis belli 😂🤣🤣🤣 bugün böyle diyenler daha önce hiç böyle yorumda birşeye denk gelmedim tesadüfe bak sennyazinca çıkıyorlar senin reelde hareket etmen uygulamayla evlilik yürütmek mi 🤣😂😂😂 kalsın saol ben bir hareket edemeyim 😂🤣🤣🤣🤣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnsanliktan bahsediyon mahalle karısından eksik konuşman yok 🤣😂😂 battı etti valla bir senle böyle diyalogum oldu onun dışında kimseyle sorunum yok 😂😂😄
Tenezzül edip birşey demeye gerek duymamış demek insanlar sana sende ortalığı boş bulunca baya at koşturmaya başlamışsın. Kendi konuşma tarzına baksana sen bi bana laf edene kadar. Valla 1 yıl oldu olacak aktif olarak buradayım benimde senden başka kimseyle böyle bir münakaşam hiç olmadı. Genelde insan olana birşeyi bir kere söylersin anlar çünkü. Sıkıntı sende yani

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Senin yazdıklarının yanında benimkiler de normal be. Sen bana saydırırken ben sana güller çiçekler mi atacaktım. İnsan gibi yorum yap kimse senin o dengesiz yorumlarını okuyup sinir olmak zorunda değil anlıyor musun?? Bence biraz sıkıntı var senin anlayışında da ondan belirttim.. Bende diyorum ki daha iyi takip et eksik, yanlış bilgi kalmasın.
Valla asıl kimse senin saçma sapan yorumlarını görmek zorunda değil bayanların üzülmesi konusunda net tavrim vardır fikrimi söylerim onun disinda olabildiğince herkesle gülüp eğleniyorum bence sen beni iyi takip et benim takip edeceğim birşey yok olurda yine absürt bişey açarsan akilda kalıcı unutmam yani 😂🤣🤣 bugünde gulmekten geri kalmadım Cook şükür 😄🤣😂😂

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Tenezzül edip birşey demeye gerek duymamış demek insanlar sana sende ortalığı boş bulunca baya at koşturmaya başlamışsın. Kendi konuşma tarzına baksana sen bi bana laf edene kadar. Valla 1 yıl oldu olacak aktif olarak buradayım benimde senden başka kimseyle böyle bir münakaşam hiç olmadı. Genelde insan olana birşeyi bir kere söylersin anlar çünkü. Sıkıntı sende yani
Etmediler etmediler şimdi edeleri tuttu o zaman 😂🤣🤣 kendi konuşma tarzına bak diyenin konuşmasi mahalle deki koca teyzelerde yok 🤣😂😂😄 erkekler battı diye konuşmuyor

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Valla asıl kimse senin saçma sapan yorumlarını görmek zorunda değil bayanların üzülmesi konusunda net tavrim vardır fikrimi söylerim onun disinda olabildiğince herkesle gülüp eğleniyorum bence sen beni iyi takip et benim takip edeceğim birşey yok olurda yine absürt bişey açarsan akilda kalıcı unutmam yani 😂🤣🤣 bugünde gulmekten geri kalmadım Cook şükür 😄🤣😂😂
Kusura bakma canım ya ben senin gereksiz yorumlarını takip etmiyorum. Birkaç yerde daha denk geldi bu tarz saçma sapan yorumların. Yine görünce birinin bi uyarması lazım dedim de burada modaretör olarak bir nevi görevimiz de biliyor musun gereksiz abartı yorum yapanları susturmak ondan yani üstüne alınma yoksa sen benim dikkatimi çekebilecek kapasitede bir insan değilsin yoksa

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Canım cevap yazma bayan takmış baya konuyu kapatalım bence hiç gerek yok

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar