Kizlar çok stresliyim bir fikir verin ne yapım 😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Asel'in annesi ❤️ tarafından oluşturulan Kizlar çok stresliyim bir fikir verin ne yapım 😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 13,256 kez görüntülenmiş, 228 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Kizlar çok stresliyim bir fikir verin ne yapım 😔
Konbuyu başlatan Asel'in annesi ❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur123
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
1 aylık kızım var Allah'a şükür eşim beni çok seviyor bunu çok iyi biliyorum banada kızında düşkündür hele kızına çok düşkündür ama geçen telefonuna bakarken yotuebe geçmişinde açık kızlari izlediğini gördum ve aşırı derece de üzüldüm ve eşime hiç birsey diyemeidm telefonu alır tuvalete girer saatlece çıkmaz demek ki onlara bakıyor hayır ben neyi anlamıyorum benle yatakta olsun evde olsun sorunu yok ne zaman istese yatıyorum da öyle uzun arayla boş bırakmıyorum ama yinede gözü dışarda dışarda ki açık giyinen kızlara çok bakıyor beni kapattı tesetturluyum bu yetmez gbi kayanannam bir alt katımda çoğunuz bilirsiniz kadını açık ve net sevmiyorum yalan yok istemiyorum sürekli bize gelmesini sürekli bebeğimi almasını o kucagina alınca ben çok sinir oluyorum çünkü günde iki paket sigarayı yiyen kadın o şekilde çocuğumu kucagina alınca tepki veriyorum ama anlamıyor lafdan yinede alıyor bu apartmanda oturmak istemiyorum kendi evimiz biliyorum ki bu evden çıksak ben daha hzuurlu olucam esimnde o şekilde gördüğüm zaman içime attım dert oldu kimseye söyleyemiyorum derdimi size anlatmak istedim ben şimdi eşimi bu yoldan nasıl dondure bilirim bu kaynanaylada mesafeyi nasıl aca bilirim bu arada annesine çok düşkün eşim ?

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Merve ye katılıyorum gerçekten tavsiye verin fikir verin ama böyle kadının canı zaten sıkkın birde üstüne yazdıklarınız daha çok üzmekten başka birşey yazmaz ve birde gülen emoji koyarak yorum atmışsınız gülünecek bir durum yok maalesef ortada
Merve’ye tek katılan sen değilsin cnm biz eskiden beri tanıdığımız her derdimizde derman olduğu için ne demek istediğini ne anlatmaya çalıştığını anlıyoruz zaten ama uslüp gerçekten önemli
Bencede iyi bir dille yazmış burada birbirimizin açıkları dertlerini ortaya dökerek saldırmamalıyız merve yada başkası buradada dert paylaşamıcaksak ne yapılır 🤦
@Nur123 @Aselaras @Nesliesen Canlar bu hatunun derdi başka da çözemedim ben. İnsan gibi uyardım düzgün yorum yap dedim de işte insan olmayana laf anlatmak zor. Tek burada değil her postun altında sürekli kayıyor birilerine hayırdır arkadaş ya millet birilerinden laf yemek için mi yazıyor buraya!? Ay birde bana takmış kocamı takip ediyor olmam baya dert olmuş ona 😂

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
@Nur123 @Aselaras @Nesliesen Canlar bu hatunun derdi başka da çözemedim ben. İnsan gibi uyardım düzgün yorum yap dedim de işte insan olmayana laf anlatmak zor. Tek burada değil her postun altında sürekli kayıyor birilerine hayırdır arkadaş ya millet birilerinden laf yemek için mi yazıyor buraya!? Ay birde bana takmış kocamı takip ediyor olmam baya dert olmuş ona 😂
Bir kaç gümdür benimde dikkatimi çekti her poata kayması 😅 heyecanlı biri

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Sonuna gülücük koyunca mutlu insancıl yorumlar mı yapmış oluyorsun? Sana niye bu kadar battı kocamı takip ediyor olmam onu hâlâ anlamış değilim. Sanane bacım sanane nerede olduğunu görüyor olmaktan ben gayet memnunum sana batan ne!? Sana yazarken birşeyleri çarpıtmaya gerek yokki o kadar üslupsuz dengesiz şeyler yazıyorsun ki istediği her cevabı gayet yazabilir insan sana. Zorla birinin yakasına yapışmam zorla birşeyler yaptırmam demişsin ya. Bende yapışmıyorum kimsenin yakasına. Zorla da yaptırmadım bunlar yüklü olacak dedim yükledi kafasına silah dayamadım. Ve ayrıca eşim rahatsız benim bir keresinde o uygulama sayesinde cehennemin dibinde buldum onu yanına gittim ambulans çağırdım. Herşeyi en ince ayrıntısına kadar anlatmadım kusura bakma bak bunları bilmiyordun öğrenmiş oldun. Daha iyi takip et bundan sonra beni eksik bilgi kalmasın lütfen 😂
Üslup diyene bak battı diye laf konuşuyon asıl benim yorumlarımdan sanane iki lafın ikisini konuşuyon kafaya bak😂😂😂 bize sariyon yazmışsın kızım bende diyorum ki saracak yorum yapmıyorum ki kimseye ben gayet neşeli mutlu pozitif yorumlar yapiyorum diyorum bana diyosun kınama başına gelir diye bende diyorum ki kinamiyorum başımada gelirse hiç birşey yapmam diyorum sen onu bunu yapiyosun mu diyorum tersden okuyon heralde takip ettiğim yok akılda kalır post açtığın için normal yani hatirlamam 😂😄😄😄 🤣😄

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Hastamısin psikolojik sorunların mi var 😂🤣🤣🤣 kime yorumda biseyler yazmışım bir göster
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kime birşeyler yazmışım gösterse bende görüyüm

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Aynen kuzum 1 değil 3 değil 5 değil sürekli denk gelince uyarmak istedim de. Bunlar reelde bir halt edemeyip sanalda hıncını çıkarmaya çalışan tipler yapacak birşey yok illa her yerde bir tane çıkar

Hastamısin psikolojik sorunların mi var 😂🤣🤣🤣 kime yorumda biseyler yazmışım bir göster

Kime birşeyler yazmışım gösterse bende görüyüm
Benim yokta senin psikolojik sorunların olduğuna eminim.. Geri dönde bak yorumlarına kime insan gibi birşey yazmışsın ki sen

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Sevindim senin adına canım benim 😊😘
Bende 10 aylık evliyim 16 haftalık hamileyim benimde eşim benden gizli başkalarına yazıyordu açık saçık kadınlara tıktokdan video izleyip takip ediyordu dayanamadım kavga ettim.bosanicam senden dedim çocuğumu bana bırak nereye gidiosan git dedi bende eyvallah dedim Haziran'da alırsın çocuğunu yollarimizi ayiririz dedim Pazartesi.gunu biletimi kes babamin yanına gitcem dedim kalbim temiz mis erkek kardeşimin yanına gittim 3 4 gün kaldım bana geri gel diye ısrar etti kardeşime yaptiklarini anllattm oda göndermiyorum edayi dedi gözü biraz korktu duvarlar üstüme üstüme Geliyor nolur gel sensiz yapamıyorum dedi.telde bitanem diye kayıt etmiş ekrana benim resmimi koyms face'de durumu evli fln ypmz kimseye yazmıyor şimdi eğer imkanın varsa biraz korkut kaybetmeksen korksn

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Aynen kuzum 1 değil 3 değil 5 değil sürekli denk gelince uyarmak istedim de. Bunlar reelde bir halt edemeyip sanalda hıncını çıkarmaya çalışan tipler yapacak birşey yok illa her yerde bir tane çıkar
Senin hayal dünyan bayangenis belli 😂🤣🤣🤣 bugün böyle diyenler daha önce hiç böyle yorumda birşeye denk gelmedim tesadüfe bak sennyazinca çıkıyorlar senin reelde hareket etmen uygulamayla evlilik yürütmek mi 🤣😂😂😂 kalsın saol ben bir hareket edemeyim 😂🤣🤣🤣🤣

Benim yokta senin psikolojik sorunların olduğuna eminim.. Geri dönde bak yorumlarına kime insan gibi birşey yazmışsın ki sen
İnsanliktan bahsediyon mahalle karısından eksik konuşman yok 🤣😂😂 battı etti valla bir senle böyle diyalogum oldu onun dışında kimseyle sorunum yok 😂😂😄

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Üslup diyene bak battı diye laf konuşuyon asıl benim yorumlarımdan sanane iki lafın ikisini konuşuyon kafaya bak😂😂😂 bize sariyon yazmışsın kızım bende diyorum ki saracak yorum yapmıyorum ki kimseye ben gayet neşeli mutlu pozitif yorumlar yapiyorum diyorum bana diyosun kınama başına gelir diye bende diyorum ki kinamiyorum başımada gelirse hiç birşey yapmam diyorum sen onu bunu yapiyosun mu diyorum tersden okuyon heralde takip ettiğim yok akılda kalır post açtığın için normal yani hatirlamam 😂😄😄😄 🤣😄
Senin yazdıklarının yanında benimkiler de normal be. Sen bana saydırırken ben sana güller çiçekler mi atacaktım. İnsan gibi yorum yap kimse senin o dengesiz yorumlarını okuyup sinir olmak zorunda değil anlıyor musun?? Bence biraz sıkıntı var senin anlayışında da ondan belirttim.. Bende diyorum ki daha iyi takip et eksik, yanlış bilgi kalmasın.

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar