Kizlar çok stresliyim bir fikir verin ne yapım 😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Asel'in annesi ❤️ tarafından oluşturulan Kizlar çok stresliyim bir fikir verin ne yapım 😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 13,375 kez görüntülenmiş, 228 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Kizlar çok stresliyim bir fikir verin ne yapım 😔
Konbuyu başlatan Asel'in annesi ❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur123
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EsKa

Kayıtlı Üye
rank
Hiç birşey yokmuş gbi davranıyorum şuan dediğin gbi cnm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Söyledim kuzum ama ne fayda bildiğini okuyor yine

Allah razı olsun hepinizden beni dinlediniz yol gosterdiniz derdiniz gbi yazdınız yanimda olduğunuz rabbim hepinizden razı olsun rabbim bu tür olayları sizin evlerinizden hiç bir şekilde girmicek şekilde uzak tutsun inşallah 🙏
yüzüne söyleyince ne cevap veriyor? yani kendini ne şekilde savunuyor olabilir? erkek milleti keşke empati nedir bilse. benzetmesi hoş olmayacak belki ama sen biscolata erkekleri gibilere açıp açıp baksan, onlara bakarken iç geçirsen o nasıl hisseder acaba kendini? sana yürekten dua ettim, inşallah her şey yoluna girer de isteğin gibi olur.

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank

1 aylık kızım var Allah'a şükür eşim beni çok seviyor bunu çok iyi biliyorum banada kızında düşkündür hele kızına çok düşkündür ama geçen telefonuna bakarken yotuebe geçmişinde açık kızlari izlediğini gördum ve aşırı derece de üzüldüm ve eşime hiç birsey diyemeidm telefonu alır tuvalete girer saatlece çıkmaz demek ki onlara bakıyor hayır ben neyi anlamıyorum benle yatakta olsun evde olsun sorunu yok ne zaman istese yatıyorum da öyle uzun arayla boş bırakmıyorum ama yinede gözü dışarda dışarda ki açık giyinen kızlara çok bakıyor beni kapattı tesetturluyum bu yetmez gbi kayanannam bir alt katımda çoğunuz bilirsiniz kadını açık ve net sevmiyorum yalan yok istemiyorum sürekli bize gelmesini sürekli bebeğimi almasını o kucagina alınca ben çok sinir oluyorum çünkü günde iki paket sigarayı yiyen kadın o şekilde çocuğumu kucagina alınca tepki veriyorum ama anlamıyor lafdan yinede alıyor bu apartmanda oturmak istemiyorum kendi evimiz biliyorum ki bu evden çıksak ben daha hzuurlu olucam esimnde o şekilde gördüğüm zaman içime attım dert oldu kimseye söyleyemiyorum derdimi size anlatmak istedim ben şimdi eşimi bu yoldan nasıl dondure bilirim bu kaynanaylada mesafeyi nasıl aca bilirim bu arada annesine çok düşkün eşim ?
Kaynanan konusunda kocanla konusman lazm beraber bir tuttum sergilemeniz lazm ama kocan konusunda bir psikologa gitmen lazm o daha doğru bir şekilde sana yardımcı olur ve kendini caresz hissetmezsin

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
Sende takma vallah y3 iç o kadar sıkıntı yapma kaynanayadainceden lafı şok yapmamış gibi davran sonra kocaya bisey yapamazsin aklında varsa yapar vallah ama sen takma çocuğuna bak gene döner kürkçü dukkanina dayagida kabul etme alma eve
Bunların hiç birini hak etmiyorum 😔 sabaha kadar uyumudam yeni ameliyat olduğum yere vurdu hep ağırdı hiç umrunda bile olmadı yatak odasında yattı benide oturmaya attı sabaha kdar da cocgu ayagimda salladım o ağrıyla

Yok bnmkinin umrumda değil dün gece oturmada yatırdı resmen beni koltukta asla ben konuşmadan konuşmaz benle suçlu bile olsa özür dileme huyu yoktur ama durduk yere çıkardı kavgayı hiç kavga çıkarmadığı yerden
Yani ne bileyim yaa şaşırdım inanki beni görsen diyecem bu kadına ne olmuş kas bıyık almıyorum dışarı çıkamıyorum rahatsızlıktan birtek kontrol dışında kıyafet giyemiyorum goyenede cook şaşırıyorum diyorum bunlar nasi giyiyo bana herşey batıyor inanki hamilelik pantolonu tayt hepsini yırttım karından o kadar çatal kemiğim ağrıyor demem o ki cook cook bakimsizimöyle oluyor günlük kıyafetimi çıkarmadan yatağa giriyorum ama asla eşim birşey söylemez biliyo ben cook rahatsizim normalde böyle degildimoda farkında demem o ki ünlülerin dediği gibi yapan yapiyo bacim bizden bakimlisi yok ama gene yapiyorlar

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Aldatsin aldatsin sonra düzelsin ya su kafayı ortaya normal bişey mis gibi yaymayin aldattı beni eee sonra düzeldi kafaya bak düşünceye bak yaymayin kardeşim şunu ortaya normal biseymis gibi normal karsiliyo olabilirsiniz orta yere yazmayın o zaman herkes göre göre ilerde düzelir diyo susuyo size normal gelebilir ama bize değil benim gururum onurum var kimseyede ezdirmem herkes kendi zevki için biseyler yapsın sebebini kendime yükleyip hiccc oturamam

Ayyy birde düzelir belki dedim diyolarya normal biseymis gibi yayiyo millet ortaya o ona o ona derken bazı kadınlar bence aldtilmayi hak ediyo valla söyle kafalara bakiyorumda müstahak diyorum
Yorum yaparken biraz daha üsluplu olursanız daha iyi kimsenin kimseyi azarlayarak küçük görerek konuşmaya hakkı yok burada. Sen kadını gazladın dediğin gibi yaptı davrandı diyelim sonrasında başına gelenlerden haberin oluyor mu?! Kafanız almıyor madem bakmayın kardeşim konuya, her posta yorum yapma zorunluluğunuz yok farkıdaysanız. Kadın zaten sıkıntılı derdini anlatmış ezmişsinde ezmişsin. Sen öyle yap bacım da kimseyi aşağılama ezmeye çalışma burada. Kimse böyle hayatları keyfinden çekmiyor. Empati kurun biraz bu nasıl üslup ya!.. Yada kurmayında yorumda yapmayın o zaman en azından..

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Yorum yaparken biraz daha üsluplu olursanız daha iyi kimsenin kimseyi azarlayarak küçük görerek konuşmaya hakkı yok burada. Sen kadını gazladın dediğin gibi yaptı davrandı diyelim sonrasında başına gelenlerden haberin oluyor mu?! Kafanız almıyor madem bakmayın kardeşim konuya, her posta yorum yapma zorunluluğunuz yok farkıdaysanız. Kadın zaten sıkıntılı derdini anlatmış ezmişsinde ezmişsin. Sen öyle yap bacım da kimseyi aşağılama ezmeye çalışma burada. Kimse böyle hayatları keyfinden çekmiyor. Empati kurun biraz bu nasıl üslup ya!.. Yada kurmayında yorumda yapmayın o zaman en azından..
👏👏👏

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Sende takma vallah y3 iç o kadar sıkıntı yapma kaynanayadainceden lafı şok yapmamış gibi davran sonra kocaya bisey yapamazsin aklında varsa yapar vallah ama sen takma çocuğuna bak gene döner kürkçü dukkanina dayagida kabul etme alma eve

Yani ne bileyim yaa şaşırdım inanki beni görsen diyecem bu kadına ne olmuş kas bıyık almıyorum dışarı çıkamıyorum rahatsızlıktan birtek kontrol dışında kıyafet giyemiyorum goyenede cook şaşırıyorum diyorum bunlar nasi giyiyo bana herşey batıyor inanki hamilelik pantolonu tayt hepsini yırttım karından o kadar çatal kemiğim ağrıyor demem o ki cook cook bakimsizimöyle oluyor günlük kıyafetimi çıkarmadan yatağa giriyorum ama asla eşim birşey söylemez biliyo ben cook rahatsizim normalde böyle degildimoda farkında demem o ki ünlülerin dediği gibi yapan yapiyo bacim bizden bakimlisi yok ama gene yapiyorlar
Kaç haftalıksınki bukadar rahatszısın canım

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...