Kizlar çok stresliyim bir fikir verin ne yapım 😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Asel'in annesi ❤️ tarafından oluşturulan Kizlar çok stresliyim bir fikir verin ne yapım 😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 13,552 kez görüntülenmiş, 228 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Kizlar çok stresliyim bir fikir verin ne yapım 😔
Konbuyu başlatan Asel'in annesi ❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur123
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Yarın ki şoku yaşasın anasından emdiği süt burnundan gelsin bak sakin ol evde dua aç wifi varsa yoksa Ayetel Kürsi Ayşem beni koruyan o oldu Ayetel Kürsi oku kardeşim Allah'ım sen bana yardım et de sakın panik yapma her zaman nasıl davranıyordun öyle davran bak kızım olmadan asla diye bı film izledim aynı senin hayatın adam kadını hep dövüyor sonra kadın markete gitmek için kızını alıyor sadece kimlik ve para almış kaynanasiyla yaşıyor çünkü kaynanası bakıyor arkasından film İran da çekilmiş Allah a şükür biz kendi vatanımız dayız rahat ol bebeğinle ilgilen yemek yap normal davran bebeğin esyalarini katla ufak ufak seni sindirmis kendi aklınca yapamaz gidemez bebekle korkutuyor seni biz kadınlar çok güçlüyüz birleşince önümüzde hiç birşey duramaz
Panik yapmıyorum da korkuyorum çok şuan yarın arkamdan neler olicak bebeğime orda baka bilicem mi aşıları var acaba iyi insanlar var mı kendim için değil bebeğim için tedirginim çok
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kısı herkesi kendinden bilirmis canım

Suan cok sinirlendim yaa
Bende sinirlendim kuzum

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Panik yapmıyorum da korkuyorum çok şuan yarın arkamdan neler olicak bebeğime orda baka bilicem mi aşıları var acaba iyi insanlar var mı kendim için değil bebeğim için tedirginim çok

Bende sinirlendim kuzum
Ayse helinin annesi cok dogru yazmıs kimsenin sana el kaldırmaya da hakkı yok oyle bi serefsızı cekmek zorunda degil sın duzelecek diye sakın umut etme yeni dogum yapmıs karsısına hamıleyken bile el kaldıran dogum yapınca karnına vuran birinden bırsey bekleme sakın yarın gşt kurtar kendini kuzum hakkında en hayırlısı olsun ezdirme kendini 🙏

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Ayse helinin annesi cok dogru yazmıs kimsenin sana el kaldırmaya da hakkı yok oyle bi serefsızı cekmek zorunda degil sın duzelecek diye sakın umut etme yeni dogum yapmıs karsısına hamıleyken bile el kaldıran dogum yapınca karnına vuran birinden bırsey bekleme sakın yarın gşt kurtar kendini kuzum hakkında en hayırlısı olsun ezdirme kendini 🙏
Aileme üzülüyorum ikinci bir darbe yiyiceklr 😔

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank

Bende sinirlendim kuzum
Arkanda devlet olacak bu adam gece mezarlıktan geçse ıslık çalar karanlıkta köpek havlasa altına sicacak evde sana erkeklik yapıyor sana gücü yetiyor yapma kardeşim devlet var adalet var ya ameliyat yerin kanama olsa iç kanama geçirsen adam arabalarda video çekiyor şerefsiz kendi kul hakkına girme bebeğini düşün sana bişey olsa bebeğe kim bakacak oldu sinirlenince gözü kararıyor bı günde gözü kararır bebeğe zarar verir sana zarar verir karar senin ama seni düşünmeyen el akraba ne der diyen bı aile de üzülsun hiç umurum da olmaz senin sorlulugun bebeğin

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
İğne kullanicam hiç bir şekilde ikinci bebek istemiyorum eşim ikinci çocuğu yapicaz diyordu ben hep karşı geldim önümu göremiyorum ikinciyi asla yapmam rabbim olmayanlara nasip etsin

İstanbul cnm siz
Ben hataydayım. Canm hiç bir yöntem 100 de 100 korumuyor bikşyorsun değil mi. Çift yöntemle korun. Mesela bende sprail var ama eşimde korunuyor. Bunun gibi.

EsKa

Kayıtlı Üye
rank
Sanırım lohusalık hamilelik derken biraz yolu şaşırmış eşiniz.Çok kötü bence telefonunu alıp gösterin küsün ağlayın sütüm azaldı senin yüzünden gibi psikolojik baskı uygulayın.

Gmail hesabında da telefondan geçmişi silse de kayıtlar tutuluyor. Hesap isöine tıklayın-Google hesabınızı yönetin-kişisel veriler ve gizlilik-etkinliklerde 2 yıl öncesine dek nerelere girmiş gösterir silmediyse eğer (çoğu erkeğin bundan haberi yok)

Annesi için de bebeği sevme konusunda engel olamazaınız. Eşinizi devreye sokun anne sigarayla elini yıkamadan koku üzerinden gitmeden bebeği alma desin. Eşiniz desiğinde siz de arkadan onaylayın bunda yanlış anlayacak bir durum yok çekinmeyin.
👍 aynen öyle katılıyorum. yüzüne söyleyeceksiniz uslûpluca youtube geçmişini silmeyi unutmuşsun diye. senin onu yakaladığını bir anlasın. yok mok derse de sakinliğini koru, ben ne gördüğümü biliyorum ve çok üzüldüm de. kızgın davranırsan üste çıkmaya çalışır. ona bu fırsatı verme. kaynanan için de ne diyim bilemedim çok düşüncesiz biriymiş. sigaralı sigaralı bebeğe ne yanaşıyor? eşine söyle bebeğin üstü başı hep sigara kokmuş yazık günah diyerek can alıcı yerden vur. Valla ne diyim Allah sana sabır versin

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Çok güzelmiş bu numarayı kaydediyim ariyim orayı yarın o zaman inşallah başım belaya girmez iydiir orası 😔

O köpekte anlasın bu sefer korkmadigimi
Ara guzelim git o lanet evden bugün döven Allah korusun yarın öldürür Haber de ver bize olur mu merakta bırakma Allah'ım yardımcın olsun o şerefsiz pzevenkete anlasın bı nasıl oluyormuş adi bulmuş gül gibi kızı ne bok var da izliyor Yafa ne bok varda dövüyor kimsin sende kadına el kaldırma hakkı buluyorsun kendinde inslaah vurduğu elleri kırılır rabbim çıkarır onun acısını ondan 🤲🏻

Aileme üzülüyorum ikinci bir darbe yiyiceklr 😔
O zaman adam gibi arkanda dursunlar senin. millet üzülecek darbe yiyecek diye düşünme şuan sen ve kızından daha önemli kimse yok .

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Arkanda devlet olacak bu adam gece mezarlıktan geçse ıslık çalar karanlıkta köpek havlasa altına sicacak evde sana erkeklik yapıyor sana gücü yetiyor yapma kardeşim devlet var adalet var ya ameliyat yerin kanama olsa iç kanama geçirsen adam arabalarda video çekiyor şerefsiz kendi kul hakkına girme bebeğini düşün sana bişey olsa bebeğe kim bakacak oldu sinirlenince gözü kararıyor bı günde gözü kararır bebeğe zarar verir sana zarar verir karar senin ama seni düşünmeyen el akraba ne der diyen bı aile de üzülsun hiç umurum da olmaz senin sorlulugun bebeğin
Hiç birşey yokmuş gbi davranıyorum şuan dediğin gbi cnm

👍 aynen öyle katılıyorum. yüzüne söyleyeceksiniz uslûpluca youtube geçmişini silmeyi unutmuşsun diye. senin onu yakaladığını bir anlasın. yok mok derse de sakinliğini koru, ben ne gördüğümü biliyorum ve çok üzüldüm de. kızgın davranırsan üste çıkmaya çalışır. ona bu fırsatı verme. kaynanan için de ne diyim bilemedim çok düşüncesiz biriymiş. sigaralı sigaralı bebeğe ne yanaşıyor? eşine söyle bebeğin üstü başı hep sigara kokmuş yazık günah diyerek can alıcı yerden vur. Valla ne diyim Allah sana sabır versin
Söyledim kuzum ama ne fayda bildiğini okuyor yine

Dayak Yemen daha mı iyi kuzum aldatılman daha mı iyi sahip cıkacaklarsa ailene git yoksa kadın sıgınma evine yanlız degılsın senin bı bebegın var ve yanında Allah var
Allah razı olsun hepinizden beni dinlediniz yol gosterdiniz derdiniz gbi yazdınız yanimda olduğunuz rabbim hepinizden razı olsun rabbim bu tür olayları sizin evlerinizden hiç bir şekilde girmicek şekilde uzak tutsun inşallah 🙏

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Hiç birşey yokmuş gbi davranıyorum şuan dediğin gbi cnm

Söyledim kuzum ama ne fayda bildiğini okuyor yine

Allah razı olsun hepinizden beni dinlediniz yol gosterdiniz derdiniz gbi yazdınız yanimda olduğunuz rabbim hepinizden razı olsun rabbim bu tür olayları sizin evlerinizden hiç bir şekilde girmicek şekilde uzak tutsun inşallah 🙏
Allah'ım yarın yar ve yardımcın olsun kuzum haber vermeyi unutma aklımız sende 🤲🏻😘

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar