Kizlar çok stresliyim bir fikir verin ne yapım 😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Asel'in annesi ❤️ tarafından oluşturulan Kizlar çok stresliyim bir fikir verin ne yapım 😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 13,526 kez görüntülenmiş, 228 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Kizlar çok stresliyim bir fikir verin ne yapım 😔
Konbuyu başlatan Asel'in annesi ❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur123
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Ben böyle insanın kizina bile yan qozle bakabilecqi korkusu sarıyor. Yeri qeliyor biseyini qormediqim halde eşimden için bu düşünceye kapılıyorum böyle şeyler qorup okuyup duydukca. Geçen adanada eşler boşanms adam cocuqu wermems kız 13 yaşında anne qoqsum de süt qeliyo dems kadın test yapmski kız hamile. Allahm pis nefisli erkeklerin soyhasini cansz biraksa keşke
Kız annesi olunca insan daga cok korkuyor yarın buyuyecek ler Allah karıslarına Allah korkusu olan insanlar cıkarır ınsallah birde oglularımız var ınsallah aklı basında Ahlaklı Allah korkusu olan oglularımız olur 😟😟

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Walla bu platformla tanısana kadar bende herşeyi düşüncem qibi sanıyordum kuşum ama qordumki o kadar farklı yapıda zihniyette insan warmski benim dünyam haytm küçükmüş. Benimde aklm almıyor herseye qoz yumulmaz ki. Böyle erkeklere aileleri haramı helali aşılamamsmi acaba çocukluk yaşlarında bunu çok merak ettim anca oqlum büyüyünce anlycam sanırım rabbim qostertmesin insaAllah
Rabbim göstermesin inşallah kuzum 🙏 helali haramı bilen bir yavrum olur insaalh

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Kız annesi olunca insan daga cok korkuyor yarın buyuyecek ler Allah karıslarına Allah korkusu olan insanlar cıkarır ınsallah birde oglularımız var ınsallah aklı basında Ahlaklı Allah korkusu olan oglularımız olur 😟😟
En hassas noktam bu işte kuşum. Olumlu bakanlar bziim qibi dusunmuyorlar mi ki. Bu arkadaşn eşi demiyormu Allah banada kiz ewladi werdi yarın başına aynısı qelsin istermiyim diye.

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim hepimizin çocuklarımizin bahtını güzel eylesin hakkı hukukku ahlaki bilirler insalalh helali haramı bilirler kızlarımiz inşallah düzgün bir eş çıkar karşılarına erkek ogulalri olanlarında insalan oğulları güzel büyürde can yakmas kuzum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

En hassas noktam bu işte kuşum. Olumlu bakanlar bziim qibi dusunmuyorlar mi ki. Bu arkadaşn eşi demiyormu Allah banada kiz ewladi werdi yarın başına aynısı qelsin istermiyim diye.
Demez olur ku kızımı kimseye veremem göz bebeğim o benm hangi erkek yanına gele bilicek diye 1 aylık cocukla konuşuyor cnm

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Walla bu platformla tanısana kadar bende herşeyi düşüncem qibi sanıyordum kuşum ama qordumki o kadar farklı yapıda zihniyette insan warmski benim dünyam haytm küçükmüş. Benimde aklm almıyor herseye qoz yumulmaz ki. Böyle erkeklere aileleri haramı helali aşılamamsmi acaba çocukluk yaşlarında bunu çok merak ettim anca oqlum büyüyünce anlycam sanırım rabbim qostertmesin insaAllah
Hani gecen biri bi postta yazmıstı kimdi hatırlamıyorum. Erkekleri de biz kadınlar yetiştiriyoruz falan die. Katulıyorum. Evet allah korkusuyla yetişmiş bi erkek böle pisliklerde yapmaz haramı helali bilir kadınına nikahlısına kıymet verir dövmez sövmez ne bilim işte. Benimde var oğlum kız kardesine vuruyo dövüyo kızıyorum diyorum srn onu koruyacaksın özür dile öp kardesini o da seni affetsin diyorum tabi kardesi de ona vurdugu zaman aynı seyleri diyorum. Ki hiç biri birinden üstün görmesin kendini. Kızkar anneler olarak erkek kız farketmez cocuklarımıza namus edep ahlak kavramlarını asılayalım. Asılayalım büyünce normal görmesinler pis seyleri. Ama önce kendimizbilelim neyi normal neyi anormal göreceğimizi.

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim göstermesin inşallah kuzum 🙏 helali haramı bilen bir yavrum olur insaalh
Amin ecmain cumlemizn ewladi insaAllah kuşum. Burda herkez bi anne kimi kız kimi her erkek kimi her ikisi bazen diyorum belki burdaki annelerden birinn ewladi ya kızma yada oqluma denk qelirmi diye. İnsaAllah helal süt emmiş benliqimzde uzaklasmams insanlar denk qelir

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ben internt haberinden babasi diye okudum tatlım twde qormedim o yüzden dedqn qibude olur
En Tweet
Hani gecen biri bi postta yazmıstı kimdi hatırlamıyorum. Erkekleri de biz kadınlar yetiştiriyoruz falan die. Katulıyorum. Evet allah korkusuyla yetişmiş bi erkek böle pisliklerde yapmaz haramı helali bilir kadınına nikahlısına kıymet verir dövmez sövmez ne bilim işte. Benimde var oğlum kız kardesine vuruyo dövüyo kızıyorum diyorum srn onu koruyacaksın özür dile öp kardesini o da seni affetsin diyorum tabi kardesi de ona vurdugu zaman aynı seyleri diyorum. Ki hiç biri birinden üstün görmesin kendini. Kızkar anneler olarak erkek kız farketmez cocuklarımıza namus edep ahlak kavramlarını asılayalım. Asılayalım büyünce normal görmesinler pis seyleri. Ama önce kendimizbilelim neyi normal neyi anormal göreceğimizi.
Ben yazdım canım

Beyza Fırat

Kayıtlı Üye
rank
1 aylık kızım var Allah'a şükür eşim beni çok seviyor bunu çok iyi biliyorum banada kızında düşkündür hele kızına çok düşkündür ama geçen telefonuna bakarken yotuebe geçmişinde açık kızlari izlediğini gördum ve aşırı derece de üzüldüm ve eşime hiç birsey diyemeidm telefonu alır tuvalete girer saatlece çıkmaz demek ki onlara bakıyor hayır ben neyi anlamıyorum benle yatakta olsun evde olsun sorunu yok ne zaman istese yatıyorum da öyle uzun arayla boş bırakmıyorum ama yinede gözü dışarda dışarda ki açık giyinen kızlara çok bakıyor beni kapattı tesetturluyum bu yetmez gbi kayanannam bir alt katımda çoğunuz bilirsiniz kadını açık ve net sevmiyorum yalan yok istemiyorum sürekli bize gelmesini sürekli bebeğimi almasını o kucagina alınca ben çok sinir oluyorum çünkü günde iki paket sigarayı yiyen kadın o şekilde çocuğumu kucagina alınca tepki veriyorum ama anlamıyor lafdan yinede alıyor bu apartmanda oturmak istemiyorum kendi evimiz biliyorum ki bu evden çıksak ben daha hzuurlu olucam esimnde o şekilde gördüğüm zaman içime attım dert oldu kimseye söyleyemiyorum derdimi size anlatmak istedim ben şimdi eşimi bu yoldan nasıl dondure bilirim bu kaynanaylada mesafeyi nasıl aca bilirim bu arada annesine çok düşkün eşim ?
Canım eşinle konuştun
Mu

Fatma pp

Kayıtlı Üye
rank
Canım ha sık bakmıs ha arada bakmıs. Önemli olan izlemesi zaten. Ha bi kere izlemiş olur uyarırsın bi daha asla yapmaz affedersin belki ama arada yapıyor demen de ne bilim bi tuhaf. Yani sen kabullenmişsin kanımca. Üzüldüm 🤷‍♀️
Ya tabiki çok zoruma gidiyor her seferinde kavga ediyorum ama yine her gün izleyen bir adamdan ayda bir izler olması biraz iyiye gidiyor gibi işte

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...