Sorum var Kizlar cokk korkuyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gulcan Abdullah tarafından oluşturulan Kizlar cokk korkuyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 633 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar cokk korkuyorum
Konbuyu başlatan Gulcan Abdullah
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar benim 3 cu hamileliyim 37 haftaligim. Normal dogum olacak inşAllah ama be cok korkuyorum. İlk kizimin dogumunda cok zorluk cekmeme ragmen boyle korku olmamiwti 2 ci kizim tam tersi oldukca kolay dogum oldu ama şimdi bende acayip korku var
O korkular bendede vardı bol bol meryem suresi okudum korku filan hiç bir şey kalmadı 3. Doğum daha kolay oluyor hemen açılma oluyor ben hastaneye zor yetiştim o derece korkma Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

3 erkek annesi💙

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar benim 3 cu hamileliyim 37 haftaligim. Normal dogum olacak inşAllah ama be cok korkuyorum. İlk kizimin dogumunda cok zorluk cekmeme ragmen boyle korku olmamiwti 2 ci kizim tam tersi oldukca kolay dogum oldu ama şimdi bende acayip korku var
Aslında insan gibi ebeler doktorlar çıksa karşımıza korkmuycaz psikolojik olarak zaten çok sıkıntıya sokuyo bu kadın dogumcular bende ne yalan soyleyim busefer çok korkuyoruyorum bundan önceki dogumuma giren doktor çok iyi biriydi inşallah hepimize böyle doktorlar denk gelir sagsalim kucağımıza alırız ❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bilmem belkide iki kizim var belkide bu erkek hani derler ya erkek bebegin sancisi zor olur diye hem sancidan cok korkuyorum katlanamam diye
Aksine bende tam tersi erkeklerde hiç sancı çekmedim ama kızımda yerlerde süründum bide ben eğer bı sıkıntı yoksa evde sanciyi çekme taraftarıyım ilk gebeligimde yediğim suni sanciyi asla unutmam😂

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Normal canım o ortamı bildiğin için psikolojikmen o korkuyu yüklüyorsun kendine, bende ilk gebeliğim de dediğin gibi zor olmasına rağmen korkmadım ama ikinci bebeğimi kürtaj yaparken zorlanmamama rağmen korkuyor dum , rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar