Kizlar cook kötüyüm büyük sorunlarım var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Asel'in annesi ❤️ tarafından oluşturulan Kizlar cook kötüyüm büyük sorunlarım var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,179 kez görüntülenmiş, 137 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Kizlar cook kötüyüm büyük sorunlarım var
Konbuyu başlatan Asel'in annesi ❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan azram cankizim

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Senin şüphelendiğin şeyleri yapsa emin ol gönderirdi demekki senin adamda benimki gibi ters😒
3 senelik evli olucam ya resmen bir geceliğine resmen abimin evine kalmaya gidiyorum anama acayip ters biri ya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnsanı verem eder böyle kocalar birde bende var amannnn aysecim zor valla bekatligin gözünü seviyim
Valla seviyim de işte kuzum bazı şeyler zorla tutuyor insanı ya ne demek yengem doğum yapicak yeğenimin yanına bir geceliğine dahi gidemiyorum ya resmen

Ozlem003

Kayıtlı Üye
rank
3 senelik evli olucam ya resmen bir geceliğine resmen abimin evine kalmaya gidiyorum anama acayip ters biri ya

Valla seviyim de işte kuzum bazı şeyler zorla tutuyor insanı ya ne demek yengem doğum yapicak yeğenimin yanına bir geceliğine dahi gidemiyorum ya resmen
naparsan yap anlamaz seni Bnmki yeğenimin ilk doğum gününde göndermemişti ağlamaktan harap olmuştun

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canm malesef cozumedik adam konuşmuyor ancak haklı bnm diyor sadece onun gözünde herşeye mecburmusum ben kuzum
Eşinde ne kinci ya olsun canim sen biraz alttan al yinede erkekle tartışmayacaksın Çünkü onlar dışarı çıkıp hava alıyorlar arkadaşlarıyla görüşüyorlar ama kadınlar evde kendilerini yiyip yiyip bitiriyorlar olan biz kadınlara oluyor Yine

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Eşinde ne kinci ya olsun canim sen biraz alttan al yinede erkekle tartışmayacaksın Çünkü onlar dışarı çıkıp hava alıyorlar arkadaşlarıyla görüşüyorlar ama kadınlar evde kendilerini yiyip yiyip bitiriyorlar olan biz kadınlara oluyor Yine
Öyle oluyor valla kuzum onların yeminle hiç umrunda olmuyor hiç birşey ya ne kdar kaddar ola biliyorlar hiç anlam veremiyorum yeminle ya

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank

naparsan yap anlamaz seni Bnmki yeğenimin ilk doğum gününde göndermemişti ağlamaktan harap olmuştun
benim eşim de öyleydi resti çektim buna tamammi şimdi odu kopuyor 🤣🤣 geçen tartistik çocukları alır giderim dedim baktım arkamda fır dolanıyor çocuklarından ayrılamaz çok düşkün o yüzden giderim dedimmi adam strese giriyor 😵

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar