Kizlar cook kötüyüm büyük sorunlarım var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Asel'in annesi ❤️ tarafından oluşturulan Kizlar cook kötüyüm büyük sorunlarım var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,150 kez görüntülenmiş, 137 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Kizlar cook kötüyüm büyük sorunlarım var
Konbuyu başlatan Asel'in annesi ❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan azram cankizim

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
benim eşim de öyleydi resti çektim buna tamammi şimdi odu kopuyor 🤣🤣 geçen tartistik çocukları alır giderim dedim baktım arkamda fır dolanıyor çocuklarından ayrılamaz çok düşkün o yüzden giderim dedimmi adam strese giriyor 😵
Eşimde asele aşırı düşkün eve bir özlemle gekiyor ki ben gitsem var ya dunyayi koparır valla bana hep aseli bırak sen git diyor ben onu dünya yıkılsa vermem diyor

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Benim annem olsaydı hicbiseyim olmasaydı annem öldügunde bir gecede saçlarım bembeyaz oldu çünkü biz anneciydik baba değil anne benin yaram derin hemde cok
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ama benm eşe sorsan o ne demek ona o kdsr güzel bakarmiski bakıcıya yada umrunda olmayan üvey ablalsrina mi güveniyor anlamdım ki onlarda 3 gün bakar 4 gün al şunu derler
Abovv Allah kimseyi anasız etmesin canim ana çok tatlı kokususu sesi neşesi oyyyy anam olsaydı keşke başımda tasisaydim

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Benim annem olsaydı hicbiseyim olmasaydı annem öldügunde bir gecede saçlarım bembeyaz oldu çünkü biz anneciydik baba değil anne benin yaram derin hemde cok
Anne gibisi var mı onlara kurban olurum ya rbabim sabır versin kuzum bnm annem hep çaya gider kışın bir tek bir kaç ay görürüz oda bekarken daha çok görürdüm şimdi evlendim o bir kac ay içinde bile 1 hafta göre biliyorum bazen inan ne kdsr özlüyorum rabbim annesi olmayana sabır versin gerçekten tabi birde anne var anne var rabbim güzel kalpli annelerden olmayı nasip etsin bizi kuzum

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank

Abovv Allah kimseyi anasız etmesin canim ana çok tatlı kokususu sesi neşesi oyyyy anam olsaydı keşke başımda tasisaydim
Rabbim sabir versin sana bende annesiz bir hayat düşünemiyorum rabbim eksik etmesin onlari başımızdan ölümlü dünya malsef

Ozlem003

Kayıtlı Üye
rank
benim eşim de öyleydi resti çektim buna tamammi şimdi odu kopuyor 🤣🤣 geçen tartistik çocukları alır giderim dedim baktım arkamda fır dolanıyor çocuklarından ayrılamaz çok düşkün o yüzden giderim dedimmi adam strese giriyor 😵
İlk başlarda öyle oluyorda deyip deyip gitmeyince belli bir süre sonra inandırıcı olmuyor😀

Rabbim sabir versin sana bende annesiz bir hayat düşünemiyorum rabbim eksik etmesin onlari başımızdan ölümlü dünya malsef
Aminnnn

👍kesinlikl
Bir çocuk babasız olur ama annesiz olmaz bence anne baska
annenin doyuramadığını dünyalar doyuramazmış hiç bir şey annenin yerini tutamaz

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Anne gibisi var mı onlara kurban olurum ya rbabim sabır versin kuzum bnm annem hep çaya gider kışın bir tek bir kaç ay görürüz oda bekarken daha çok görürdüm şimdi evlendim o bir kac ay içinde bile 1 hafta göre biliyorum bazen inan ne kdsr özlüyorum rabbim annesi olmayana sabır versin gerçekten tabi birde anne var anne var rabbim güzel kalpli annelerden olmayı nasip etsin bizi kuzum
İlk başlarda öyle oluyorda deyip deyip gitmeyince belli bir süre sonra inandırıcı olmuyor😀

Aminnnn
Ben gidersem altı ay içinde ülkeye donmessem giremem zaten canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar