Kızlar derdim var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ezgyldrrm tarafından oluşturulan Kızlar derdim var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,657 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar derdim var
Konbuyu başlatan Ezgyldrrm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aysem

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
çocuk diye sakınmak istemiyorum ama bu sefer canımın istediği hiç birşeyi alamıyorum mesela döner bile 15 TL 3 kişi için 45 TL zaten eşimden 50 TL alıyorum gidiyor bütün param
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

bazen kızıyorum ama hiç alınıp umursamıyorlar saygısız davranıyorlar annesini de hiç takmıyorlar o kadar zor durumdayım ki çok bunaldım onlardan
Evini beden ayırmıyorsun

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
çocuk diye sakınmak istemiyorum ama bu sefer canımın istediği hiç birşeyi alamıyorum mesela döner bile 15 TL 3 kişi için 45 TL zaten eşimden 50 TL alıyorum gidiyor bütün param

bazen kızıyorum ama hiç alınıp umursamıyorlar saygısız davranıyorlar annesini de hiç takmıyorlar o kadar zor durumdayım ki çok bunaldım onlardan

Onceliyi kendine ver ne cekir canin onu ye

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
kızlar daha önce çalışıyordum hep fast-food tüketiyordum zaten lise yıllarından da alıştım döner hamburger pizza tarzı şeyleri çok seviyorum, hamile olduğumdan belli de canım bu tarz şeyleri çok istiyor ama kayinvalidemlerle yaşıyorum üst katta da görümcemler oturuyor 2 çocuğu var onlar yüzünden hiç birşey alamıyorum mesela eşimden para istiyorum canımın çektiği şeyleri almak için , eşim öğlen 4- gece 4 çalışıyor çok fazla onunla da dışarı çıkma fırsatımız olmuyor bu yüzden de sürekli evdeyim canım birşey istediği zaman fazla fazla almam gerekiyor çünkü ne alsam onlar da istiyor görümcemin eşi de ona çok para vermiyor bu yüzden her masraf eşimin cebinden çıkıyor evde de sürekli makarna çorba kahvaltılık tarzı şeyler yiyorlar , canımın istediği hiç birşeyi alamıyorum çünkü eşimden para alsam bütün para çocuklar için gidiyor birikim de yapamıyorum canım çok sıkılıyor
Davranışın güzel ama baktın çok masraf oluyor eşinden işte sana getirsin saat kaç olursa olsun o getirirse sana getirir onlara getirmez yani ben öyle düşünüyorum en azından. Odanda tutabileceğin yiyecekleri odana bırak diğerlerini de getirdiğinde hemen ye yani

Berrazümra

Kayıtlı Üye
rank
kuzum soda alıyorum mesela 2 tane birisi kalsın diyorum onu bile içiyorlar çok bunaldım

Burdan çıkmıyorlar hiç heryeri dağıtıyorlar sürekli bağırış çağırış kedimi sıkıştırıyorlar görümcem de hiç toplamıyor arkalarını herşey bana kalıyor sürekli
Valla canım odanın kapısını kitleyivereceksin o kadar arsızsa çocuklar . Odana da koy canın isterse verirsin onlara senin bebeğinizde vitamine ihtiyacı var

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
kuzum soda alıyorum mesela 2 tane birisi kalsın diyorum onu bile içiyorlar çok bunaldım

Burdan çıkmıyorlar hiç heryeri dağıtıyorlar sürekli bağırış çağırış kedimi sıkıştırıyorlar görümcem de hiç toplamıyor arkalarını herşey bana kalıyor sürekli
canm hiç sevmem ama yapacak bişey yok yiyebildiklerini ye diyerlerinide sakla olmadi kucuk bi dolap al odana gardolabinin icine orada sakla yani aklima bişey gelmedi başka

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar