Kızlar derdim var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ezgyldrrm tarafından oluşturulan Kızlar derdim var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,665 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar derdim var
Konbuyu başlatan Ezgyldrrm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aysem

İrmakk

Kayıtlı Üye
rank
kızlar daha önce çalışıyordum hep fast-food tüketiyordum zaten lise yıllarından da alıştım döner hamburger pizza tarzı şeyleri çok seviyorum, hamile olduğumdan belli de canım bu tarz şeyleri çok istiyor ama kayinvalidemlerle yaşıyorum üst katta da görümcemler oturuyor 2 çocuğu var onlar yüzünden hiç birşey alamıyorum mesela eşimden para istiyorum canımın çektiği şeyleri almak için , eşim öğlen 4- gece 4 çalışıyor çok fazla onunla da dışarı çıkma fırsatımız olmuyor bu yüzden de sürekli evdeyim canım birşey istediği zaman fazla fazla almam gerekiyor çünkü ne alsam onlar da istiyor görümcemin eşi de ona çok para vermiyor bu yüzden her masraf eşimin cebinden çıkıyor evde de sürekli makarna çorba kahvaltılık tarzı şeyler yiyorlar , canımın istediği hiç birşeyi alamıyorum çünkü eşimden para alsam bütün para çocuklar için gidiyor birikim de yapamıyorum canım çok sıkılıyor
Surekli sendeler mi sonucda apartman yani her aldigini gormeleri icin surekli sende olmalari gerekir ayy nasil insanlar war ya

Asdhvfhb

Kayıtlı Üye
rank
kızlar daha önce çalışıyordum hep fast-food tüketiyordum zaten lise yıllarından da alıştım döner hamburger pizza tarzı şeyleri çok seviyorum, hamile olduğumdan belli de canım bu tarz şeyleri çok istiyor ama kayinvalidemlerle yaşıyorum üst katta da görümcemler oturuyor 2 çocuğu var onlar yüzünden hiç birşey alamıyorum mesela eşimden para istiyorum canımın çektiği şeyleri almak için , eşim öğlen 4- gece 4 çalışıyor çok fazla onunla da dışarı çıkma fırsatımız olmuyor bu yüzden de sürekli evdeyim canım birşey istediği zaman fazla fazla almam gerekiyor çünkü ne alsam onlar da istiyor görümcemin eşi de ona çok para vermiyor bu yüzden her masraf eşimin cebinden çıkıyor evde de sürekli makarna çorba kahvaltılık tarzı şeyler yiyorlar , canımın istediği hiç birşeyi alamıyorum çünkü eşimden para alsam bütün para çocuklar için gidiyor birikim de yapamıyorum canım çok sıkılıyor
Bence hiç lafını esirgeme canım ayıp bişi yaptıklarını bilsinler soyle kocana soyle gerekirse o konuşsun annende olsa babanda olsa para sokaktan bulunmuyor heleki şu durumda yani kendine kadar al ye vicdan yaptıkça her aldığını vermek istersin vicdan yapma sakin güzel bı dille yada anliyacaklari şekilde uyarmalisin bence çünkü gerçekten hayat çok pahalı en azından onlara harcayacagin parayı çocuğuna harcarsin seninde artık bı evladın olacak Allah nasip ederse onu dusunmelisin bence

H

Hacer2k

Guest
Çok sinir oldum ya alışmışlar demek ki senin evinde bişeyler görüp yemeye
Evet çocuklar ama seninde çocuğun olacak ileride görümcen senin çocuğunu yegeni olduğu halde bu kadar düşünür mü bilmem ama tavrını koymalısın evin yolun ayrı sonuçta

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank

canm hiç sevmem ama yapacak bişey yok yiyebildiklerini ye diyerlerinide sakla olmadi kucuk bi dolap al odana gardolabinin icine orada sakla yani aklima bişey gelmedi başka
esimde onceden öyleydi ne alsa eltilerime cocuklarina alirdi onlar benim cocuklarima yapmazdi bişey alsa yada biyere gitsek hep beraber yapardik sonra eşim akillandimi desem ne desem bilmiyorym simdi sadece kendi cocuklarina annesine babasina yapiyo eltilerim bazen laf ediyolar huyun cok pis olmuş cok degişmişsin diyolar esimde ben okadar yaptim göturdum bikere bile benim cocuklarimi göturmediler almadilar diyo benim dedigimi yap bence kucuk dolap al odana bide odaninn kapisini kilitle kimseyi alma odana kimse bilmesin eşinle sen tek bil o dolabi aldiklarini oraya koy bence görumceni aliştirmişsin ama zararin neresinden dönersen kardir de alişkanligi biraktir ....

Ftm00

Kayıtlı Üye
rank
Davranışın güzel ama baktın çok masraf oluyor eşinden işte sana getirsin saat kaç olursa olsun o getirirse sana getirir onlara getirmez yani ben öyle düşünüyorum en azından. Odanda tutabileceğin yiyecekleri odana bırak diğerlerini de getirdiğinde hemen ye yani

Allah yardimcin olsun bacim esinle konustunmu bu durumu

Ecrinimbenimherseyim.

Kayıtlı Üye
rank
Walla canım bende aynı durumdan muzdariptim benimki eltkmin çocukları sürekli evimdeydiler ne gelse eve ne yapsam yenge vizede ver hani desem yemiyorlar benden çok yiyorlardı zaten anneleride iyi biri değildi en son bi mesele oldu anneleriyle aramiz bozuldu ondan sonra yavaş yavaş ayakları kesildi evimden çok şükür diyorum yani yoksa ne yüz vardı ne bişi bide tam onlrdan kurtuldum derken bu sefer diğer eltileromin çocukları dadandı evime yenge bize şunu yap bunu yap yenge bizde var falan bi kaç ses etmedim baktım olmuyor en son gidin getirin yapım size dedim bana ne yemk yaptın bizsiz yeme dediklerinde kalırsa verim diyom daha eskis i gibi değiller çekiniyorlar yoksa bu kitlikta bi boğaz doymazken on boğazı hiç doyuramayiz

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Aynı durumu bende çok yaşıyorum mesela balık alıyorum hemen fırına o pişene kadar evde ne kadar temizlik ürünü var kullanıyorum kokusu aşağı gitmesin diye tatlı alıyoruz cekete sararak eve koyuyoruz bir değil iki değil herkesin bütçesi kendine göre herkese yetemiyoruz markete bile akşam gidiyoruz ne görürlerse istiyorlar 😂😂

Ezgyldrrm

Kayıtlı Üye
rank
Aynı durumu bende çok yaşıyorum mesela balık alıyorum hemen fırına o pişene kadar evde ne kadar temizlik ürünü var kullanıyorum kokusu aşağı gitmesin diye tatlı alıyoruz cekete sararak eve koyuyoruz bir değil iki değil herkesin bütçesi kendine göre herkese yetemiyoruz markete bile akşam gidiyoruz ne görürlerse istiyorlar 😂😂
O kadar zor bir durum ki 🥺 Allah senin de yardımcın olsun 🙏🏻

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Kayinvalidene söyle canım durum istiyor anne desen almazmi yani evet çocuk insan çocuğa birşey diyemiyor hele ki söz konusu yeme icmeyse hiç diyemezssin haklısın valla canım tek sen nerde üç kişilik nerde kaynana görüm çocuk oldumu sana beş valla canım eşin yemek yiyip gitmiyo mu arada bir erken kalksın dışarda yiyin sen eve eşin ise bununda hesabını sormazlar heral

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar