Kızlar doğrumu ☹️☹️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Asra tarafından oluşturulan Kızlar doğrumu ☹️☹️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,551 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar doğrumu ☹️☹️
Konbuyu başlatan Asra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Tomris geliyo

Tomris geliyo

Kayıtlı Üye
rank
İşi

Eşin işleri duzelmıstır ınsallah youtubda falan gormustum ama pek ıhtımalnvermıyodum ,ozellıkle sormamın sebebı cun ku benm son adet gunum 29 aguztozdu doktor ultarsonda dedıgne gore 22 agustoza denk gelıyo yanı bı haftalık hamıleyken adet gormusum kaynanama dedım olmaz dedı ,o yuzden ikilemde kalmıstım sımdı emınım ama tesekkur edrm cevabın ıcın 🤗
Bu günümüze şükür canım valla ne zaman kaldığımız tamamen bı meçhul ultrasonla ölçüm yaptıklarında çıkanı söylüyorlar ama ben hem ilk oğlumda hemde bu gebeligimde yaşadım karisa biliyo ultrason oğlum 1 haftada 3 gün büyümüştü güya ,bu gebeligimdede 1 hafta ilerlemesi gerekirken aksine 1 gün küçük ölçtü ultrason kısacası canım olabiliyo yani dogarana kadar hamile olduğunu bilmeyenler oluyo

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bu günümüze şükür canım valla ne zaman kaldığımız tamamen bı meçhul ultrasonla ölçüm yaptıklarında çıkanı söylüyorlar ama ben hem ilk oğlumda hemde bu gebeligimde yaşadım karisa biliyo ultrason oğlum 1 haftada 3 gün büyümüştü güya ,bu gebeligimdede 1 hafta ilerlemesi gerekirken aksine 1 gün küçük ölçtü ultrason kısacası canım olabiliyo yani dogarana kadar hamile olduğunu bilmeyenler oluyo
Evet bende ızlemıstım ,bazı ınsanlar ne kadar sanslı ben 5 haftalık oldumu mıde bulantısı karın sırt agrısı doguma kadar devam edıyo bı can dogurana kadar on canda verıyom yataktan kalkamıyom ,bazılarıda doguma kadar hıc hıssetmıyo nasıl bı sevap ıslemıslerse artk ,😊

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 17+3 deyim iki gündür sabahları uyanınca geriliyorum istemsiz cnku gribim her yerim agryr ve nette okudim çocuk düşüyormuş böyle yapınca ya varmı böyle bişi ztn hep terikdeyim bişi oldumu olcakmi diye
Kuzum grip olmak hapşırmak düşük riski yaratmaz kanama suyun gelmedikçe korkma

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 17+3 deyim iki gündür sabahları uyanınca geriliyorum istemsiz cnku gribim her yerim agryr ve nette okudim çocuk düşüyormuş böyle yapınca ya varmı böyle bişi ztn hep terikdeyim bişi oldumu olcakmi diye
Canım ben 3 haftalık hamileymişim görümcemle tatile gitmiştik. Kızı 4 yaşında denizde sen ilgilen dedi o kız kucagımdan hiç inmedi sahilde de kucagımdaydı. Bide yürürken agır agır bavulları ben taşıdım sırtımda ellerimde görümcem az birşey aldı kızını tutsun diye. Hep düşük tehlikem vardı fitil kullandım ama bebiş saglıklıysa inan ki birşey olmuyor. Sen kendini tedirgin etme bebişine de yansır. Bol bol c vitamini ye bol su tüket. Hamileligimde zor süreçlerden geçtim şuan 37+3 olduk doktorum senin gibi haimişlerde bu haftaları görmek bile mucize dedi düşün yani :) bak şimdide gelsin artık diye bekliyorum hurma yiyorum sürekli 😄 Hep Allahıma sıgındım kesin erken dogar diyenlere kulağımı kapattım birşey olmucak dedim iyi düşündüm hep. Sende böyle yap tedirgin olsaydım da bak bu haftaları görücektim gerek yok canım. Sen bu güzel duygunun tadını çıkart. Bebişinle konuş bol bol Annesi 💜💜💜
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet bende ızlemıstım ,bazı ınsanlar ne kadar sanslı ben 5 haftalık oldumu mıde bulantısı karın sırt agrısı doguma kadar devam edıyo bı can dogurana kadar on canda verıyom yataktan kalkamıyom ,bazılarıda doguma kadar hıc hıssetmıyo nasıl bı sevap ıslemıslerse artk ,😊
Valla ya bazıları hiç hamile gibi degil. Benim yaşadıklarımı düşününce Allahım Dogumum Kolay Olsun Bari diye Dua Ediyorum :) mide bulantısından Du içememiştim bile. Prilam Dr diye mide bulantı hapı kurtarmıştı beni :) mucizevi ilacım olmuştu benim 😄💜

Tomris geliyo

Kayıtlı Üye
rank
Benim hamileliklerimide rahat oluyodu ilkte az bulantı oldu ikincide tutunma kanaması oldu bskada problem yoktu bunda o kadar stres sıkıntı yorgunluk derken onlara yordum hareket edince doktora gittim 🤭 20 kusur haftalikti doktor bile şaşırdı ama olabiliyo işte kinamistim ben o karıları nasıl anlamazlar diye anlamiyomus insan işte 🤗

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Benim hamileliklerimide rahat oluyodu ilkte az bulantı oldu ikincide tutunma kanaması oldu bskada problem yoktu bunda o kadar stres sıkıntı yorgunluk derken onlara yordum hareket edince doktora gittim 🤭 20 kusur haftalikti doktor bile şaşırdı ama olabiliyo işte kinamistim ben o karıları nasıl anlamazlar diye anlamiyomus insan işte 🤗
Valla cok sanlısın ben 7 aylık hamıleyım ılac kullanmama ragmen mıdem hala bulanıyo gecelerı bulantıdan yanmadan yatamıyorum Allah bana yardım etsın 😊sanada hayatında hep boyle sanslı olmanı dılerım ,🤲🤗

Tomris geliyo

Kayıtlı Üye
rank
Valla cok sanlısın ben 7 aylık hamıleyım ılac kullanmama ragmen mıdem hala bulanıyo gecelerı bulantıdan yanmadan yatamıyorum Allah bana yardım etsın 😊sanada hayatında hep boyle sanslı olmanı dılerım ,🤲🤗
Allah razı olsun canım benim Rabbim sanada rahat etmeyi nasip eylesin en azından surda 2 ayın kalmış göz açıp kapyana kadar geçmesini nasip etsin hayırlısı ile 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar