Sorum var Kızlar doğum yaptım ama bebeğim kuvezde bugün kandil dua edermisiniz bize 🙏

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gizem sonmez tarafından oluşturulan Kızlar doğum yaptım ama bebeğim kuvezde bugün kandil dua edermisiniz bize 🙏 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,150 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar doğum yaptım ama bebeğim kuvezde bugün kandil dua edermisiniz bize 🙏
Konbuyu başlatan Gizem sonmez
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Tülay NALÇACI

Tülay NALÇACI

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah canım saol
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kilosu 3100 39+4 ama beslenemiyomus sürekli kusuyomus midesini fln yikadikar
Oyy kurban olurum, kuzum tüm dualarım onunla inşallah Bi an önce sağlıkla kucağına alırsın, sen inançlı ol kendine çok dikkat et bol bol beslen ki kuvezden çıkınca birbirinize iyi gelin, seni okadar iyi anlıyorum ki çok zor Bi durum benim bebeğimde 1 hafta yattı ocakta doğdu aynı durumdaydı beslenemiyordu, ama bide solunum sıkıntısı vardı benim oğlumda, o yüzden çok zor çok iyi biliyorum hastaneden çıkarken onu arkamda bıraktığım için kendimi hiç affetmedim 😭 çok yıprattım kendimi süt konusunda sıkıntı yaşadım hatta ama sen çok dikkat et kuzum onun sana çok ihtiyacı var, allahım sabır versin sağlıkla kucağına almayı nasip etsin, inan tüm dualarım küçüğün için olucak

Gizem sonmez

Kayıtlı Üye
rank
Oyy kurban olurum, kuzum tüm dualarım onunla inşallah Bi an önce sağlıkla kucağına alırsın, sen inançlı ol kendine çok dikkat et bol bol beslen ki kuvezden çıkınca birbirinize iyi gelin, seni okadar iyi anlıyorum ki çok zor Bi durum benim bebeğimde 1 hafta yattı ocakta doğdu aynı durumdaydı beslenemiyordu, ama bide solunum sıkıntısı vardı benim oğlumda, o yüzden çok zor çok iyi biliyorum hastaneden çıkarken onu arkamda bıraktığım için kendimi hiç affetmedim 😭 çok yıprattım kendimi süt konusunda sıkıntı yaşadım hatta ama sen çok dikkat et kuzum onun sana çok ihtiyacı var, allahım sabır versin sağlıkla kucağına almayı nasip etsin, inan tüm dualarım küçüğün için olucak
Cok teşekkür ederim canım. Heran aklımda oğlum biz cikiyoruz o kaliyo cok zor biseymis hiç böyle bisey olcagini dusenmezdim hep birlikte evimize gitcez diye seviniyodum . Ama iyi olsun bisey olmasinda biraz daha beklerim mecburen 😔

Tülay NALÇACI

Kayıtlı Üye
rank
Cok teşekkür ederim canım. Heran aklımda oğlum biz cikiyoruz o kaliyo cok zor biseymis hiç böyle bisey olcagini dusenmezdim hep birlikte evimize gitcez diye seviniyodum . Ama iyi olsun bisey olmasinda biraz daha beklerim mecburen 😔
Öyle demekten başka çaremiz yok iyi düşün kuzum sağlıkla gelecek alıcaksın kucağına prensini çok zor ama herşey iyi olucak o sağlıkla gelicek inşallah evinize

Tüm sayfalar yüklendi.