Kızlar doğumda kaç kilo verdiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde missmadame tarafından oluşturulan Kızlar doğumda kaç kilo verdiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,111 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Kızlar doğumda kaç kilo verdiniz
Konbuyu başlatan missmadame
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Canim nasil 70 kiloya düştün bende 85 im ama göbek migde almış başını gidiyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Masa
MaşaALLAH sana kiz 57 doguma girmek
Sorma kuzum.ben hic kilo almadim larende zaten 2.400 dogdu karnim bile som doguma 1 hafta kala doğru duzgun cikti s olarak tum kiyafetlerimi giydim

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar doğuma kaç kilo ile girdiniz kaç kilo ile çıktınız? Bir de sezaryenle doğum yapanlar doğumdan sonra ödemi nasıl attınız:giggle:
97 ile doğuma girdim 88 kiloyala çıktım süt olsun diye yedim 94 oldum simdi 86 kiloyum bakim 86 nasil gidecek

Sorma kuzum.ben hic kilo almadim larende zaten 2.400 dogdu karnim bile som doguma 1 hafta kala doğru duzgun cikti s olarak tum kiyafetlerimi giydim
Ne guzel canim belki senin için sinir bozucu olabilir ama benim için senin kilon müthiş

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
97 ile doğuma girdim 88 kiloyala çıktım süt olsun diye yedim 94 oldum simdi 86 kiloyum bakim 86 nasil gidecek

Ne guzel canim belki senin için sinir bozucu olabilir ama benim için senin kilon müthiş
Benim icin aynen sinir bozucu çünkü yakisani hic bulamiyorum malasef ve bu durum.hic hos değil 😔

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar doğuma kaç kilo ile girdiniz kaç kilo ile çıktınız? Bir de sezaryenle doğum yapanlar doğumdan sonra ödemi nasıl attınız:giggle:
Valla kuzum 70 ile girdim 😂😂 61 ile çıktım 1 hafta içinde de yürümekten ödem vs kalmadı 57 e düştüm direk 😂😂😂

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Canim nasil 70 kiloya düştün bende 85 im ama göbek migde almış başını gidiyor

Masa
MaşaALLAH sana kiz 57 doguma girmek
Ben zaten iriyim normalde boyum uzun olduğu için ama o göbekteki vıcık vıcık hal bir türlü gitmedi.Çok yürüyorum çok da su içiyorum adet de oldum hemen emzirmeme rağmen biraz öyle gitti kilo ödem.İnternetten baktım egzersize erken yazıyor hafif egzersizler yapın diyor hafif olan ne yapabilirim onu bilmiyorum dikişleri zorlarım diye korkuyorum.

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Ben doğuma 82kiloyla girdim canım sezeryanla doğum yaptım su an 70kiloyum 🥰çok çabuk kilo veririm doğumdan sonra canım göbeğim de azıcık var öbür iki normal doğumda hiç göbeğim yoktu bunda biraz var sezeryanda kaliyo malesef 🙄🙄

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar