Kızlar doğumdan 17 gün geçti baya büyük kanlı bir et parçası geldi başına gelen var mı acı vs olmadı f

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Gökçem💕 tarafından oluşturulan Kızlar doğumdan 17 gün geçti baya büyük kanlı bir et parçası geldi başına gelen var mı acı vs olmadı f başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,405 kez görüntülenmiş, 66 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kızlar doğumdan 17 gün geçti baya büyük kanlı bir et parçası geldi başına gelen var mı acı vs olmadı f
Konbuyu başlatan Gökçem💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçem💕

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Sağol canım benim çok teşekkür ederim için temizleniyor diyorlar, doktorlar canımı yakıyor korkuyorum 😔
Ayyy doğumdan hemen sonra benimde içimi twmizlediler öldüm öldüm dirildim o makaslar varya hani ucu uzun ucuna gazlı bezmi ne tutturdu onu içime 3 4 kere soktu içimi deşti resmen yaparkende biraz sabret içinde parça kalmasın sonrasında uğraşırız felan demişti 😖😖😣ayy içim bi tuhaf olmuştu bugün 40. Gün benden hiç parça gelmedi demekki içimi deştiği kadar varmış iyi temizlemiş

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Ayyy doğumdan hemen sonra benimde içimi twmizlediler öldüm öldüm dirildim o makaslar varya hani ucu uzun ucuna gazlı bezmi ne tutturdu onu içime 3 4 kere soktu içimi deşti resmen yaparkende biraz sabret içinde parça kalmasın sonrasında uğraşırız felan demişti 😖😖😣ayy içim bi tuhaf olmuştu bugün 40. Gün benden hiç parça gelmedi demekki içimi deştiği kadar varmış iyi temizlemiş
Bana öyle bir şey yapmadılar canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar