Kızlar doğumdan 17 gün geçti baya büyük kanlı bir et parçası geldi başına gelen var mı acı vs olmadı f

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Gökçem💕 tarafından oluşturulan Kızlar doğumdan 17 gün geçti baya büyük kanlı bir et parçası geldi başına gelen var mı acı vs olmadı f başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,445 kez görüntülenmiş, 66 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kızlar doğumdan 17 gün geçti baya büyük kanlı bir et parçası geldi başına gelen var mı acı vs olmadı f
Konbuyu başlatan Gökçem💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçem💕

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Canım banada iğne vermedi kan hapı antibiyotik verdi canım inş parça felan kalmamıştır bilmiyorumda bende doğumdan sonra o makaslar varya hani sivri uzun onlara pamuk değilde neydi o gazlı bezmi neyse adı tutturup içimi deşti resmen içinde parça kalmasın demişti 3 4 kere içime soktu makası temizledi deşti resmen😣😖 bi doktora git bence
Ben sezeryan oldum canım 1 sene oldu daha gitsem ne bu zamana kadar bı rahatsızlığım olmadı çok şükür. Ama sorguluyorum niye iğne vermedi diye bı de kalp hastasıyım doktorum biliyordu da yolum düşerse soracam ama

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ben sezeryan oldum canım 1 sene oldu daha gitsem ne bu zamana kadar bı rahatsızlığım olmadı çok şükür. Ama sorguluyorum niye iğne vermedi diye bı de kalp hastasıyım doktorum biliyordu da yolum düşerse soracam ama
Canım @Tazeana 🤱🤱 ye yazacaktım sana yazmışım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bana da iğne vermedi

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim hayırlı uğurlu olsun hep birlikte bu yolu geçtik çok şükür normal kuzum yinede bir doktora git bendende ikinci doğumda 25 gün düştü büyük büyük parcalar hatta doğumdan 2 gün sonra kafa kadar parça düştü sanki doğum yapmışım gibi hiç acımadı bunda iç temizlik güzel yapıldı hiç yoktu sadece 4 gün siyah kanama oldu sonra pembeye döndü şuan 32 günlük olduk kahverengiye döndü geçiyor yani zamnla ama benim doktorum bunda gittim 10 günlükken şey dedi parça gelirse muhakkak gel demişti bence bir git ihmal etme bebeğini sagliklica büyüt güzel taze anne🌼❤️

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Canım benim hayırlı uğurlu olsun hep birlikte bu yolu geçtik çok şükür normal kuzum yinede bir doktora git bendende ikinci doğumda 25 gün düştü büyük büyük parcalar hatta doğumdan 2 gün sonra kafa kadar parça düştü sanki doğum yapmışım gibi hiç acımadı bunda iç temizlik güzel yapıldı hiç yoktu sadece 4 gün siyah kanama oldu sonra pembeye döndü şuan 32 günlük olduk kahverengiye döndü geçiyor yani zamnla ama benim doktorum bunda gittim 10 günlükken şey dedi parça gelirse muhakkak gel demişti bence bir git ihmal etme bebeğini sagliklica büyüt güzel taze anne🌼❤️
Sağol canım benim çok teşekkür ederim için temizleniyor diyorlar, doktorlar canımı yakıyor korkuyorum 😔

Tüm sayfalar yüklendi.