Kızlar doğumdan 17 gün geçti baya büyük kanlı bir et parçası geldi başına gelen var mı acı vs olmadı f

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Gökçem💕 tarafından oluşturulan Kızlar doğumdan 17 gün geçti baya büyük kanlı bir et parçası geldi başına gelen var mı acı vs olmadı f başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,456 kez görüntülenmiş, 66 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kızlar doğumdan 17 gün geçti baya büyük kanlı bir et parçası geldi başına gelen var mı acı vs olmadı f
Konbuyu başlatan Gökçem💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçem💕

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Normale kendimi hazırlayıp acil sezeryan oldum canım 😐 doktorum taburcu ederken kalkamıyorum canım yanıyo dedim sen doğum sancısını nasıl çekecektin dedi o zmaan. Ama şimdi olsa aksi durum olmadığı sürece normal sancı çekerim diyorum annelik içgüdüsüyle yavrum olduktan sonra çok kendimi dinlemiyorum canım geçen yemekten kızgın yağ sıçradı koluma suya bile tutmadım ertesi gün baktım baya yanmış yani bu duruma geldim doğumdan sonra 😂 bu iğne konusunda acısını bildiğim için kendime yapamazdım anamm yokk 😂😂
😁😁İnsan kendi kendine pek kıyamıyor kuzum ben iki normal doğum yaptım aslında şükür kolaydı da doğumlar ama nedense bunda gebeliğim zor geçti ya kuzum doğumda korku yapıyor işte bakalım hayırlısı olsun diyelim en iyisi balım ❣️❣️

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
😁😁İnsan kendi kendine pek kıyamıyor kuzum ben iki normal doğum yaptım aslında şükür kolaydı da doğumlar ama nedense bunda gebeliğim zor geçti ya kuzum doğumda korku yapıyor işte bakalım hayırlısı olsun diyelim en iyisi balım ❣️❣️
Hayırlısı canım sağlıkla kavuşun inşallah 🙏 her gebelik bir değil işte hormonlardan korku olması da normal de gözünde çok büyütme o anı canım tecrübelisin sonuçta

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Aynen kuzum valla yaklaştık ca kendi kendime teselli veriyorum sakın ol diyerek😁😁
Aynen canım sakin ol ben doğumdan önce 2 3 hafta kala hergün pozitif doğum hikayeleri okurdum olumlu düşünmek için acile sezeryana alındım güle oynaya girdim ameliyathaneye hatta eşim normal değilsin demişti 😂😂

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Aynen canım sakin ol ben doğumdan önce 2 3 hafta kala hergün pozitif doğum hikayeleri okurdum olumlu düşünmek için acile sezeryana alındım güle oynaya girdim ameliyathaneye hatta eşim normal değilsin demişti 😂😂
En iyisi sancı girince balım ağlamak yerine gulecem valla sagl kuzum bu sözlerini unutmayacağım doğuma gidince de hatırlayacağım kuzum elimden geldiği kadar sakin kalıp sonrasını yavrumu düşüneceğim cnm cok sagl

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Doktoruma soracam niye vermemiş bana 😂 gerçi o iğneleri yapmak zor oluyor kuzum ya birde çok yakıyor 🥴
Canım banada iğne vermedi kan hapı antibiyotik verdi canım inş parça felan kalmamıştır bilmiyorumda bende doğumdan sonra o makaslar varya hani sivri uzun onlara pamuk değilde neydi o gazlı bezmi neyse adı tutturup içimi deşti resmen içinde parça kalmasın demişti 3 4 kere içime soktu makası temizledi deşti resmen😣😖 bi doktora git bence

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
En iyisi sancı girince balım ağlamak yerine gulecem valla sagl kuzum bu sözlerini unutmayacağım doğuma gidince de hatırlayacağım kuzum elimden geldiği kadar sakin kalıp sonrasını yavrumu düşüneceğim cnm cok sagl
Sende sağol canım hayırlı haberlerini pozitif doğum hikayenle post açmanı bekliyorum 🙏🥰❤️

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım banada iğne vermedi kan hapı antibiyotik verdi canım inş parça felan kalmamıştır bilmiyorumda bende doğumdan sonra o makaslar varya hani sivri uzun onlara pamuk değilde neydi o gazlı bezmi neyse adı tutturup içimi deşti resmen içinde parça kalmasın demişti 3 4 kere içime soktu makası temizledi deşti resmen😣😖 bi doktora git bence
@Zeynep23 Canım tazeanneye yazacaktım sana yazmışım @Tazeana 🤱🤱

Tüm sayfalar yüklendi.