Kızlar doğumdan 17 gün geçti baya büyük kanlı bir et parçası geldi başına gelen var mı acı vs olmadı f

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Gökçem💕 tarafından oluşturulan Kızlar doğumdan 17 gün geçti baya büyük kanlı bir et parçası geldi başına gelen var mı acı vs olmadı f başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,410 kez görüntülenmiş, 66 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kızlar doğumdan 17 gün geçti baya büyük kanlı bir et parçası geldi başına gelen var mı acı vs olmadı f
Konbuyu başlatan Gökçem💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçem💕

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Hiç mi acımadılar sana kuzum benim 😐🥰
Acımadılar 😂😂 hele eşimin hoşuns bile gidiyordu ben hiç hatırlatmazdım öküz unutmuyordu 5 gün canımı çıkardı Allah'tan gitti de annem dahs nazik davrandı 😂😂 adam resmen acılarımdsn zevk alıyordu ya

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Acımadılar 😂😂 hele eşimin hoşuns bile gidiyordu ben hiç hatırlatmazdım öküz unutmuyordu 5 gün canımı çıkardı Allah'tan gitti de annem dahs nazik davrandı 😂😂 adam resmen acılarımdsn zevk alıyordu ya
El oğlu işte 😂 annen yine kıyamamıştır yüreği dayanamamıştır canım ya 🥰 bak benim mesleğim ama bı yakınıma sevdiğim birine bişey yaparken içim gidiyor 😐

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
El oğlu işte 😂 annen yine kıyamamıştır yüreği dayanamamıştır canım ya 🥰 bak benim mesleğim ama bı yakınıma sevdiğim birine bişey yaparken içim gidiyor 😐
Bende anlamadım işte öküz kocama bende kıyamam ama o bana bir güzel kıydı 😂😂 elime düşecek ama 😂😂

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Doğum nasıl yaptın kuzum ya normal mi sezeryan mı benim canım tatlı dgl Di ama bu gebelikten sonra kıyamıyorum korku sardı nasıl doğum yapacam diye valla 😁😁
Normale kendimi hazırlayıp acil sezeryan oldum canım 😐 doktorum taburcu ederken kalkamıyorum canım yanıyo dedim sen doğum sancısını nasıl çekecektin dedi o zmaan. Ama şimdi olsa aksi durum olmadığı sürece normal sancı çekerim diyorum annelik içgüdüsüyle yavrum olduktan sonra çok kendimi dinlemiyorum canım geçen yemekten kızgın yağ sıçradı koluma suya bile tutmadım ertesi gün baktım baya yanmış yani bu duruma geldim doğumdan sonra 😂 bu iğne konusunda acısını bildiğim için kendime yapamazdım anamm yokk 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar