Kızlar doğumdan 17 gün geçti baya büyük kanlı bir et parçası geldi başına gelen var mı acı vs olmadı f

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Gökçem💕 tarafından oluşturulan Kızlar doğumdan 17 gün geçti baya büyük kanlı bir et parçası geldi başına gelen var mı acı vs olmadı f başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,409 kez görüntülenmiş, 66 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kızlar doğumdan 17 gün geçti baya büyük kanlı bir et parçası geldi başına gelen var mı acı vs olmadı f
Konbuyu başlatan Gökçem💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçem💕

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Çok önemli bir şey mi canım kan sulandırıcı
Kan pıhtılaşmasın diye kuzum doğumdan sonra lohusa döneminde bu risk devam ediyor çünkü ben 10 gün kullandım mesela doltrpum hastanede yattığını Aralıkta yapıyordu bana da nasıl yapılacağını göstermişti

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Kan pıhtılaşmasın diye kuzum doğumdan sonra lohusa döneminde bu risk devam ediyor çünkü ben 10 gün kullandım mesela doltrpum hastanede yattığını Aralıkta yapıyordu bana da nasıl yapılacağını göstermişti
Canım işte benim büyük bir pıhtı geldi bugün

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Bana verildi kuzum doktorum ihmal etme hep aynı saatte vurul dedi hatta 🤔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hayırlara vesile olsun kuzum inşallah kötü bir şey değildir
Doktoruma soracam niye vermemiş bana 😂 gerçi o iğneleri yapmak zor oluyor kuzum ya birde çok yakıyor 🥴

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Doktoruma soracam niye vermemiş bana 😂 gerçi o iğneleri yapmak zor oluyor kuzum ya birde çok yakıyor 🥴
Valla eşim varken eşim yaptı o gidince de annem yaptı bana hastaneye yatmamla o kan sulandırıcı yapılmaya başlanmıştı kuzum zaten hiç kullanmadığım ilacı ilk kez hastanede kullanmıştım toplam 14 gün kullandım 😂😂

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Valla eşim varken eşim yaptı o gidince de annem yaptı bana hastaneye yatmamla o kan sulandırıcı yapılmaya başlanmıştı kuzum zaten hiç kullanmadığım ilacı ilk kez hastanede kullanmıştım toplam 14 gün kullandım 😂😂
İnsan kendine nasıl yapar bilemiyorum ben yapamazdim herlade kuzum canım çok tatlı 😂 iyi ki de vermemiş aslında

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
İnsan kendine nasıl yapar bilemiyorum ben yapamazdim herlade kuzum canım çok tatlı 😂 iyi ki de vermemiş aslında
Valla balım bende yapamam ama eşim ve annem 😒yok bir ley olur uok kullan diye diye onlar yaparken küçük çocuk gibi gözlerimi kısıyordum 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.