Kızlar doğumdan kaç gün sonra sütünüz geldi 🤔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gizemrüya tarafından oluşturulan Kızlar doğumdan kaç gün sonra sütünüz geldi 🤔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,015 kez görüntülenmiş, 50 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar doğumdan kaç gün sonra sütünüz geldi 🤔
Konbuyu başlatan Gizemrüya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Tesekkur ederim çicegim benim😇💐
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Simdi nasil sütün kuzum geliyor demi artik. Sarilik icin mavi ışık aldi mi minnak
Çok şükür sütüm çoğaldı artık sıkıntı yok ama sarılık yavaş düşüyor bi kan bakalım dedi doktor tiroit falan mı diye araştırma yapalım dedi yarın sonuç göstermeye göreceğim bakalım inşallah bişey çıkmaz ordan ışık tedavisi görmedi 13 e düşmüştü en son düşme olduğu için gerek görülmedi

Esma nur ktbs

Kayıtlı Üye
rank
Canlarim dogumdan kac gun sonra sütünüz geldi ve sütünüz gelene kadar mama verdiniz mi ben vermek istemiyorum mamaya alışsın istemiyorum ac kalmaz demi zaten bebek emdikce inecektir 2 güne demi🤔
Ben normal doğum yaptım birinci de gelmişti emzirdim hemen ikinci doğum da hastaneden çıkana kadar yok gibiydi verdim mama hemşire getirmişti kaşıkla verdim hastaneden çıkarken de küçük bi kutu mama aldım bir iki kere verdim o arada kendime gelip duş alınca sütüm de geldi daha vermedim mama bebeğin aç kalmasından iyidir mama vermek tabiki mama verdim diye emzirmemezlik yapmayın önce memenizi verin sonra mamayı yedirin ki doyup memeyi emmeyi bırakmasın

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Benim normal doğum olmustu canım dagumhaneden odaya gecer gecmez hemen anında gelmıstı sütüm emzirmistim bebegimi.
Oyy masallah kuşumm🧿

Ilk gun gelemdi ama yinede emzirmeye çalıştım 2. Gün geldi
Olsun yeterki gelsin de kuzum😍

Ben normal doğum yaptım birinci de gelmişti emzirdim hemen ikinci doğum da hastaneden çıkana kadar yok gibiydi verdim mama hemşire getirmişti kaşıkla verdim hastaneden çıkarken de küçük bi kutu mama aldım bir iki kere verdim o arada kendime gelip duş alınca sütüm de geldi daha vermedim mama bebeğin aç kalmasından iyidir mama vermek tabiki mama verdim diye emzirmemezlik yapmayın önce memenizi verin sonra mamayı yedirin ki doyup memeyi emmeyi bırakmasın
Tamam bebegim benim 😇

Son düzenleme:

melolem

Kayıtlı Üye
rank
Canlarim dogumdan kac gun sonra sütünüz geldi ve sütünüz gelene kadar mama verdiniz mi ben vermek istemiyorum mamaya alışsın istemiyorum ac kalmaz demi zaten bebek emdikce inecektir 2 güne demi🤔
4.gün geldi ama mamasız olmaz gelene kdr şırıngayla verin alışmasını istemiyosanz yenidoğan sarılıgı gecirir yoksa

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
4.gün geldi ama mamasız olmaz gelene kdr şırıngayla verin alışmasını istemiyosanz yenidoğan sarılıgı gecirir yoksa
Oda dogru kuzum artik duruma gore ayarlicaz

Doktor sezeryan tarihi verdi mi canım sana
Yok canım yemedim rutin akşam yemekleri kahvaltılar onun harici süt olsun diye birşey içip yemedim

F

F. E. F

Guest
Benim dogumdan hemen sonra kizimi kucağıma alınca sütüm geldi ama zaten ilk doğan bebekler çok az süte ihtiyaç duyuyorlar gün geçtikçe midesine göre sütun geliyor dogumdan sonra hemen verin memeyi sabırla emmzirin ben öyle yaptım ama tabi emzirirken çocuğunuzun ac kalmamaşina dikkat edin her ağladıkça memeyi verin 2 3 saate bir emmzirin demelerine bakmayın bana da öyle demişlerdi kızım her ağladıkça vermedim halbuki ac kalmış ondan dolayi tecrübe olarak söylüyorum her ağladıkça verin anne sütünün zararı yok fazla gelirse fazlasını çıkarır zaten

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
T
Benim dogumdan hemen sonra kizimi kucağıma alınca sütüm geldi ama zaten ilk doğan bebekler çok az süte ihtiyaç duyuyorlar gün geçtikçe midesine göre sütun geliyor dogumdan sonra hemen verin memeyi sabırla emmzirin ben öyle yaptım ama tabi emzirirken çocuğunuzun ac kalmamaşina dikkat edin her ağladıkça memeyi verin 2 3 saate bir emmzirin demelerine bakmayın bana da öyle demişlerdi kızım her ağladıkça vermedim halbuki ac kalmış ondan dolayi tecrübe olarak söylüyorum her ağladıkça verin anne sütünün zararı yok fazla gelirse fazlasını çıkarır zaten
Tamam kuzum benim cok sagol 😇

Tüm sayfalar yüklendi.