Kızlar doğumu yaklaşanlara tavsiye!!!

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ahsenlina tarafından oluşturulan Kızlar doğumu yaklaşanlara tavsiye!!! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 808 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar doğumu yaklaşanlara tavsiye!!!
Konbuyu başlatan Ahsenlina
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İki prenses annesiyim🥰🥰

Ahsenlina

Kayıtlı Üye
rank
Yeni doğum yaptım 9 ay boyunca burlarda hem soru sordm hem bildgm konuları cvplayamaya calstm ve burayı çok sevdim yalnız olmadığımı hissetrdi bana malum koronadan hepimiz evdeyiz ve sosyallik yok bende artı birde gurbetciym İtalyadayim oyuzden deneyimledgm bazı tavsiyeler vereceğim umarım sizde faydasını gorursnz
1.Bolca dua çok dua hem kendinizn hem sevenleriniz ettikleri Rabbım gücünü ve kuvvetini veriyor sakın ümitsizliğe kapilmayin
2.Dokuz ay boyunca yürüyüşü hiç aksatmadim her gün ama hergun aktiftim günlük adimsayar tuttum
3.Doguma yakın 36.haftadan sonra tek sayılı hurma yemeye calstm her gun
4.Yine 36 haftadan sonra plates topunda oturup açılma hareketleri yaptım ve açılma basladi
Ve 2.dogumum birinciye kıyasla çok kısa sürede suni sancisiz (ki kendi sancinn gibisi yokmuş suni alan biri olarak ilk doğumum 20 saatte gerçekleşmişti) kendi sancilarimla epiduralsiz gerçekleşti Rabbım yar ve yardımcınız olsun 🤲🤲🤲

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Yeni doğum yaptım 9 ay boyunca burlarda hem soru sordm hem bildgm konuları cvplayamaya calstm ve burayı çok sevdim yalnız olmadığımı hissetrdi bana malum koronadan hepimiz evdeyiz ve sosyallik yok bende artı birde gurbetciym İtalyadayim oyuzden deneyimledgm bazı tavsiyeler vereceğim umarım sizde faydasını gorursnz
1.Bolca dua çok dua hem kendinizn hem sevenleriniz ettikleri Rabbım gücünü ve kuvvetini veriyor sakın ümitsizliğe kapilmayin
2.Dokuz ay boyunca yürüyüşü hiç aksatmadim her gün ama hergun aktiftim günlük adimsayar tuttum
4.Yine 36 haftadan sonra plates topunda oturup açılma hareketleri yaptım ve açılma basladi
Ve 2.dogumum birinciye kıyasla çok kısa sürede suni sancisiz (ki kendi sancinn gibisi yokmuş suni alan biri olarak ilk doğumum 20 saatte gerçekleşmişti) kendi sancilarimla epiduralsiz gerçekleşti Rabbım yar ve yardımcınız olsun 🤲🤲🤲
Seninde yardımcın olsun canm inşallah

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Gözün aydın Rabbim analı babalı büyütmeyi nasip etsin acısını göstermesin Rabbim isteyen bekleyen herkese nasip etsin.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar