Kızlar doğurdunuz mu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 4 çocuk annesi 🌹 süm 🤲 tarafından oluşturulan Kızlar doğurdunuz mu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,694 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar doğurdunuz mu
Konbuyu başlatan 4 çocuk annesi 🌹 süm 🤲
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İki prenses annesiyim🥰🥰

Çilem ak

Kayıtlı Üye
rank
İlk doğum yapacaklar anın tadini çıkarsın hissetsin doğum gerçekleşirken başı çıktıktan sonra omuzlarından nasıl da güzel kayıp geliyor kolarini ellerini bacaklarını hissediyorsun. Ben 3. Doğumunu yaptim 10 gün önce suni sancı ile gerçekten zor geçti Allah'ım isteyen herkese nasip etsin inşallah doğar doğmaz bı duygu patlamasi yaşıyorsun hüngür hüngür ağlıyorsun duygular coşuyor ağrı sızı hiç birşey kalmıyor TABİ NORMAL DOGUM BU ANLATTİGİM 😁🤗☺️😅

Şahsen ben o piskolojiyi zor atlattım bidahada yaşamak istemm
Tekrar yaşamak değil biseyler paylaşıyoruz burda sorular soruyoruz en azından doğum yaptım diye yazılmasını tercih ederim benimde çok az kaldı bakalım o psikolojiye 4. Kez anne olmak nasılmış ben şahsen paylaşacağım inşallah yani🤭🤭

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Tekrar yaşamak değil biseyler paylaşıyoruz burda sorular soruyoruz en azından doğum yaptım diye yazılmasını tercih ederim benimde çok az kaldı bakalım o psikolojiye 4. Kez anne olmak nasılmış ben şahsen paylaşacağım inşallah yani🤭🤭
Sağlıkla al kucağına canm bnm daha 2 ay oldu baya zor geçti doğum canm bide bebek kol baş birlikte geldi yırtılmm dikişim falan oldu ondan yani daha atlatamadım😊

Kaya66

Kayıtlı Üye
rank
Dogum yapali iki ay oldu. Dogum baslanci iyi gecti evimde cektim sonra acilma sancilarim geld ve hizlica hastaneye. 8 cm acilma varmis bir saat sonra kizim dünyaya geldi. Iki oglum var ama.bukadar kötü degildi her yerim yirtildi icten distan bide oglanlardan kücük suyum geldikten sonran agrilarim cok kötü oldu. Esim yanimda olmasaydi yapamazdim bana cok yardim ediyordu Iki ay nasil gecti hic bilmiyorum cok agliyor gaz sancisi hic bitmiyor.

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
İlk doğum yapacaklar anın tadini çıkarsın hissetsin doğum gerçekleşirken başı çıktıktan sonra omuzlarından nasıl da güzel kayıp geliyor kolarini ellerini bacaklarını hissediyorsun. Ben 3. Doğumunu yaptim 10 gün önce suni sancı ile gerçekten zor geçti Allah'ım isteyen herkese nasip etsin inşallah doğar doğmaz bı duygu patlamasi yaşıyorsun hüngür hüngür ağlıyorsun duygular coşuyor ağrı sızı hiç birşey kalmıyor TABİ NORMAL DOGUM BU ANLATTİGİM 😁🤗☺️😅
Ayy benimde ilk gebeliğim doğuma daha üç ay var ama korkuyorum biraz 😨 rabbim bizlere yardım etsin inşallah

Hüma'nın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bende 2.ye hamileyim 3 ayım kaldı aşırı korkuyorum ilk doğum biraz zordu suni sancı falan bir de ebe göbeğime bastırınca ki çok kötü davrandı bana ıkınamıyosun yapamıyorsun tutunamıyosun falan iyice psikolojimi bozmuştu haliyle korkum çok bir de basurum da iyice şişince hani doğumdan sonra rahatlama oldu deniliyor ya ben basur acısından anlayamadım bile o hissi şimdi temennim sezaryen olmak ama ondan da korkuyorum off duygularım karmakarışık..

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar