Sorum var Kizlar doktora gittim bugün

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Amine nur tarafından oluşturulan Kizlar doktora gittim bugün başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 489 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar doktora gittim bugün
Konbuyu başlatan Amine nur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Amine nur

Kayıtlı Üye
rank
Ağrıların nasıl canım düzenli mi dinlenince geçiyor mu
Genelikle dinlenirken ağrılarım.oluyor kalktigim zamanda çok agrio
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hangi doktora gittin ?
Ünsal

Hangi doktora gittin ?
Ünsal
Canım kendi doktorun değilse sağlık bakanlığını arayıp şikayet et ben devlete giderken benim doktorda hiç umusamadi bende arayıp şikayet ettim karşıdaki bir hasta ve en önemlisi bir gebe ya bebeğe birşey olsa yaa sana birşey olsa. Bunun hesabını kim verecek şiddete karşıyım ama bazıları dayağı hakediyor onun orucu beni alakadar etmez bir taraftan sevaba girerken bir taraftan birinin canını hiçe sayamaz vallaha eğer doktorun değilse şikayet et hemen geri dönüş yapıp arıyorlar sağlık bakanlığından eğer imkanın varsa özele git yada kontrole
Kendi doktorum abla hani dogumuma 8 gün kalmış soeuyorum doğumum hani nasil olacak falan filan sancın olursa suyun gelirse gel diyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank

Ünsal

Ünsal

Kendi doktorum abla hani dogumuma 8 gün kalmış soeuyorum doğumum hani nasil olacak falan filan sancın olursa suyun gelirse gel diyor
Bu nasıl doktor ya 🤦🏻‍♀️zaten ağrım var demişsin işte

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Bugün doktora gittim Sivas'a kontrolüm vardı arkadaslar oda bellimde kasığımda karnimda ağrım vardı doktora söyledim ama sadece ultrasonla baktı pek umurrsamadi çatı muaneside yapmadı aciklik vsrmi yokmu diye bebegin kilosu da 3200 dedi 8 günüm var ama agrilarim var napmam lazım
Bak canım korkutmak gibi olmasın bende üç gün önce doğum yaptım bir haftadır sancı çektim doktorum aynı bu doktor gibi umursamadı normal dedi ve dinlensem de aynı şekilde sancılarım dinmiyodu en son dayanamDım ve acile gittim 7 cm açıklıkla apar topar beni sezeryNa aldılar bence başka doktora da görün

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bak canım korkutmak gibi olmasın bende üç gün önce doğum yaptım bir haftadır sancı çektim doktorum aynı bu doktor gibi umursamadı normal dedi ve dinlensem de aynı şekilde sancılarım dinmiyodu en son dayanamDım ve acile gittim 7 cm açıklıkla apar topar beni sezeryNa aldılar bence başka doktora da görün
Kuzum hastaneden çıktınız mı . Cemre nasıl elisa nasıl en önemlisi sen nasılsınn

Yusuf miran

Kayıtlı Üye
rank
Bugün doktora gittim Sivas'a kontrolüm vardı arkadaslar oda bellimde kasığımda karnimda ağrım vardı doktora söyledim ama sadece ultrasonla baktı pek umurrsamadi çatı muaneside yapmadı aciklik vsrmi yokmu diye bebegin kilosu da 3200 dedi 8 günüm var ama agrilarim var napmam lazım
Cnm bende sivasta görünüyorum hangi doktora gittin

Ünsal bey hiç iyi değil benim bebegime de kis var dedi sonradan umursamadi levent Kandemir var ona git

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Ünsal

Ünsal

Allah Allah başka doktora da görün bence kuzum

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank

Ünsal

Ünsal

Kendi doktorunsa boşver ozaman şikayet etme canım birde öğreniyorlar hemen kimim şikayet ettigini sonra kötu davranmasin sana canım doğuma yakın ağrılar oluyor benimde çok az kaldı Kasım bel rahim mahvediyor ağrısı sen ozaman gene doktoruna uy suyun geldiğinde sancım oldugunda git kaçıncı haftandasin

Kendi doktorunsa boşver ozaman şikayet etme canım birde öğreniyorlar hemen kimim şikayet ettigini sonra kötu davranmasin sana canım doğuma yakın ağrılar oluyor benimde çok az kaldı Kasım bel rahim mahvediyor ağrısı sen ozaman gene doktoruna uy suyun geldiğinde sancım oldugunda git kaçıncı haftandasin
Kasık yazdım kalvye azizliği Kasım yazmış

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank

Ünsal

Ünsal

Levent beye git o medicanadan tekrar numuneye geçmiş sıra bulabiliyorsan onu tavsiye ederim bi doktor daha vardı bizimkilere sorup sana dönüş yaparım

Tüm sayfalar yüklendi.