Sorum var Kizlar doktora gittim bugün

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Amine nur tarafından oluşturulan Kizlar doktora gittim bugün başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 487 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar doktora gittim bugün
Konbuyu başlatan Amine nur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Bugün doktora gittim Sivas'a kontrolüm vardı arkadaslar oda bellimde kasığımda karnimda ağrım vardı doktora söyledim ama sadece ultrasonla baktı pek umurrsamadi çatı muaneside yapmadı aciklik vsrmi yokmu diye bebegin kilosu da 3200 dedi 8 günüm var ama agrilarim var napmam lazım
Maşallah kız kilosuna🧿

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 31. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık kokonat büyüklüğünde.
Bebek başını bir taraftan diğer tarafa çevirebilir. çok hareket etmesinden dolayı annede uykusuzluk olabilir. Bu haftadan itibaren yalancı doğum ağrıları (braxton hick kasılmaları) başlar. bazen erken doğum eylemi başlayabilir. ağrılar sürekli olursa mutlaka doktorunuza haber verin.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 40 cm ağırlıgı 1650 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum hastaneden çıktınız mı . Cemre nasıl elisa nasıl en önemlisi sen nasılsınn
Çıktık kuzum Rabbime bin şükür bugün kontrolü vardı o kaybettiği kiloyu tekrar geri almış çok şükür ilerleme var elisa da cemreye alıştı onu sevip sevip duruyor 🤭🤭tabi en önemlisi elisanın psikolojisi ona da zaman ayırmaya çalışıyorum bende toparladım sayılır çok şükür sadece uykusuzluk ve yorgunluk var çocuklarım yanımda evimdeyim ya gerisi önemli değil çok şükür 🙏

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Çıktık kuzum Rabbime bin şükür bugün kontrolü vardı o kaybettiği kiloyu tekrar geri almış çok şükür ilerleme var elisa da cemreye alıştı onu sevip sevip duruyor 🤭🤭tabi en önemlisi elisanın psikolojisi ona da zaman ayırmaya çalışıyorum bende toparladım sayılır çok şükür sadece uykusuzluk ve yorgunluk var çocuklarım yanımda evimdeyim ya gerisi önemli değil çok şükür 🙏
Canım eşimle aranız nasıl sana karşı nasıl davranıyor eşin cemreyi ilk gördüğünde ne yaptı

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Canım eşimle aranız nasıl sana karşı nasıl davranıyor eşin cemreyi ilk gördüğünde ne yaptı
Normal canım fazla muhattap olmuyoruz birbirimizle ben genellikle cemreyle ilgileniyorum oda elisa yla çocuklar uyuyunca ev işlerini hallediyoruz o kadar yani pek öyle konuşma falan fırsatı olmuyor zaten o gün normal sancı çıkar falan sandı öyle fazla umursamadı bi anda beni öyle apar topar doğuma girerken görünce şok oldu zaten doğumdan sonra zaten normal odaya getirdiklerinde geldi yanıma gözümüz aydın diyip öyle alnımdan öptü o kadar sonra çıkardılar onu dışarı zaten bende daha yeni yeni narkozu atıyodum üstümden zaten üç gün birbirimizi görmedik kız kardeşim vardı yanımda eşim elisa yla evde kaldı devlette erkek refakatçi almıyolarmış ya sonra zaten eve geldik iş güç çocuklar nasıl akşam oluyor bilmiyoruz😒

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Normal canım fazla muhattap olmuyoruz birbirimizle ben genellikle cemreyle ilgileniyorum oda elisa yla çocuklar uyuyunca ev işlerini hallediyoruz o kadar yani pek öyle konuşma falan fırsatı olmuyor zaten o gün normal sancı çıkar falan sandı öyle fazla umursamadı bi anda beni öyle apar topar doğuma girerken görünce şok oldu zaten doğumdan sonra zaten normal odaya getirdiklerinde geldi yanıma gözümüz aydın diyip öyle alnımdan öptü o kadar sonra çıkardılar onu dışarı zaten bende daha yeni yeni narkozu atıyodum üstümden zaten üç gün birbirimizi görmedik kız kardeşim vardı yanımda eşim elisa yla evde kaldı devlette erkek refakatçi almıyolarmış ya sonra zaten eve geldik iş güç çocuklar nasıl akşam oluyor bilmiyoruz😒
Yaaa nedense okurken duygulandım Aleyna inşallah aranız hep iyi olur Rabb'im yuvanıza mutluluk huzur versin kötü insanları sizden Uzak tutsun 🤲 bu günün hürmetine cemre inşallah size iyi gelecek 🥰👼👼 öpüyorum sizi 😘

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Yaaa nedense okurken duygulandım Aleyna inşallah aranız hep iyi olur Rabb'im yuvanıza mutluluk huzur versin kötü insanları sizden Uzak tutsun 🤲 bu günün hürmetine cemre inşallah size iyi gelecek 🥰👼👼 öpüyorum sizi 😘
Amin bitanem Allah razı olsun Rabbim herkesin evine huzur mutluluk sağlık versin inşallah bu doğumum o kadar kötüydü ki resmen psikolojim bozuldu şuan tek düşündüğüm şey evlatlarım o yüzden hiç umrumda bile değil ister iyi ister kötü olsun ki hakkını yemiyim evi falan toplayıp o temizliyor zaten öyle çok yük kalmıyor bana bende sadece çocuklarımla ilgileniyorum onların canı sağ mutlu olsun yeter🙏🙏💕

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Amin bitanem Allah razı olsun Rabbim herkesin evine huzur mutluluk sağlık versin inşallah bu doğumum o kadar kötüydü ki resmen psikolojim bozuldu şuan tek düşündüğüm şey evlatlarım o yüzden hiç umrumda bile değil ister iyi ister kötü olsun ki hakkını yemiyim evi falan toplayıp o temizliyor zaten öyle çok yük kalmıyor bana bende sadece çocuklarımla ilgileniyorum onların canı sağ mutlu olsun yeter🙏🙏💕
Aleynam çok sevdim iyi olmana canım benim

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Teşekkür ederim bitanem Allah razı olsun tek sorunum tansiyonum çok yükseliyor 17-18 hep gözümü açamıyorum biraz kendime gelirsem onun içinde doktora gidicem inşallah umut paşam nasıl sen nasılsın
Rica ederim aşkım bizde şükür iyiyiz teyzesi maslalab 2 saatir uyuyor cemrem elisam nasıl☺️☺️☺️🤩 Rabbim şifa versin sana insallab en kisa zamanda düzelir birtsnem 💙

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar