Sorum var Kizlar doktora gittim bugün

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Amine nur tarafından oluşturulan Kizlar doktora gittim bugün başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 486 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar doktora gittim bugün
Konbuyu başlatan Amine nur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Amin bitanem Allah razı olsun Rabbim herkesin evine huzur mutluluk sağlık versin inşallah bu doğumum o kadar kötüydü ki resmen psikolojim bozuldu şuan tek düşündüğüm şey evlatlarım o yüzden hiç umrumda bile değil ister iyi ister kötü olsun ki hakkını yemiyim evi falan toplayıp o temizliyor zaten öyle çok yük kalmıyor bana bende sadece çocuklarımla ilgileniyorum onların canı sağ mutlu olsun yeter🙏🙏💕
Amin Aleyna amin ne güzel yapıyor İşte ☺️annen peki aradimi geldimi yanina

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Çıktık kuzum Rabbime bin şükür bugün kontrolü vardı o kaybettiği kiloyu tekrar geri almış çok şükür ilerleme var elisa da cemreye alıştı onu sevip sevip duruyor 🤭🤭tabi en önemlisi elisanın psikolojisi ona da zaman ayırmaya çalışıyorum bende toparladım sayılır çok şükür sadece uykusuzluk ve yorgunluk var çocuklarım yanımda evimdeyim ya gerisi önemli değil çok şükür 🙏
Çok sevindim hatta kardeşini sevmesine daha da çok sevindim birtanem ya 😍😍darısı beniö başıma inşallah 🙏🏻 bol bol su iç kuzum

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Rica ederim aşkım bizde şükür iyiyiz teyzesi maslalab 2 saatir uyuyor cemrem elisam nasıl☺️☺️☺️🤩 Rabbim şifa versin sana insallab en kisa zamanda düzelir birtsnem 💙
Maşallah paşama üzmez annesini yakışıklı prensim benim ☺🙏cemre de elisa da çok iyi Allah'a şükür elisa başta bi yadırgadı yavrum üç gün görmeyince biraz uzaklaştı benden sonra hep aldım sarıldım oyun oynadıkça tekrar bana geri ısındı sürekli cemreyi öptürüp bak kardeş hadi öpelim cici yapalım diyorum onu da öyle gel seni de öpim cici yapım diyorum şimdi maşallah beni itip kendi öpüyor sarılıyor kardeşine yüzünü seviyor tam bir abla oldu papatyam🤭🤭🤭başından ayrılmıyor kardeşinin sürekli seviyor akşama kadar onlarla uğraşmaktan zaman nasıl geçiyor bilmiyorum ☺
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok sevindim hatta kardeşini sevmesine daha da çok sevindim birtanem ya 😍😍darısı beniö başıma inşallah 🙏🏻 bol bol su iç kuzum
Evet canım tam bir abla oldu gerçekten cemreyi öpüp sarıldıkça o kadar mutlu oluyorum ki başından ayrılmıyor çok şükür başta bi kıskandı küsüp gitti ama her geldiğimde önce ona sarılıp öpüp vakit geçirdim öyle cemreye baktım hatta gel kardeşe bakalım cici yapalım diye diye şimdi benden fazla yanında ayrılmıyor kuzum sende sıkıntı yaşamazsın Allahın izniyle Rabbim kolay doğum nasip etsin inşallah bitanem annen yanında zaten hızlı toparlarsın🙏

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Maşallah paşama üzmez annesini yakışıklı prensim benim ☺🙏cemre de elisa da çok iyi Allah'a şükür elisa başta bi yadırgadı yavrum üç gün görmeyince biraz uzaklaştı benden sonra hep aldım sarıldım oyun oynadıkça tekrar bana geri ısındı sürekli cemreyi öptürüp bak kardeş hadi öpelim cici yapalım diyorum onu da öyle gel seni de öpim cici yapım diyorum şimdi maşallah beni itip kendi öpüyor sarılıyor kardeşine yüzünü seviyor tam bir abla oldu papatyam🤭🤭🤭başından ayrılmıyor kardeşinin sürekli seviyor akşama kadar onlarla uğraşmaktan zaman nasıl geçiyor bilmiyorum ☺

Evet canım tam bir abla oldu gerçekten cemreyi öpüp sarıldıkça o kadar mutlu oluyorum ki başından ayrılmıyor çok şükür başta bi kıskandı küsüp gitti ama her geldiğimde önce ona sarılıp öpüp vakit geçirdim öyle cemreye baktım hatta gel kardeşe bakalım cici yapalım diye diye şimdi benden fazla yanında ayrılmıyor kuzum sende sıkıntı yaşamazsın Allahın izniyle Rabbim kolay doğum nasip etsin inşallah bitanem annen yanında zaten hızlı toparlarsın🙏
Oyyy maşallah benim prenseslerime çok şükür kuzum bu günlere rabbim daha mutlu günlerinizi göstermeyi nasip etsin inşallah 🤲♥️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank

Oy kurban olurum ya en iyisini yapmışsın canım şuan kayrada kardeş nerde dedikçe göbeğimi açıp öpüp sarılıyor inşallah doğuncada böyle devam eder 🤲🏻

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar