Kızlar doktora gittim 😑

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yaser_akif tarafından oluşturulan Kızlar doktora gittim 😑 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,813 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar doktora gittim 😑
Konbuyu başlatan Yaser_akif
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yaser_akif

Cansu😘😘😘😘😘

Kayıtlı Üye
rank
Slm kızlar ben bugün doktora gittim son çarem bir doktor vardı onada dedim sevaryan olmak istemiyorum youtube de 2 sene arayla normal doğum yapanlar var oda 3 sene geçmesi lazım en azından dedi riski alamam kabul etmedi ben napicam yaa genemi sezaryan 🥶
Benim komsumda 3 sezeryan oldu 4 cocu normal doğdu ikisinin arasında 2 yaş yok bile ama 36 haftada sancilanmis gitmemiş hastaneye suyu gelince gider hastaneye girer girmez doğum yapmış ve hiç bir sorunuda yok
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Slm kızlar ben bugün doktora gittim son çarem bir doktor vardı onada dedim sevaryan olmak istemiyorum youtube de 2 sene arayla normal doğum yapanlar var oda 3 sene geçmesi lazım en azından dedi riski alamam kabul etmedi ben napicam yaa genemi sezaryan 🥶
Birde nerde yasiyorsun bnm kızımın birisi 2 yaşıni 5 ay geçti doktorum normal olabilir ama bı sorun çıkarsa hemen sezeryanla alırım korkma dedi Niğde den yazıyorum bb

Yaser_akif

Kayıtlı Üye
rank
Benim komsumda 3 sezeryan oldu 4 cocu normal doğdu ikisinin arasında 2 yaş yok bile ama 36 haftada sancilanmis gitmemiş hastaneye suyu gelince gider hastaneye girer girmez doğum yapmış ve hiç bir sorunuda yok

Birde nerde yasiyorsun bnm kızımın birisi 2 yaşıni 5 ay geçti doktorum normal olabilir ama bı sorun çıkarsa hemen sezeryanla alırım korkma dedi Niğde den yazıyorum bb
Ay bende bi öyle düşünüyorum senin komşu gibi yapmayı hep aklımda ama birazda korkuyorum etrafımda kime desem yapma diyo cesaret veren biri olsa aynısı yapicam helal olsun kadına iyi yapmış darısı başıma 😃 bende denizlide oturuyorum cnm gittiğim doktor olmaz dedi ama ben yinede randevu aldım yine takrar tekrar sorucam çok iyi birisi çıktı şükür 3 hafta sonra gidecem bakalım bu sefer ne diycek 🥰

Ay bende bi öyle düşünüyorum senin komşu gibi yapmayı hep aklımda ama birazda korkuyorum etrafımda kime desem yapma diyo cesaret veren biri olsa aynısı yapicam helal olsun kadına iyi yapmış darısı başıma 😃 bende denizlide oturuyorum cnm gittiğim doktor olmaz dedi ama ben yinede randevu aldım yine takrar tekrar sorucam çok iyi birisi çıktı şükür 3 hafta sonra gidecem bakalım bu sefer ne diycek 🥰
Aynı benim oğlumda 2 buçuk yaşında olucak doğum zamanımda aynı senin kaçıncı sezaryan birde dikiş kalınlığını sordummu hiç benim 6 santim dedi

Aynı benim oğlumda 2 buçuk yaşında olucak doğum zamanımda aynı senin kaçıncı sezaryan birde dikiş kalınlığını sordummu hiç benim 6 santim dedi

Son düzenleme:

Cansu😘😘😘😘😘

Kayıtlı Üye
rank

Riskli tabikide bende normal düşünüyorum bu 3sezeryanim olacak gitmryecem birde bnm hep erken doğuyor çocukların

Yaser_akif

Kayıtlı Üye
rank
Riskli tabikide bende normal düşünüyorum bu 3sezeryanim olacak gitmryecem birde bnm hep erken doğuyor çocukların
Aynı bende 3 olucak 😁 inşaALLAH normal olur bizim gibi isteyenlerin kaçıncı haftalarda dogdunki benim ilkinde normal düşündüğüm için 39 haftanın sonlarında ikincide 37 haftada direk sezaryan yalancı sancılarım vardı ama sezeryan olmasam 38 sonu veya 39 başı olurdu buna bakalım ne olucaz 🤷‍♀️ dikisin kalınlığına bişey dedimi senin doktor senin kaç santim ben sordum 6 santim dedi biraz ince dedi bende sordum 3 sene gecipte gene 6 santim olsaydı doğum olur muydu evet dedi ondan benim kafamda kaldı sadece ay eksikliğim var o zaman ondan birdaha sorucam

Monilu

Kayıtlı Üye
rank
Aynen arkamda beni bekleyen iki çocuğumda var Zaten beni düşündüren hep o
arkanda beklemeyen çocuklarında olmasa canını tehlikeye mi aticaktin! Ssvd de en iyi halise hanım var leventte o kadın yapıyor ama pahalı biraz . Çok istersen bi sor . Ama bence hiç birşey bebeğin ve senin sağlığından önemli değil riske hiç girme

Yaser_akif

Kayıtlı Üye
rank
arkanda beklemeyen çocuklarında olmasa canını tehlikeye mi aticaktin! Ssvd de en iyi halise hanım var leventte o kadın yapıyor ama pahalı biraz . Çok istersen bi sor . Ama bence hiç birşey bebeğin ve senin sağlığından önemli değil riske hiç girme
Aynen öyle bende ölümüne demiyorum cnm inşaALLAH bebegim ve bende sağlıklı bir şekilde çıkarız hastaneden ben denizlide oturuyorum cnm senin dediğin istanbulmu

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Aynen öyle ya başta ya sonda çekiliyor illa ben sezaryen çekmek istemiyordum iki kes çektim bu bari normal olsun istiyordum nasip kabul eden doktor burda yok bence olabilir hala aklım da
Hangi ilde yaşıyorsun?

Deniz Ssvd

*Doktorlar Cad. No:33 Bozbay Apt. Kat:4 (Paü Hastanesi Karşısı) Denizli, Denizli
Süleyman Erkan Alataş Muayenehanesi
*Bahçelievler, 3007. Sk. No:23, Denizli
Denizli Özel Sağlık Hastanesi
Op.dr. Nihat gül
Op.dr. Ali Ulutürk
Op.dr. Nergis Zümrütbaş
*Yeni Otogar Karşısı Sümer Mah. İzmir Bulvarı No : 18 Merkezefendi, Denizli
Özel Odak Hastanesi
Op.dr. Emre Gürçkaya
*Sırakapılar, 495. Sk. No:27, Denizli
Denizli Özel Egekent Hastanesi
Op.dr. Şuna Yazıcı

-Bunlar Ssvd yaptıran doktorlarmis canım Denizli'de.

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.