Kızlar doktorunuz cinselliği yasakladı mı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Darkangel tarafından oluşturulan Kızlar doktorunuz cinselliği yasakladı mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,756 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kızlar doktorunuz cinselliği yasakladı mı
Konbuyu başlatan Darkangel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sedeeff

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaslar 36+2 olduk bu haftadan sonra cinsellik yasak dedi doktor sizin doktorlar uyar dı mı ne zaman basladılar yasaklamalara😊

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
Bı sorun yoksa neden yasakladı ki
Son 4 hafta su patlar erken doğum olur diye heralde bazı doktorlar son 3 ay yasaklıyorşarmıs yine merhametli cıktı bizim doktor 😂 erkeklere laf anlatmak cok zor 😬😬😬
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Son 4 hafta su patlar erken doğum olur diye heralde bazı doktorlar son 3 ay yasaklıyorşarmıs yine merhametli cıktı bizim doktor 😂 erkeklere laf anlatmak cok zor 😬😬😬
Son 4 hafta yasak dogumdan sonra 40 gün yasak 😂😂😂 karaları baglarlar artık

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank

Son 4 hafta yasak dogumdan sonra 40 gün yasak 😂😂😂 karaları baglarlar artık
Valla öyle dinlemediki doktor yasak dedi diyorum bişey olmaz diyo 😂

Mehri

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaslar 36+2 olduk bu haftadan sonra cinsellik yasak dedi doktor sizin doktorlar uyar dı mı ne zaman basladılar yasaklamalara😊
ilk cocugumda iliskide hic olmadim kokdum🤦🏻‍♀️doktorlar dogumda beni dovesi gibi olmusdular neden olmamissin 18 saat agri çekmisdim ben nerden bileyim dogumu kolaylasdirir iliski🤣 2 çocogum 9 cu ayda ble iliskide oldum 😌 oh 3 saata dogum yapdim😂 bunda yine korkuyom🤣qaliba doktarlar beni yine dovucek😮🤣

Zaptetmek zor vallahi hiç işlerine gelmiyor yasaklar 😂
🤣benimki anlayisli 😂yaziklar napsin kecici sure icin dislerini sıkmali🤣

Tüm sayfalar yüklendi.